WEEKEND DELUXE TURNĪRS

Beidzās
Sākas: 14/01/2022 00:01
Beidzas: 17/01/2022 09:00

Weekend Deluxe Turnīrs pārņem vadību pie LV BET.

Spēlē labākos spēļu automātus nedēļas nogalē. Sakrāj punktus, lai sasniegtu noteiktu līmeni un iegūtu naudas balvas. Sasniedz visus līmeņus un iegūsti kopējo balvu 25 €.

LŪK KĀ TAS DARBOJAS

 1. Spēlē atlasītās spēles no Piektdienas plkst. 00:01 līdz Pirmdienas plkst. 9:00.
 2. Lai pievienotos turnīram, apstipriniet uznirstošo logu ar piedāvājumu.
 3. Veic likmes ar vismaz € 0,20 par vienu griezienu.
 4. Krāj punktus, lai iegūtu balvas.

Jo lielāka likme, jo vairāk punktus vari iegūt:

 • Likmes vērtība min. 0,20 € par griezienu = 1 punkts
 • Likmes vērtība min. 0,40 € par griezienu = 2 punkti
 • Likmes vērtība min. 0,80 € par griezienu = 4 punkti
 • Likmes vērtība min. 1,00 € par griezienu = 5 punkti
 • Likmes vērtība min. 2,00 € par griezienu = 10 punkti
 • Likmes vērtība min. 5,00 € par griezienu = 25 punkti

* Naudas balvas tiks ieskaitīts kvalificējošajiem spēlētājiem pirmajā darba dienā līdz plkst. 17:00, pēc turnīra beigām.

Balvas

5000 punkti vai vairāk - 15 € skaidrā naudā 1000 punkti - 3 € skaidrā naudā
2000 punkti - 6 € skaidrā naudā 500 punkti - 1 € skaidrā naudā

Dalības Spēles

 1. Šis akcijas piedāvājums ir pieejams tikai spēlētājiem, kuri dzīvo Latvijā.
 2. Šis turnīrs notiek katru nedēļu no Piektdienas plkst. 00:01 līdz Pirmdienas plkst. 9:00, līdz turpmākam paziņojumam.
 3. Minimālais atļautais klienta vecums šim akcijas piedāvājumam ir 18 gadi.
 4. Lai kvalificētos šim turnīram, spēlētājiem ir jāpievienojas turnīram, apstiprinot uznirstošo logu ar šo piedāvājumu, un jāspēlē ar minimālo likmi €0,20 par katru griezienu uz izvēlētajiem kazino spēļu automātiem.
 5. Spēlētāji gūst punktus par katru kvalifikācijas griezienu. Punktu skaits ir atkarīgs no likmes summas: Min. likme € 0,20 = 1 punkts; min. likme 0,40 € = 2 punkti; min. likme 0,80 € = 4 punkti; min. likme € 1,00 = 5 punkti; min. likme € 2,00 = 10 punkti; min. likme € 5.00 = 25 punkti.
 6. Sasniedzot noteiktu punktu skaitu, spēlētāji iekļūst noteiktā līmenī, kur būs iespēja iegūt šādas balvas:
  • 5000 punkti vai vairāk - 15 € skaidrā naudā;
  • 2000 punkti - 6 € skaidrā naudā;
  • 1000 punkti - 3 € skaidrā naudā;
  • 500 punkti - 1 € skaidrā naudā.
 7. Sasniedzot visus līmeņus, spēlētāji var laimēt ne vairāk kā 23 € skaidrā naudā.
 8. Prizes will be credited to eligible players, on the first working day by 17.00, after the tournament has finished. Tournament winners will be informed via the onsite inbox. Naudas balvas tiks ieskaitītas kvalificējošajiem spēlētājiem pirmajā darba dienā līdz pulksten 17:00 pēc katra turnīra beigām. Turnīra uzvarētāji tiks informēti, izmantojot LV BET iesūtni.

VISPĀRĪGI

 1. LV BET godprātīgi piedāvā akcijas piedāvājumus spēlētājiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus tikai izklaides nolūkos. Klients atbalsta neizmantot ļaunprātīgi konta atvēršanas iespējas, lai gūtu labumu no bonusiem, ko LV BET piedāvā. LV BET ir nulles tolerances politika pret bonusu ļaunprātīgu izmantošanu un/vai citām aizdomīgām darbībām, un LV BET patur tiesības bloķēt un noņemt bonusus, kā arī visus ar bonusu saistītos laimestus no kontiem, kuri tiek turēti aizdomās par iesaistīšanos šādās darbībās vai uzvedībā. (Šādiem kontiem tiks ierobežota vai pilnībā liegta piekļuve uz akciju saitēm). Ņemiet vērā, ka šādos gadījumos LV BET nav pienākuma atmaksāt uz konta esošos aktīvos līdzekļus, izņemot sākotnēji iemaksātās naudas summas.
 2. “Akcijas ļaunprātīga izmantošana” ir definēta kā, bet neierobežojas ar jebkuru no tālāk minētajiem darbības veidiem:
  • VPN, starpniekservera vai citu paņēmienu un pakalpojumu izmantošana ar nolūku apzināti aizsegt, slēpt vai mainīt IP adreses, lai krāpnieciski izmantotu akcijas piedāvājumus;
  • Neatkarīgi no tā, vai tas mums ir zināms vai nezināms, izmantojot jebkuras programmatūras vai sistēmas kļūdas, nepilnības, defektus, trūkumus vai kļūmes tai skaitā, bet ne tikai, attiecībā uz jebkuru sniegto spēli;
  • Vairāku kontu izveidošana, lai pieprasītu bonusus vai jebkuru citu akcijas piedāvājumu vairāk nekā vienu reizi;
  • Darbojoties sindikātā ar citiem spēlētājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu bonusus, apzināti krāptos, vai izrādot cita veida ekspluatējošu rīcību;
  • Pretrunīgu likmju veikšana, ko klients vai klientu grupa ir veikusi vienā un tajā pašā spēļu/ derību tirgū, ar galējo mērķi gūt peļņu neatkarīgi no likmju galējajiem rezultātiem vai jebkura cita veida ļaunprātīgas rīcības;
  • Vienlīdzīgu, nulles vai mazas starpības likmju veikšana;
  • Pārejot no lielām likmēm, kas tiek liktas uz lielu dispersiju iznākumu, lai pēc lielas uzvaras, pārietu uz normālu dispersijas iznākumu ar mazākām likmēm ar nolūku, lai ātrāk izpildītu derību prasības;
 3. Uz akcijas piedāvājumiem var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, ierīce vai koplietojamā datora vide (lūdzu, ņemiet vērā, ka ja tiek izmantots koplietojamo datoru, piemēram, darba vietā, publiskajā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, tikai vienu reizi lietojot datoru un/ vai IP adresi, būs iespēja saņemt bonusu, balvu, naudas atmaksu utt.) Laimesti tiks izmaksāti tikai tādā gadījumā, ja LV BET nolemj, ka viens vai vairāki bonusi tika pieprasīti patiesas kļūdas vai savienojamības problēmas rezultātā, kas šķiet nejaušs un netiek uzskatīts par krāpniecisku.
 4. Ja šobrīd esat sevi izslēdzis no azartspēlēm vai pieteicies pašatteikušos personu reģistrā LV BET akcijas perioda laikā, Jums nebūs tiesības pretendēt uz jebkādiem bonusiem, balvām vai akcijām šī pārtraukuma laikā.
 5. LV BET patur tiesības izmanīt Noteikumus un/vai pārtraukt vai atsaukt akciju neparedzētu apstākļu dēļ (piem. nepārvaramas varas dēļ, problēmas ar savienojumu, likuma izmaiņas). LV BET centīsies pēc iespējas laicīgāk brīdināt spēlētājus par šādiem notikumiem. Ja kāds papildinājums Jums šķiet nepieņemams, jums vajadzētu pārtraukt vietnes izmantošanu, pārtraukt piedalīšanos akcijā un / vai slēgt savu kontu. Lietošanas turpināšana pēc datuma, kurā stājas spēkā noteikumu izmaiņas, tiks uzskatīta par atjaunināto noteikumu pieņemšanu.
 6. Visas akcijas un bonusi ir ierobežota laika piedāvājumi, un noteikumi & nosacījumi, kas saistīti ar jebkuru bonusu atlīdzību, var tikt mainīti.
 7. Pēc noklusējuma, laiks, kas pieminēts LV BET piedāvājumos ir iestatīts kā Austrumeiropas vasaras laiks (GMT+3).
 8. LV BET patur tiesības veikt grozījumus jebkuram akcijas piedāvājumam jebkurā laikā, lai labotu acīmredzamas kļūdas, kļūdainas drukas, tipogrāfiskas un vizuālas kļūdas vai, lai uzlabotu piedāvājuma aprakstu.
 9. LV BET vadība patur tiesības izņemt vai mainīt jebkuru akcijas piedāvājumu, noraidīt vai ierobežot bonusus un piedāvājumus jebkuram klientam apstākļos, kas ietver, bet neaprobežojas ar problemātiskām azartspēlēm, akciju un bonusu ļaunprātīgu izmantošanu, un jebkuru citu tehniskas nepilnības izmantošanu.
 10. LV BET patur tiesības diskvalificēt jebkuru spēlētāju no šīs akcijas, ja ir atrasti pierādījumi par tās ļaunprātīgu izmantošanu vai krāpšanu. Ja uzskatāt LV BET lēmumu par neapmierinošu, varat meklēt alternatīvu strīdus šķīrējtiesu, kuras lēmums tiks uzskatīts par galīgu.
 11. Vispārējie noteikumi tiek piemēroti.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.