Turpinās Eirolīga pēc nelielas pauzes

Turpinās Eirolīga pēc nelielas pauzes

 Klāt ir labas ziņas – līdzjutēju radarā atgriezusies ULEB Eirolīga, kurai bija noteikts neliels pārtraukums Covid19 gadījumu izplatības dēļ. Toties tagad viss ir iegājis ikdienas sliedēs un Eiropas labākie klubi mūs atkal priecēs ar aizraujošiem mačiem! 21. janvāra vakarā būs vērojami četri mači. Kādi tie būs, un kuri ir to favorīti? Piedāvājam LV BET apskatu.

Maskavas CSKA pret Milānas “Olimpia” 19:00

CSKA šajā sezonā spēlē kā pa viļņiem, 19 spēlēs iekrājot bilanci 12-7, kas tik naudīgam un varenam klubam kā CSKA ir ļoti nepieklājīgi, un turnīra tabulas kopvērtējumā uz šo brīdi dod 6. vietu. Te gan jāatzīmē, ka, lai izkristu no labāko astotnieka, kas nodrošina dalību “play-off” stadijā, Maskavas klubam ir jāpiedzīvo četri zaudējumi pēc kārtas, ko tas noteikti neizdarīs. Bet sportā iespējams viss!

Un tā kā sports ir neprognozējams, tādas ir arī komandas. Viena no tām ir CSKA šīs dienas pretiniece Milānas “Olimpia”, kura spēj vienlīdz sīvi cīnīties kā ar grandiem, tā ar pastarīšiem. LV BET ekspertu ieskatā tāpat gan šīs dienas mājinieki CSKA ir droši favorīti par uzvaru visā spēlē, viņu uzvaras koeficientam esot novērtētam ar 1,4, kamēr viesiem 2,95. Handikapa +/- vidējā robeža noteikta 5,5 punktu vērtībā. Jāatzīmē, ka CSKA šajā sezonā savā laukumā ir zaudējusi tikai divos mačos.

Stambulas “Anadolu Efes” pret Atēnu “Panathinaikos” 19:30

Aktuālie čempioni šosezon ir palikuši tikai kā ēna no pēdējiem trīs gadiem, kad to viennozīmīgi varēja saukt par vienu no spēcīgākajiem klubiem kontinentā ne tikai pēc budžeta iespējām (tāpat nav top5 Eiropā), bet pēc demonstrētā sniegumu. Par to liecina viņu šī brīža vieta turnīra tabulā, tam atrodoties 9. vietā – soli aiz “play-off” zonas, kas čempioniem nav piedodams, ja viņi neiekļūs.

Pretī stājas viena no sezonas lielākajām vilšanām “Panathinaikos”, kas atrodas kopvērtējuma tabula lejasgalā. Loģiski ir arī attiecīgi koeficienti – uz “Anadolu Efes” tas ir 1,07, kamēr viesiem 9,25. LV BET eksperti prognozē, ka Stambulas grands uzvarēs viegli, uz ko norāda handikaps. Ka “Anadolu Efes” vinnēs ar 14 punktiem (-14,00) koeficients ir 1,88.

“Baskonia” pret Minhenes “Bayern” 21:30

Abas komandas spēlē ļoti nestabila un kopš decembra vidus neviena no tām nav spējusi izcīnīt vismaz divas uzvaras pēc kārtas. Noteikti viens no visgrūtāk prognozējamajiem šī vakara mačiem. Arī koeficientu ziņā starpība ir vistuvākā, proti, “Baskonia” piešķirts 1,57, kamēr “Bayern” 2,47. Te gan jāņem vērā viens svarīgs apstāklis – pēdējās piecās mājas spēlēs “Baskonia” spējusi izcīnīt četras uzvaras, tostarp pēdējās trīs pēc kārtas, kamēr Vācijas klubam uzvaru sērijas mijas ar vairākiem secīgiem zaudējumiem (vismaz trīs “zāģi” un vairāk).

“Lyon Villeurbanne” pret Belgradas “Crvna Zvezda” 22:00

Lai arī LV BET bukmeikeri uzskata, ka šī mača favorīti ir mājinieki, viņiem tik labi gan savā laukumā nav veicies. Proti, kopš novembra sākuma tā spējusi savu skatītāju priekšāa uzvarēt vien divas reizes, kamēr serbu klubs deviņos izbraukuma mačos ticis tikai pie divām uzvarām, no savām kopā izcīnītajām septiņām. Abas komandas atrodas ārpus labāko astotnieka, tāpēc tā ir lieliska iespēja uzlabot savas pozīcijas turnīra kopvērtējumā.

“Lyon Villeurbanne” ir šī dueļa favorīti, jo viņu potenciālai uzvarai piešķirts koeficients 1,60, kamēr “Crvena Zvezda” uzvaras iespēja novērtēta ar 2,42. Vidējā kopā gūto punktu robeža (vairāk/mazāk) ir 149,5 punkti ar koeficientu 1,90.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *