ULEB Eirolīgā šovakar vairāki aizraujoši dueļi

ULEB Eirolīgā šovakar vairāki aizraujoši dueļi

ULEB Eirolīgā tiks aizvadīti kārtējie mači. Kopskaitā 10. februārī tādi būs pieci. Kuriem pievērst pastiprinātu uzmanību, un kādas likmes uz šiem notikumiem piedāvā LV BET totalizators? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu.

“Monaco” pret Kauņas “Žalgiris”

Francijas klubs “Monaco” ir viens no tiem, kuram katrs nākamais mačs ir vitāli svarīgs cīņā par iekļūšanu “play-off” astotniekā. Tikmēr “Žalgiris”, kur ikdienā spēlē arī latviešu saspēles vadītājs/uzbrūkošais aizsargs Jānis Strēlnieks, turnīra tabulā atrodas pēdējā vietā un tikai ar utopiskām cerībām iekļūt “play-off”.

Runājot par Strēlnieka statistiku, tad aizsargs šosezon piedalījies 16 no 22 mačiem, vidēji laukumā pavadot nepilnas 24 minūtes, kuru laikā izcēlies ar 8,7 punktiem.

“Monaco” mājās spēlē mēreni, 10 mačos iekrājot bilanci 5-5, kamēr “Žalgiris” vēl ne reizi šosezon ULEB Eirolīgas turnīrā 11 spēlēs nav spējis izcīnīt uzvaru viesos. LV BET ekspertu ieskatā arī šīs dienas spēlē viņi nav favorīti. Koeficients uz mājinieku uzvaru ir 1,20, kamēr viesiem no Kauņas tas ir 4,65. Savukārt “Monaco” handikaps ir (-9) punkti. Un tam ir pamatojums – “Monaco” pēdējā laikā spēlē labi, pēdējo piecu maču nogrieznī izcīnot četras uzvaras.

Tiesa, iespējams, ir vērts aplūkot “Žalgiris” handikapu (+9), jo mājās spēlēs tieši Eirolīgas turnīrā “Monaco” zaudējuši četros no pieciem mačiem. Tātad – komanda nav tur neuzvarama.

Pireju “Olympiacos” pret Stambulas “Anadolu Efes”

Šis varētu būt viens no aizraujošākajiem vakara dueļiem. Abas komandas, lai gan ir iemantojušas Eiropas basketbola grandu statusu, šosezon vairāk cīnās par pozīcijām “play-off” zonā, nevis mājas spēļu priekšrocību to pirmajā kārtā.

“Olympiacos” aizvadītajā kārtā pārtrauca četru zaudējumu sēriju, kamēr “Anadolu Efes” uzvaras mijas ar zaudējumiem. Abas komandas kopvērtējumā atrodas viena otrai tuvu – Pireju klubs šobrīd atrodas 6. pozīcijā ar bilanci 13-9 (un viens mačs rezervē attiecībā pret “Anadolu Efes”), kamēr Stambulas klubs ir 9.tie ar bilanci 12-11.

Neskatoties uz to, ka “Olympiacos” ULEB Eirolīgas ietvaros savā laukumā šosezon spēlējuši teju perfekti (9-1), bet “Anadolu Efes” zem vidējā līmeņa (4-8) izbraukumā, mājinieki šovakar būs tikai nelielā favorītu statusā, koeficientiem esot attiecīgi 1,80 pret viesu 2,07.

Telavivas “Maccabi” pret Maskavas CSKA

“Maccabi” iepriekšējā kārtā pārtrūka trīs uzvaru sērija, pārliecinoši piekāpjoties Minhenes “Bayern”. Kamēr CSKA divas uzvaras pēc kārtas Eirolīgā nav izcīnījuši kopš janvāra sākuma. Telavivas klubs savu skatītāju priekšā spēlē atzīstami, 10 spēlēs izcīnot septiņas uzvaras, tikmēr Maskavas komanda rādītājs viduvējs (6-5), ņemot vērā tā budžeta un sastāva komplektācijas iespējas.

Šodien favorītu statusā izlikti CSKA, viņu uzvaras iespējamība novērtēta ar koeficientu 1,62. Mājiniekiem tas ir 2,35. Tāpat tiek prognozēts rezultatīvs mačs, jo vidējā kopā gūto punktu robeža atzīmēta 161,5 punkti ar koeficientu “vairāk/mazāk” 1,88. Ņemot vērā spēles likmi, kad abas komandas cīnās par “play-off”, proti, CSKA gadījumā nostiprināt pozīcijas, bet “Maccabi” uzlabot (attiecīgi 5. un 12. vietā), ir vērts pievērst uzmanību kopā gūto punktu skaitam “mazāk”.

Atlikušie dienas mači

Vienā no tiem Berlīnes “Alba” uzņems Sanktpēterburgas “Zenit”. Abas šobrīd atrodas diametrāli pretējās pozīcijās. Lai arī “Zenit” šobrīd ir ceturtie, tomēr no astotās vietas, kas garantē vietu “play-off”, tā ir atrāvusies vien divu uzvaru attālumā, kamēr “Alba” no tās atpaliek par piecu uzvaru tiesu. “Zenit” noteikti nevar atļauties šodien zaudēt, ja tā vēlas tēmēt uz mājas spēļu priekšrocību “play-off” kārtā, ja tur iekļūs, kamēr Berlīnes klubam katrs nākamais zaudējums būs kā solis tālāk prom no kārotā astotnieka.

Vakar noslēdzošajā spēlē Milānas “Olimpia” uzņems šosezon buksējošo “Baskonia”. Milāna ir pārliecinoša mača favorīte ar koeficientu 1,22, kas ir pamatoti, jo “Baskonia” 11 mačos izbraukumā spējusi tikt pie panākuma tikai divas reizes.

Pilnu spēļu piedāvājumu un koeficientus LV BET totalizatora mājas lapā variet apskatīt ŠEIT.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *