GOLD BAR NAUDAS ATMAKSA IEGRIEZ ĪSTU GREZNĪBU UN SAŅEM 100€ NAUDAS ATMAKSU

Reģistrēties

NAUDAS ATMAKSA

Nedēļas nogale ir klāt - laiks kārtīgi iegriezt Evolution Live Gold Bar Roulette!

Mēs zinām, cik patīkams ir lielisks piedāvājums, tāpēc esam sagatavojuši karstu izdevību tieši Tev! Dodies greznā nedēļas nogales atpūtā, lai saņemtu 20% naudas atmaksu līdz pat 100€ - viss, kas jādara, lai virzītos pretī naudas atmaksai, ir jāveic likme 1€ vērtībā par griezienu un jāizspēlē vismaz 10 raundi Live Gold Bar Roulette spēlē!

Piedāvājums ir spēkā no plkst. 00:01 22.07.2022, līdz 23:59 24.07.2022.


LŪK, KĀ TAS STRĀDĀ:

 1. Spēlē Evolution Live Gold Bar Roulette.
 2. Veic minimālo likmi 1€ vērtībā par raundu un izspēlē vismaz 10 raundus izvēlētajā Live spēlē.
 3. Saņem 20% naudas atmaksu līdz 100€ par neto zaudējumiem akcijas perioda laikā!
 1. Šis akcijas piedāvājums ir pieejams tikai spēlētājiem, kuri ir reģistrējušies LV BET vietnē un, kuri ir veikuši vismaz vienu naudas iemaksu LV BET.
 2. Minimālais atļautais klienta vecums šim akcijas piedāvājumam ir 18 gadi.
 3. Akcija ir spēkā no plkst. 00:01 22.07.2022, līdz 23:59 24.07.2022.
 4. Piedāvājums ir spēkā uz Gold Bar Roulette galda, ko nodrošina Evolution.
 5. Lai kvalificētos šai akcijai, spēlētājiem ir jāveic minimālā likme 1€ vērtībā par vienu raundu un jāizspēlē vismaz 10 raundi izvēlētajās Live kazino spēlēs.
 6. Akcijas perioda laikā spēlētāji par neto zaudējumiem saņems 20% naudas atmaksu līdz pat 100€.
 7. Minimālā iespējamā naudas atmaksa ir 5€. Maksimālā iespējamā naudas atmaksa ir 100€.
 8. Akcijas perioda laikā naudas atmaksa tiek aprēķināta no spēlētāja neto zaudējumiem (kopējā likmju summa mīnus laimesti).
 9. Uz zaudējumiem, kas ir mazāki par 25€, akcija neattiecas.
 10. Spēles kārtas, kurās ir veiktas likmes uz vairāk nekā 70% no spēles tabulas vai 26 skaitļiem, nekvalificēsies akcijas piedāvājumam.
 11. Ārējās likmes (sarkans/melns, 1-18/19-36, pāra/ nepāra un ducis/ kolonnas) uz ruletes nekvalificēsies šim akcijas piedāvājumam.
 12. Naudas balvām nav nekādu apgrozījuma nosacījumu.
 13. Naudas balvas tiks izmaksātas nākošajā darba dienā līdz plkst. 17:00, pēc tam, kad akcija būs beigusies. Akcijas uzvarētāji tiks informēti, izmantojot LV BET pastkastīti.
 14. Šim piedāvājumam kvalificējas tikai tās likmes, kuras ir veiktas ar reālu naudu.
 15. Derības uz minimālo risku ir aizliegtas, kā rezultātā visi bonusu līdzekļi var tikt atņemti un visi atlikušie naudas līdzekļi uz konta tiek atgriezti spēlētājam.
 16. Uz akcijas piedāvājumu var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, tālruņa numurs, ierīce vai koplietojamā datora vide (piemēram, skola, valsts bibliotēka vai darba vieta). Ja tiks atklāts, ka šie noteikumi ir pārkāpti, laimesti tiks konfiscēti.
 17. Tiek piemēroti vispārējie noteikumi.
 18. Tiek piemēroti vispārējie akciju un bonusu noteikumi.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.