NFL 2022 Minhenes spēle: Seattle “Seahawks” pret Tampabejas “Buccaneers”

NFL 2022 Minhenes spēle: Seattle “Seahawks” pret Tampabejas “Buccaneers”

Šī gada 13. novembrī ”Allianz Arena” pirmo reizi Vācijā tiks aizvadīta NFL regulārās sezonas spēle. Šoreiz savā starpā spēkosies Seattle ”Seahawks” pret Tampa Bay ”Buccaneers”. Jau kopš 2007. gada NFL rīko atsevišķus mačus aiz ASV robežām, tādējādi sporta veidu padarot populārāku ārpus ASV. Vai tevi interesē uzzināt vairāk par NFL? Apmeklē LV BET mājaslapu, iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām un dodies veikt derību.

Svarīgākā informācija par NFL 2022 Minhenes spēli

Starptautiskās NFL futbola spēles ārpus ASV tiek rīkotas jau kopš 2007. gada. Tas tiek darīts ar mērķi padarīt amerikāņu futbolu arvien populārāku Eiropā un īpaši jau Apvienotajā Karalistē. 2007. gada 28. oktobrī pirmajā spēlē laukumā devās Ņujorkas ”Giants” pret Maiami ”Dolphins”, ar 13:10 uzvarot ”Giants”. To maču klātienē vēroja vairāk nekā 81 tūkstotis līdzjutēju.

Kad un kur notiks NFL 2022 Minhenes spēle

Nacionālās futbola līgas spēle Vācijas pilsētā Minhenē notiks 13. novembrī. Tajā savstarpēji spēkosies Seattle ”Seahawks” pret Tampa Bay ”Buccaneers”. Cīņa paredzēta futbola kluba Minhenes ”Bayern” mājas spēļu stadionā ”Allianz Arena”, kura ietilpība ir nedaudz vairāk nekā 75 tūkstošu skatītāju vietas.

Šī kļūs par pirmo reizi, kad Vācijā tiks aizvadīta NFL līgas mačs. Līdz šim vairums līgas starptautiskie mači notikuši Lielbritānijā, īpaši jau Londonā, kur spēlēts gan Vemblija, gan ”Tottenham Hotspur” futbola kluba stadionos. Šī gada sezonā paredzētas piecas starptautiskās spēlēs – trīs no tām Lielbritānijā, viena Vācijā, bet cita Meksikā.

Spēles dalībnieces

Tampabejas Buccaneers

Tampa Bay ”Buccaneers” dibināts 1974. gadā. Klubs spēlē Floridas štata Tampabejā ”Raymond James Stadium”, kura ietilpība ir gandrīz 70 tūkstoši skatītāju vietas. Kopš 2002. gada klubs regulārās sezonas laikā spēlē NFC South divīzijā, bet tās lielākie panākumi ir divas reizes izcīnītie Superbovli. Vispirms tas paveikts 2002. gadā, bet pēdējo reizi 2020. gadā. Toreiz tās sastāvā spēlēja leģendārais kvoterbeks Toms Breidijs, spēlētājam to darot arī šajā sezonā.

Jauno NFL sezonu Tampa Bay Buccaneers sākusi ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem. Panākumi izcīnīti pār ”Falcons”, ”Saints” un ”Cowboys”, kamēr neveiksmes piedzīvotas pret ”Packers” un ”Chiefs”. NFC South gan tas devis pirmo vietu sezonas ievadā.

Sietlas Seahawks

Seattle Seahawks dibināts 1974. gadā. Klubs spēlē Sietlā un mājas spēles aizvada ”Lumen Field” stadionā, kura ietilpība ir nedaudz virs 68 tūkstošiem skatītāju vietu. Kopš 2002. gada ”Seahawks” spēlē NFC West divīzijā. Vienu reizi kluba vēsturē tas kļuvis par NFL čempioni – tas notika 2013. gadā, kad klubs finālā ar pārliecinoši ar 43:8 pārspēja Denveras ”Broncos”. Vēl trīs reizes vienība kļuvusi par NFC konferences čempioni – 2005., 2013. un 2014. gadā.

Sezonu ”Seahawks” iesākusi ar divām uzvarām piecās spēlēs. Panākumi izcīnīti pret ”Broncos” un ”Lions”, bet neveiksmes piedzīvotas pret tādām komandām kā ”49ers”, ”Falcons” un ”Saints”. Ar divām uzvarām sezonas ievada pirmajos mačos ”Seahawks” bija pēdējie NFC West divīzijā.

Kur var skatīties NFL 2022 Minhenes spēli?

Ja vien neesi iegādājies biļetes uz maču un neplāno to redzēt klātienē, tad viena no iespējām, kā to redzēt, ir, izmantojot NFL Network piedāvājumu. Līga izveidojusi savu TV straumēšanas vietni, kurā iespējams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā sekot līdz tavas iemīļotās līgas notikumiem. Studijas, spēļu tiešraides, analīze, pirmsspēles un pēcspēles komentāri – tas viss pieejams NFL Network. Lai to iegūtu, jāreģistrējas un jāizvēlas viena no pakām, kas var būt arī maksas pakalpojums. Pagaidām Latvijā neviens oficiāli iegādājies spēļu pārraidīšanu, tāpēc šobrīd šī ir labākā no iespējamajām legālajām izvēlēm.

Likmes uz NFL 2022 Minhenes spēli

Ja vēlies likt likmes uz NFL notiekošajām spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Amerikāņu futbols”, kur atradīsi visas šīs valsts futbola mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz amerikāņu futbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

NFL 2022 Minhenes spēļu likmes un padomi

Amerikāņu futbolā pastāv dažāda veida derību iespējas, sākot jau ar uzvarētāja prognozēšanu. Katrā no ceturtdaļām, atsevišķi pa puslaikiem un spēlē vari prognozēt, kura komanda uzvarēs, cik punktus tā gūs, kāda būs punktu starpība un vai gūto punktu skaits būs pāra vai nepāra skaitlis.

Ja vēlies interesantākas likmes, tad nosaki, kura no ceturtdaļām būs visrezultatīvākā. Tāpat pastāv opcija noteikt, kura no komandām veiks pirmo un pēdējo piezemējumu, kā arī paredzēt, kurš no puslaikiem būs ar visvairāk sakrātiem punktiem. Ja tev patīk piezemējumu derības, tad liec likmi uz kopējo piezemējumu skaitu spēlē.

Pirms likmes veikšanas iepazīsties ar abu komandu pēdējo spēļu rezultātiem, bilanci tabulā un traumu situāciju. Savainojumi mēdz ietekmēt komandas veiksmi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *