Eirolīgas vakars – uz parketa kāps trīs grandi

Eirolīgas vakars – uz parketa kāps trīs grandi

ULEB Eirolīgā šonedēļ tiek aizvadītas 15. kārtas spēles. Pirmajā spēļu vakarā (12.12.) norisināsies pieci dueļi. Kuri mači solās būt aizraujošākie un kādas likmes uz tiem iesaka LV BET eksperti?

Stambulas “Fenerbahce” pret Telavivas “Maccabi”

Šis solās būt viens no aizraujošākajiem otrdienas mačiem. “Fenerbahce” vēl pavisam nesen pārtrauca četru zaudējumu sēriju Eirolīgas ietvaros un tagad pēdējos divos mačos ir izcīnījusi uzvaras, bet visos turnīros kopā, ieskaitot Turcijas TBL līgu, tai ir piecu nezaudētu spēļu sērija. Tas liecina, ka komanda ir uzņēmusi labu tempu, tomēr jāatzīmē, ka tai mačā pret “Maccabi” nevarēs palīdzēt vairāki spēlētāji – vācietis Danilo Bartels, serbs Marko Guduričs un amerikānis Marials Šajaks.

Savukārt Telavivā bāzētajam klubam sastāvā robu nav. Tiesa, arī “Maccabi” Eirolīgā nesokas kā kluba vadībai gribētos. Šobrīd tai ir četru zaudējumu sērija, bet kopvērtējumā arī bilanci 7-7 atrodas dalītajā astotajā vietā. Stambulas vienībai ir par diviem panākumiem mazāk un var uzskatīt, ka šis ir tiešo konkurentu duelis cīņā par “play-off” vietu.

LV BET bukmeikeru ieskatā par drošiem spēles favorītiem tiek uzskatīti “Fenerbahce” basketbolisti, kuri savā laukumā šajā sezonā visos turnīros kopumā piedzīvojuši tikai trīs zaudējumus. Koeficients turku kluba uzvarai ir piešķirts 1,38, kamēr viesiem no Telavivas 3,20. Vidējā handikapa (+/-) robeža ir seši punkti (6).

Milānas “Olimpia” pret Atēnu “Panathinaikos”

Milānas klubs sezonu iesāka labi, taču pēdējās piecās spēlēs iestājies kritums, četrās no tām piedzīvojot zaudējumus. Tas gan no turnīra tabulas viedokļa neko traģisku nav nodarījis, jo komanda atrodas piektajā vietā. Tiesa, atslābināties arī nedrīkst, jo citi “play-off” vietas kārotāji atrodas vien divu, trīs uzvaru attālumā.

Tikmēr “Panathinaikos” ir viens no Eiropas lielajiem klubiem (vismaz vēsturiski, pēdējos gados savas sportiskās pozīcijas zaudējot), kuram šī sezona iesākta salīdzinoši neveiksmīgi, bet pēdējā pusotra mēneša laikā komanda sākusi iespēlēties, taču joprojām turpina spēlēt kā pa kalniem – uzvaras regulāri mijas ar zaudējumiem, laiku pa laikam piedzīvojot arī kādu pārliecinošu sakāvi.

LV BET eskperti uzskata, ka “Olimpia” savas mājas sienas palīdzēs, tāpēc tā ir izvirzīta šajā mačā kā pārliecinoša favorīte ar koeficientu 1,15 pret grieķu vienības 5,75. Interesants piedāvājums LV BET totalizatora likmju līnijās varētu būt kopējais “vairāk/mazāk” gūto punktu skaits – vidēja robeža noteikta 152 punkti ar koeficientu 1,82. Abās komandās ir pietiekami meistarīgi uzbrukuma spēlētāji, no otras puses – eksperti prognozē vieglu Milānas komandas uzvaru, kas var nozīmēt, ka abas komandas vienlīdz rezultatīvi nespēlēs. Tāpēc varat ieskatīties handikapa piedāvājumā – vidējais handikaps (+/-) ir 10 punkti.

Pārējās spēles

Vēl otrdienas vakarā tiks aizvadītas trīs spēles, kurās piedalīsies trīs Eiropas līmeņa grandi. Pirmajā vakara mačā aktuālie čempioni Stambulas “Anadolu Efes” savā laukumā uzņems “Baskonia” vienību. Loģiski, ka ekspertiem šaubu par čempionu uzvaru nav – koeficients uz panākumu ir 1,16, kamēr (-) handikapa vidējā robeža 9,5 punkti.

Vēl citā spēlē pērnie finālisti “Barcelona” ar Rolandu Šmitu ierindā viesosies Belgradā pie “Crvena Zvezda” komandas. Jāpiezīmē, ka “Barca” šobrīd Eirolīgas kopvērtējumā atrodas līderu pozīcijā, kamēr serbu klubs atpaliek par vienas uzvaras tiesu no kārotā labāko astotnieka. Lai arī šķietami var likties, ka “Barcelona” uzvarēs pārliecinoši, “Crvena Zvezda” ir izteikta mājas spēļu komanda. Šosezon tā ir piedzīvojusi tikai divus zaudējumus visu turnīru ietvaros. Abi notikuši Eirolīgā un pret tādām komandām kā Berlīnas “Alba” un Kazaņas “Unics”, vienlaikus jāteic, ka nevienu Eiropas grandu serbiem (ar leģionāriem ierindā) uzvarēt izdevies nav. LV BET bukmeikeri piedāvā kopā gūto skaitu robežu 146 punktus. Šī būtu likme, uz kuru būt vērts paskatīties.

Bet vakara noslēgumā cits Spānijas smagsvars Madrides “Real” savā laukumā uzņems “Alba” komandu. Komentāri lieki – jebkas cits kā pārliecinoša “Real” uzvara šajā spēlē būs uzskatāms par negaidītu rezultātu. Ienāc LV BET mājas lapā un apskatīties mūsu totalizatora piedāvājumus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *