Atbalsts

Sazinies ar mums

FAQ

Kā es varu nomainīt savu paroli?

Jūs varat nomainīt sava profila paroli vienkārši uzklikšķinot uz Jūsu lietotājvārda mājas lapas augšpusē un tad nospiediet MAINĪT PAROLI pogu labajā pusē.

Kā es varu reģistrēties Jūsu mājas lapā?

Jūs varat reģistrēties www.lvbet.lv uzklikšķinot REĢISTRĒTIES, kas atrodas mājas lapas augšpusē. Piedāvātajā īsajā formā ievadiet savus datus, un apstipriniet savu e-pasta adresi un telefona numuru. Tiklīdz kā atbilstošais departaments būs verificējis Jūsu dokumentus, Jūs varēsiet piekļūt mūsu pakalpojumiem.

Es aizmirsu savu paroli. Ko es varu darīt, lai to atgūtu?

Noklikšķiniet AIZMIRSU PAROLI pogu, kas ir pieejama WWW.LVBET.LV augšējā labajā stūrī. Ievadiet savu e-pasta adresi, kuru izmantojāt reģistrājicai un sekojiet instrukcijām. 

Tāpat lūdzu ņemiet vērā, ka nepareizas paroles ievadīšana 5 reizes, nobloķēs Jūsu kontu uz 1 stundu. Pēc šī laika, Jūsu konts automātiski tiks atbloķēts. Jebkādu jautājumu gadījumā, Jūs varat sazināties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] jebkurā laikā. Mūsu konsultanti būs priecīgi palīdzēt Jums atgūt paroli.

Kādas depozīta metodes Jūs pieņemat?

Lai redzētu visus pieejamās depozīta metodes, lūdzu, dodieties uz MAKSĀJUMU sadaļu, kas atrodama mūsu vietnes augšējā labajā stūrī. Šeit Jūs varat atrast visas depozīta metodes.

Atbalsts

LV BET uzskata, ka spēlei ir jānodrošina caurskatāma, aizraujoša un droša vide. Mūsu kolektīvs un tehnoloģijas nodrošina Tev nepārspējamu un neaizmirstamu pieredzi.

Mūsu spēlētāju apmierinātība ir mūsu augstākā prioritāte, tāpēc mūsu personalizētā atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt rūpīgi un profesionāli atrisināt Tavu jautājumu.

Sazinies ar mums, ja Tev nepieciešama palīdzība vai padoms vai vienkārši vēlies izteikt savu viedokli.

Mūsu atbalsta komanda ir pieejama palīdzēt angļu un latviešu valodā caur čatu un e-pastu jebkurā brīdī darba dienās un brīvdienās no pulksten 9:00 līdz 00:00.

Apmeklējiet sadaļu Atbildīgā spēle, lai palīdzētu sev izvērtēt uzmanīgi savus naudas līdzekļu tēriņus.

KOMPĀNIJA

Klientu atbalsta centrs

Čats katru dienu no plkst. 9:00 līdz 00:00 (GMT +2)
e-pasts: [email protected]

SIA LVBet

Reģ. Nr. 50203083121
Adrese:
Skanstes iela 50,
Rīga, LV-1013, Latvija

Licence:

Nr.: TI-14
Interneta adrese: www.lvbet.lv
Piešķirta uz: nenoteiktu laiku
Derīga no: 14.09.2020

Atsauksmēm:

e-pasts: [email protected]

Kontaktforma