ULEB Eirolīga: pērnā gada ceturtdaļfināla atkārtojums Stambulā

ULEB Eirolīgā turpinās regulārā un starp komandā ir palikušas vairākas intrigas. Kuras pēc Krievijas klubu izslēgšanas spēs ierauties labāko astotniekā jeb “play-off” zonā, bet kuras spēs sev nodrošināt mājas spēļu priekšrocību pirmajā kārtā, lai uzlabotu izredzes kvalificēties “Final 4” turnīram? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu par 22. marta Eirolīgā notiekošajām spēlēm.

Stambulas “Anadolu Efes” pret Madrides “Real”

Šī noteikti ir kārtas centrālā spēle! Aktuālie čempioni savā laukumā uzņems pērnā gada pretiniekus ceturtdaļfinālā, kurus viņi spēja uzvarēt par mata tiesu. Neskatoties uz to, ka “Real” traumu un covid19 infekcijas dēļ bija ievērojami paplucināts sastāvs. Mačs noteikti būs principiāls, neskatoties uz to, ka “Anadolu Efes” izredzes iekļūt labāko četriniekā, kas nozīmētu “play-off” mājas spēļu priekšrocību, ir minimālas. Savukārt “Real” noteikti tēmē uz uzvaru regulārajā čempionātā.

Sākot ar 30. janvāri, Stambulas klubs aizvadīja teju perfektu nogriezni, 12 mačos piedzīvojot tikai vienu zaudējumu (visos turnīros kopā), savukārt pēdējos četros mačos ir piedzīvoti trīs zaudējumi. “Anadolu Efes” noteikti vēlēsies atgūties, it īpaši savu skatītāju priekšā. Savukārt “Real” kopš februāra sākuma spēlē kā pa viļņiem. Tika piedzīvota trīs zaudējumu sērija, vēlāk gūstot tikpat uzvaras pēc kārtas. Tad atkal četri zaudējumi un trīs uzvaras, pēdējā mačā ACB līgā apstājoties.

LV BET ieskatā par šī mača favorītiem izvirzīti mājinieki, kuru uzvara novērtēta ar koeficientu 1,5, kamēr visiem tas ir 2,65. Iespējams, vērts pievērst uzmanību uz “Anadolu Efes” individuālo kopā gūto punktu skaitu, kas ir noteikts 80,5 punktu vērtībā ar koeficientu 1,85. Sākot no februāra, komanda tikai reizi guvusi mazāk (78), visos pārējos mačos šo robežu pārsniedzot.

Telavivas “Maccabi” pret Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”

Šis noteikti būs otrs šī vakara līdzvērtīgākais duelis (vismaz teorētiski). Par to liecina arī LV BET piedāvātie koeficienti. Mājiniekiem (pirmie) uz uzvaru tas ir 1,90, kamēr visiem 1,92. Tātad – bukmeikeru ieskatā iespējas uzvarēt ir 51% pret 49%. Un tam ir pamats.

Pirmkārt, komandas ir ļoti līdzīgas savu finansiālo iespēju apjomā. Otrkārt, “Maccabi” ir viena no labākajām komandām mājas spēlēs ar bilanci 8-2, kamēr “AX Armani Exchange Olimpia” labi spēlē viesos 7-4. Arī pēdējie nogriežņi komandām Eirolīgas ietvaros ir identiski: katrai pa trīs uzvarām un diviem zaudējumiem, bet pēdējos 10 mačos abām septiņas uzvaras, skaitot visus turnīrus kopā.

Atlikušie mači

Berlīnas “Alba” savā laukumā uzņems Rolanda Šmita pārstāvēto “Barcelona”. Zīmīgi, ka iepriekšējā spēlē pārtrūka “Alba” iespaidīgā uzvaru sērija. Proti, komanda bija izcīnījusi 11 uzvaras pēc kārtas, no kurām četras ULEB Eirolīgas turnīrā. Savukārt “Barca” pēc neveiksmīgas gadu mijas, kad tika piedzīvoti četri “zāģi” piecos mačos, kopš tā laika zaudējusi tikai divreiz.

“Barcelona” arī šobrīd turnīra tabula kopvērtējumā ir līdere un noteikti nevēlēsies sev tuvāk pielaist niknākos sāncenšus “Real”. Savukārt “Alba”, pēc krievu klubu izslēgšanas no dalības, atdzīvinājusi sapni par iekļūšanu “play-off”.

Tiesa, LV BET bukmeikeri uzskata, ka šodien Vācijas klubam izcīnīt uzvaru būs grūti. Koeficients uz “Alba” uzvaru ir 4,05, kamēr uz viesiem no Barselonas 1,25.

Tāpat šodien tiks aizvadīta spēle, kur Atēnu “Panathinaikos” savā laukumā uzņems Minhenes “Bayern”. Mājinieki pat teorētiski ir zaudējuši iespēju kvalificēties izslēgšanas spēlēm, kamēr “Bayern” uzvara ir nepieciešama kā “ēst”. Tas dotu labas pozīcijas noturēties šobrīd esošajā sestajā vietā. Tiesa, devītā vieta ir tikai divu uzvaru attālumā.

Pilnu LV BET likmju piedāvājumu uz šīs dienas ULEB Eirolīgas mačiem variet skatīt šeit, bet situāciju turnīra tabulā šeit. Atgādināsim, ka mūsu spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, ar kuru Jūs paši variet izveidot sev tīkamu likmi! Ienāc LV BET totalizatorā un iepazīsti mūsu piedāvātās iespējas!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *