Kas ir all-in pokers – noteikumi un stratēģija

Kas ir all-in pokers – noteikumi un stratēģija

Pokera laikā katram spēlētājam var rasties brīdis, kad viņa kāršu kombinācijas ļauj domāt par tā saukto došanos ”all-in” jeb uz galda likt visus īpašumā esošos žetonus. LV BET Kazino blogs vairāk skaidro šīs stratēģijas nozīmi un kad to labāk pielietot.

Ko pokerā nozīmē all-in?

”All-in” pokerī pārsvarā iespējams tādās spēlēs kā ”texas hold’em” un ”omaha pot-limit”. Tāpat šo stratēģiju iespējams pielietot pokera spēlēs ar limitētu likmju struktūru, taču šādi piemēri ir retāk sastopami. Kad spēlētājs lemj par došanos ”all-in”, tad viņš uz galda liek visus viņa īpašumā esošos žetonus. Maksimāli iespējams galdā likt tos žetonus, kuri bijuši spēlētāja rīcība pirms likmes izdarīšanas. Piemēram, ja pirms likmes tev ir 200 dolāru vērtībā žetoni, tad ar visiem tiem tu arī deri. Atsevišķos brīžos iespējams iegādāties papildus žetonus, taču to vēlams darīt, ja jums ir ļoti spēcīga pokera spēles kombinācija.

Visi pokera noteikumi (All-in poker rules)

Pokers ir vienkārša spēle, taču tajā jāzina stratēģija, kā arī kāršu kombinācijas. Kopumā pokerī iespējamas aptuveni desmit kombinācijas – spēcīgākā no tām ir royal flush. Nākamā stiprākā kombinācija ir straight flush, kam seko four of a kind. Par ceturto spēcīgāko kombināciju uzskata full house, bet par piekto flush. Sestā labākā pokera kombinācija būs straight, bet septītā three of a kind. Two pair, pair un high card netiks uzskatītas par tām pašām labākajām iespējamajām kombinācijām.

Spēles laikā vispirms visiem spēlētājiem tiek izdalītas kārtis. Pirms kāršu izdalīšanas spēlētājiem ir jāveic likmes, un pēc tam, kad katrs no spēlētājiem ir saņēmis kārtis norit tālākās darbības. Visklasiskākajā variantā ”hold em” variantā vispirms spēlētājiem izdala trīs kārtis un jūs pēc tam varat veidot kāršu kombinācijas.

Kā spēlēt all-in pokeru?

Tā saucamo all-in pokeru var spēlēt gadījumos, kad tavā rīcībā ir laba pokera spēles kāršu kombinācija. Piemēram, four of a kind, royal flush vai straight flush pilnīgi noteikti var būt izvērtējamas reizes, kad spēlētāji var domāt par šādu iespējamību. Var gadīties, ka domas par all-in ir nevis vienam, bet arī citiem spēlētājiem. Tādos gadījumos visu noteikti kombinācijas.

Kas notiek, kad pokerā ieej all-in?

Kad ar rokā esošo kāršu kombināciju var pietikt un sajūtas saka, ka jādodas pokera all-in, tad vispirms ir jāveic visu žetonu novietošana uz spēļu galda. Kad tas paveikts, jāatklāj savas kārtis. Ja gadījumā all-in pozīcijas ir vairāk nekā vienam spēlētājam, tad katram spēlētājam tiek dota iespēja demonstrēt rokā esošās kārtis, pat ja kāds no tiem likmi zaudēs. Gadījumā, ja spēlētājs uzvarēs, viņš kopā ar saviem jau uzliktajiem žetoniem iegūs arī pārējo spēlētāju žetonus, bet zaudējuma gadījumā viņš paliks bez žetoniem un turpināt spēli varēs tikai tad, ja iegādāsies jaunus žetonus.

Kas ir side pots?

Par side pots sauc gadījumus, kad bez spēlētāja, kurš vēlas doties all-in, ir vēl divi spēlētāji, kuru rīcībā joprojām ir kārtis. Tādā gadījumā viņi spēlē atsevišķu spēli, kur papildus uzliktie žetoni uz galda tiek novietoti atsevišķā spēlē starp viņiem. Tas nozīmē, ka, piemēram, ja uz galda ir 300 dolāru vērti žetoni, bet vienam spēlētājam ir all-in situācija, bet diviem joprojām rokās ir kārtis, tad atlikusī kārta tiek izspēlēta tikai starp viņiem.

Kad doties all-in pokerā?

Tiek ieteikts doties uz visu banku brīžos, ja jums pirmās divas kārtis tiek izdalītas divi dūži, divi kungi, divas dāmas, divi kalpi (dažreiz var būt lieliska pokera kombinācija), dūzis un kungs vai arī dūzis un dāma. Šajos brīžos pie galda jums ir lieliskas iespējas uzvarēt, tas ir, all in gadījumā būt labākajam. Pokera turnīru laikā var izvērtēt došanos uz visu banku brīžos, ja pirmās divas kārtis, spēlējot texas hold’em, ir divi desmitnieki, divi devītnieki, divi astotnieki, divi septītnieki, divi sešinieki, dūzis un kalps, dūzis un desmitnieks, kā arī kungs un dāma.

Kad nevajadzētu iet all-in

Doties tā sauktajā all-in gan nav nepieciešams bieži. Gadījumā, ja jūti, ka citiem spēlētājiem kārtis un kombinācija nav tā labākā, jūs varat nedoties uz visu banku, bet gan likt mazākas likmes, kuru ienesīgums arī var nebūt mazākais. Nav nepieciešamības riskēt ar visu savu tā saucamo banku, ja vari riskēt ar 20% mazāku apjomu un uzvarēt tieši tikpat. Noteikti nevajadzētu doties uz visu banku, šo taktiku izmantojot kā blefu. Visai iespējams, ka citi spēlētāji tam nenoticēs un liks atklāt kārtis jeb pieskaņosies tavai likmei. Kopumā pokera spēlē doties uz pilnu banku ieteicams tikai tad, kad tev ir pati spēcīgākā iespējamā kombinācija un tikai tad, ja jūties drošs par gala iznākumu.

FAQ

Kas ir all-in poker definīcija?

Tas nozīmē to, ka spēlētājs veic likmi, kā rezultātā uz galda tiek likti viņa īpašumā visi esošie žetoni.

Kā all-in darbojas pokerā?

Tas darbojas sekojoši – spēlētājs ar rokas kustībām pēc kāršu izdalīšanas izliek visus žetonus uz galda, tādā veidā liekot manīt, ka viņš spēlēs uz visu banku. Gadījumā, ja viņš uzvarēs likmi, tad saņems visus uz galda esošos žetonus (tostarp citu spēlētāju), bet zaudējuma gadījumā viņam žetonu vairs nebūs un turpināt spēli varēs vienīgi pie jaunu iegādes.

Kad tu nevari ieiet all-in pokerā?

Doties all in nav sevišķi ieteicams. Īpaši to neiesaka darīt, izmantojot tā saucamo blefa stratēģiju. Šo stratēģiju var īstenot, piemēram, ja tev veidojas royal flush vai straigh flush kombinācijas. Citos gadījumos rūpīgi apdomā, vai doties all in.

Kas notiek, ja pokerā kāds iesaistās all-in?

Citiem spēlētājiem ir iespēja arī iesaistīties tajā, vai arī pavēstīt par ”bust” jeb likmes zaudēšanu un konkrētās rokas neturpināšanu. Divi citi spēlētāji, kuri grib turpināt roku, var arī spēlēt tā saucamo side pot.

Kā izlemt uzvarētājus, kad pokerā visi iekļūst all-in?

Uzvarētāju nosaka pēc spēcīgākās kāršu kombinācijas. Labākā ir royal flush, tālāk nāk straight flush, bet trešā spēcīgākā ir four of a kind.

Kas notiek, ja pokerā iekrītat all-in un neviens jums neatbilst?

Tādā gadījumā uzvariet likmi ar tiem žetoniem, kas jau ir uz galda līdz all in opcijai.

Kā spēlēt pokeru pret all-in?

Ir dažādas iespējas. Katrā ziņā, lai veiksmīgi spēlētu pokeru pret šādām situācijām, ir jāpārzin pokera spēles noteikumi, stratēģija un taktiskās nianses.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *