Iekļūt LV BET VIP programmā ir iespējams tikai ar ielūgumiem, taču, kļūstot par LV BET VIP spēlētāju, paveras ceļš vairākām ekskluzīvām un īpaši pielāgotām priekšrocībām. Mēs vēlamies, lai Tu vienmēr baudītu vislabāko iespējamo spēļu pieredzi, kā arī uzskatām, ka uzticība mums ir jāatalgo.

Ko sagaidīt, kļūstot par VIP spēlētāju?

01/04

Personīgais konta menedžeris

Tavs konta menedžeris būs vienīgais kontaktpunkts LV BET. Ikkatram spēlētājam tiks nodrošināta augstākā līmeņa klientu apkalpošana, lai garantētu īstu VIP pieredzi. Mūsu VIP menedžeri, apveltīti ar bagātīgu pieredzi, precīzi zina, ko nozīmē būt VIP; tieši tāpēc mūsu VIP programma ir nozares līderis.

02/04

Personalizētas balvas un ekskluzīvas akcijas

Mēs sadarbosimies, lai izveidotu unikālu atalgojuma programmu, kas ir piemērota tieši Tev; pavisam noteikti sagaidi arī uzlabotas akcijas un piedāvājumus, kas paredzēti tikai VIP spēlētājiem. VIP spēlētājiem tiek dota iespēja piedalīties mūsu VIP turnīros ar īpašiem ielūgumiem un laimēt naudas balvas, bonusus, LV griezienus un ekskluzīvas elektroniskās ierīces. Lūdzu, pārliecinies, ka Tava kontaktinformācija vienmēr ir atjaunināta, lai ar Tevi varētu sazināties un nosūtīt personīgos ielūgumus.

03/04

Paātrināta naudas izmaksa

Mēs nodrošinām to, ka visas izmaksas ir zibenīgas, lai būtu iespēja ātri un bez piepūles izbaudīt laimestu.

04/04

Prioritāte

Jebkuras radušās problēmas, bažas vai jautājumi ar augstāko prioritāti tiek novirzīti personālam, un tos efektīvi risina personīgais konta menedžeris, kurš klienta vārdā sazināsies ar attiecīgajām komandām, lai tos atrisinātu.

Kā kļūt par VIP spēlētāju?

Mūsu lojalitātes un VIP komanda regulāri pārbauda spēlētāju kontus, lai izvēlētos uzticīgāko un biežāk spēlējošo klientu, kas pievienosies mūsu VIP programmai. Neuztraucies - ja Tavs aktivitātes līmenis piesaistīs mūsu uzmanību, mēs noteikti ar Tevi sazināsimies. Tā kā mēs ar VIP spēlētājiem sazināmies bieži, lūdzu pārliecinies, ka Tavās kontaktpersonu preferencēs ir vismaz viens atvērts saziņas kanāls. Tas ļaus mums ērti sasniegt un informēt par gaidāmajām akcijām un piedāvājumiem, tiklīdz tie būs pieejami VIP spēlētājiem.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies, lai LV BET būtu Tava Nr. 1 izvēle kazino un sporta totalizatora izklaidei. Mūsu komanda ir šeit lai garantētu, ka spēlētāju pieredze pie mums ir patiesi pirmklasīga un attieksme pret klientiem ir atbilstoša VIP statusam. Mēs arī apzināmies, ka katrs spēlētājs ir unikāls, tāpēc vēlamies ikvienam piedāvāt personīgu un individuālu apkalpošanu - tas ir mūsu VIP darbības pamatā.

Reģistrēties