NFL 2022 Londonas spēle: Minesotas ”Vikings” pret Ņūorleānas ”Saints”

NFL 2022 Londonas spēle: Minesotas ”Vikings” pret Ņūorleānas ”Saints”

Šī gada 2. oktobrī NFL amerikāņu futbola līgas ietvaros notiks starptautiskā spēle Londonā starp Minesotas “Vikings” un Ņūorleānas ”Saints”. Kopumā kopš 2007. gada vienas no pasaulē populārākās līgas spēlēm norit arī Londonā. Vai vēlies vairāk uzzināt par NFL? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

Informācija par komandām

Minesotas “Vikings”

Amerikas futbola līgas klubs Minesotas ”Vikings” dibināts 1960. gada 28. janvārī, bet pirmo sezonu NFL tā aizvadīja 1961. gadā, vēlāk esot stabila līgas dalībniece. Līdz 1969. gadam tā atradās Rietumu konferencē, no 1970. līdz 2001. gadā NFL Central, bet, sākot ar 2002. gadu līdz pat mūsdienām, NFL north. Komandas krāsas ir balta, zelta un violeta, un tieši tajās ir veidotas kluba spēļu formas un logo.

Komandas lielākais panākums ir 1969. gadā izcīnītais NFL čempiona tituls, kas gan notika vēl pirms NFL un AFL (American Football League) apvienošanās. Pēcāk tā četras reizes bijusi par NFC Central konferences čempioni, 20 reizes par savas divīzijas uzvarētāju un 30 reizes kvalificējusies izslēgšanas spēlēm. Kopš 2016. gada ”Vikings” mājas spēles aizvada U.S. Bank Stadium, kura ietilpība ir 73 tūkstoši līdzjutēju.

New Orleans “Saints”

Ņūorleānas ”Saints” dibināta 1966. gada 1. novembrī, bet NFL tā spēlē kopš 1967. gada sezonas. Kopš 1970. gada līdz pat 2001. gadam tā atradās NFC West konferencē, bet kopš 2002. gada līdz pat mūsdienām tā spēlē NFC South. Tās krāsas ir balta, melna un senatnīgi zelta, un tieši tajās ”Saints” veidotas spēļu formas, logo un atribūtika, ko var iegādāties līdzjutēji.

Tās lielākais panākums tika izcīnīts 2009. gadā, kad tā kļuva par XLIV Super bowl ieguvēju. Cīņā par to komanda ar 31:17 pārspēja Indianapolis ”Colts”, izšķirošo pārsvaru gūstot ceturtajā ceturtdaļā, to uzvarot ar 15:0. Par spēles MVP nosauca kvoterbeku Drū Brīsu.

Izslēgšanas spēlēm kopumā klubs kvalificējies 14 reizes, bet kopš 2006. gada tas spēlē ”Superdome” stadionā, kura ietilpība nedaudz vairāk nekā 76 tūkstoši līdzjutēju vietas.

Kad un kur notiks spēle

Starptautiskās NFL futbola spēles Londonā tiek rīkotas jau kopš 2007. gada. Tas tiek darīts ar mērķi padarīt amerikāņu futbolu arvien populārāku Eiropā un īpaši jau Apvienotajā Karalistē. 2007. gada 28. oktobrī pirmajā spēlē laukumā devās Ņujorkas ”Giants” pret Maiami ”Dolphins”, ar 13:10 uzvarot ”Giants”. To maču klātienē vēroja vairāk nekā 81 tūkstotis līdzjutēju.

Šī gada jeb 2022. gada sezonā paredzētas trīs šādas spēles Londonā. 2. oktobrī Minesotas ”Vikings” cīnīsies pret Ņūorleānas ”Saints”, 17. oktobrī Maiami ”Dolphins” pret Grīnbejas ”Packers”, bet 30. oktobrī Denveras ”Broncos” pret Džeksonvilas ”Jaguars”. Gan ”Vikings” pret ”Saints”, gan ”Dolphins” pret ”Packers” cīņas noritēs ”Tottenham Hotspur Stadium” Londonā, kamēr ”Broncos” pret ”Jaguars” mačs plānots slavenajā ”Wembley Stadium”. Sagaidāms, ka arī šis spēles pulcēs prāvu līdzjutēju pulkā. Tā, piemēram, ”Tottenham Hotspur Stadium” ietilpība ir nedaudz vairāk nekā 62 tūkstoši skatītāju vietu.

Kā iespējams redzēt spēli?

Ja vien neesi iegādājies biļetes uz maču un neplāno to redzēt klātienē, tad viena no iespējām, kā to redzēt, ir, izmantojot NFL Network piedāvājumu. Līga izveidojusi savu TV straumēšanas vietni, kurā iespējams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā sekot līdz tavas iemīļotās līgas notikumiem. Studijas, spēļu tiešraides, analīze, pirmsspēles un pēcspēles komentāri – tas viss pieejams NFL Network. Lai to iegūtu, jāreģistrējas un jāizvēlas viena no pakām, kas var būt arī maksas pakalpojums. Pagaidām Latvijā neviens oficiāli iegādājies spēļu pārraidīšanu, tāpēc šobrīd šī ir labākā no iespējamajām legālajām izvēlēm.

Spēles favorīte

Pēc bukmeikeru domām šajā sezonā nedaudz lielākas izredzes titulu iegūt ir ”Vikings”, kuru koeficients novērtēts ar 23.00. Tas gan tāpat ir 11. augstākais – tas nozīmē to, ka bukmeikeri ir droši par šīs komandas kvalificēšanos ”play-off”. ”Saints” ir 16. augstākais koeficients – 34.00, un viņu vērtējumā, šī komanda cīnīsies par vietu izslēgšanas spēlēs.

Gan ”Saints”, gan ”Vikings” sezonu sāka ar uzvarām. Minesotas klubs pārliecinoši ar 23:7 tika galā ar vieniem no principālākajiem pretiniekiem Grīnbejas ”Packers”, kamēr ”Saints” aizraujošā spēlē ar 27:26 pārspēja ”Falcons”. Visticamāk, 2. oktobrī izredzes uz uzvaru abām komandām tiks vērtētas samērā līdzvērtīgi.

Kā likt likmes uz NFL 2022 London spēli LV BET

Ja vēlies likt likmes uz NFL notiekošajām spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Amerikāņu futbols”, kur atradīsi visas šīs valsts futbola mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz amerikāņu futbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju ieteikumi un veidi uz NFL games London spēli LV BET

Amerikāņu futbolā pastāv dažāda veida derību iespējas, sākot jau ar uzvarētāja prognozēšanu. Katrā no ceturtdaļām, atsevišķi pa puslaikiem un spēlē vari prognozēt, kura komanda uzvarēs, cik punktus tā gūs, kāda būs punktu starpība un vai gūto punktu skaits būs pāra vai nepāra skaitlis.

Ja vēlies interesantākas likmes, tad nosaki, kura no ceturtdaļām būs visrezultatīvākā. Tāpat pastāv opcija noteikt, kura no komandām veiks pirmo un pēdējo piezemējumu, kā arī paredzēt, kurš no puslaikiem būs ar visvairāk sakrātiem punktiem. Ja tev patīk piezemējumu derības, tad liec likmi uz kopējo piezemējumu skaitu spēlē.

Pirms likmes veikšanas iepazīsties ar abu komandu pēdējo spēļu rezultātiem, bilanci tabulā un traumu situāciju. Savainojumi mēdz ietekmēt komandas veiksmi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *