CHICKEN MADNESS DŽEKPOTSIEDOMĀJIES SAVU LIKMI - TAGAD SAREIZINI TO AR 100 000!

Reģistrēties

NO 0.1€ LĪDZ 10 000€ IR TIKAI VIENS GRIEZIENS!

Iedomājies, Tu vienkārši piereģistrējies LVBET. Ir vēl agrs un Tev ir laiks nedaudz atpūsties pirms darba dienas sākuma. Kāpēc lai Tu neizvēlētos nevainīgo spēļu automātu fermas noskaņās Chicken Madness, ko piedāvā operators BF Games?

Un vispār, nav ko lieki tērēties. Tu iemet minimālo likmi, bet no Taviem iemestajiem desmit centiem pēkšņi sākas brīvspēles. Tu varbūt esi nedaudz pārsteigts par savu veiksmi, bet nemaz nenojaut, ka jau tūlīt uz ekrāna izleks spēles augstākais simbols GRAND, kurš aktivizēs džekpotu, uzreizinot Tavus desmit centus 100 000 reizes! Kamēr Tu mēģini aptvert, ko virpuļojošie cāļu, burtu un monētu simboli Tev mēģina pateikt, ekrāna apakšā izgaismojas “€10 000”. Sapņu mašīna, ceļojums ģimenei uz kādu eksotisku galamērķi, pirmā iemaksa dzīvoklim vai vienkārši iespēja atļauties apkuri šoziem ir tuvāka nekā jebkad!

Protams, ka tas izklausās neticami… Neticami labi, bet pilnīgi iespējami un patiesi, jo vienam no mūsu spēlētājiem oktobra sākumā uzspīdēja tieši šāda veiksme! Izmēģini arī Tu savu roku un varbūt izdosies uzdejot cālīšu uzvaras deju!

Tiek piemēroti vispārējie noteikumi.