Pieredzējušo bokseru duelis: Derek Chisora pret Kubrat Pulev

Pieredzējušo bokseru duelis: Derek Chisora pret Kubrat Pulev

9. jūlijā Londonas O2 arēnā notiks interesanta cīņu smagsvaros, kur otro reizi viens pret otru cīnīsies Derek Chisora pret Kubrat Pulev. Pirmo cīņu abi aizvadīja 2016. gadā, kad pēc nevienprātīga tiesnešu lēmuma uzvarēja Pulev. Vai vēlies vairāk uzzināt par boksu? Iepazīsties ar iespējamajām likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi! 

  • Iespējams, kādam no bokseriem šī būs pēdējā boksa cīņa karjerā. Abi atrodas karjeras norietā. Chisora ir jau 38 gadus vecs, kamēr bulgārs Pulev 41 gadus vecs. Pie tam, kāds no bokseriem pārtrauks zaudējumu sēriju, jo Chisora zaudējis pēdējās trīs cīņās pēc kārtas, bet Pulev pēdējā boksa cīņa bija pret Entoniju Džošua.
  • Šis būs revanšs smagsvariem. 2016. gadā viens pret otru bokseri jau aizvadīja vienu cīņu, toreiz pēc nevienprātīga tiesnešu lēmuma par uzvarētāju kļūstot Pulev. Tieši bulgārs tiek uzskatīts par cīņas favorītu arī šoreiz.
  • Liec boksa likmes LV BET. Šis cīņas sports ir viens no populārākajiem pasaulē un iecienītas ir arī boksa derības. Pārsvarā gan uz boksu iespējams paredzēt cīņas uzvarētāju. Retāk cīņas noslēdzas ar neizšķirtu, taču arī uz šo opciju ir iespējams likt likmi.

Iespējams, kādam no bokseriem šī būs pēdējā boksa cīņa karjerā

Abi bokseri cīņu sagaidīs cienījamā vecumā. Derek Chisora būs jau 38 gadus vecs, kamēr Kubrat Pulev 41 gadus vecs. Kā pirms cīņas paziņoja promouters Edijs Hērns, tad zaudētājam tā, visticamāk, kļūs par pēdējo boksa cīņu karjerā. Pirms tās labāka bilance ir Pulev, kurš uzvarējis 29 no 31 cīņām, pēdējā no tām gan piedzīvojot neveiksmi. Pulev zaudēja Entonijam Džošua, pie tam, tiekot nokautētam. Vēl sliktāk pēdējā laikā klājies Chisora, kurš zaudējis jau trijās cīņās pēc kārtas, tostarp pret Oleksandru Usiku 2020. gadā. No 44 aizvadītajām cīņām Chisora uzvarējis ir 32.

Karjeras laikā Chisora boksējies gan pret Vitāliju Kļičko, gan Taisonu Fjūriju un Oleksandru Usiku. Visiem gan britu bokseris zaudēja, taču viņš kļuva par vienu no retajiem smagsvariem, kuram izdevās noboksēt visus 12 raundus pret Kļičko. No 32 izcīnītajām uzvarām Chisora 23 izcīnījis ar nokautu, bet pārējās pēc tiesnešu lēmumiem.

Divus zaudējumus karjerā piedzīvojis Kubrat Pulev, no kuriem abi bijuši pret spēcīgiem bokseriem. 2014. gadā viņu piektajā raundā nokautēja Vitālijs Kļičko, bet 2020. gadā devītajā raundā Entonijs Džošua. No 29 izcīnītajām uzvarām tikai 14 iegūtas ar nokautu, bet pārējās pēc tiesnešu lēmumiem. Pirms nonākšanas profesionāļos Pulev bija amatieris, pārstāvot Bulgāriju dažādās sacensībās. 2005. gadā viņš kļuva par Eiropas čempionu smagsvaros, bet pasaules čempionātā tajā pašā gadā bokseris ieguva bronzu.

Derek Chisora pret Kubrat Pulev notiks 9. jūlijā Londonas O2 arēnā. Šajā arēnā bieži notiek nozīmīgākās boksa cīņas. Derek Chisora pret Kubrat Pulev: Undercard šī būs vakara galvenā cīņa. Pirms nozīmīgāka dueļa paredzētas vēl sešas citas boksa cīņas, taču tajās piedalīsies mazpazīstamāki bokseri citās svara kategorijās. Boksā ierasts, ka vakara svarīgākā cīņa sākas ap 23:00 vai pusnakti.

Šis būs revanšs smagsvariem

Abi bokseri savstarpēji vienu reizi jau cīnījušies 2016. gada 15. martā. Lai arī šķita, ka Pulev kontrolē cīņas gaitu un tajā ir bijis labāks, bulgārs uzvarēja pēc nevienbalsīga tiesnešu lēmuma. Divi tiesneši deva uzvaru Pulev ar 118-110 un 116-112, bet viens piešķīra uzvaru Chisora 115-113. Tas nozīmē tikai to, ka šī cīņa būs revanšs smagsvariem, īpaši jau Derek Chisora, kurš, pie tam, zaudējis vairākās pēdējās cīņās.

Bukmeikeru prognozēs par cīņas favorītu tiek uzskatīts tieši Pulev. Viņa uzvara šajā boksa cīņā tiek vērtēta ar koeficientu 1.42, bet Chisora panākums novērtēts ar koeficientu 3.10. Iespējama arī neizšķirta likme, taču boksā neizšķirts ir reti. Uz šādu cīņas iznākumu piedāvātais koeficients ir 19.50. Tas nozīmē tikai to, ka bukmeikeri šādam scenārijam īsti netic.

Derek Chisora pret Kubrat Pulev var kļūt par interesantu smagsvaru dueli. Jāatceras, ka karjeras laikā Pulev retāk savus pretiniekus nokautē, bet biežāk uzvar pēc punktiem, kamēr Chisora nokautēts tiek reti. Viņam izdevās nostāvēt 12 raundus pret Kļičko, kas nav izdevies kuram katram bokserim. Pie tam, Chisora cīnīsies savās mājās un līdzjutēju atbalsts būs tieši viņam, nevis Kubrat Pulev, kurš jau iepriekšējo cīņu Lielbritānijā zaudēja, kad cīnījās pret Entoniju Džošua.

Liec boksa likmes LV BET

Bokss ir viens no ikoniskākajiem sporta veidiem pasaulē. Par šo sporta veidu filmētas Holivudas filmas, bet pasaulē katra lielākā cīņa ir viens no sporta nozīmīgākajiem gada notikumiem. Ja tevi interesē boksa derības, tad LV BET tādas piedāvā uz plašu boksa cīņu klāstu. Izņēmums nebūs arī Derek Chisora pret Kubrat Pulev cīņa.

Visbiežāk uz boksā nozīmētajām cīņām iespējams derēt uz tās uzvarētāju. Var būt piedāvāti arī likmju iespējas uz to, cik raundos noslēgsies boksa cīņa, vai būs nokauts, bet vai tomēr cīņas uzvarētāju noteiks tiesnešu lēmumu. Pastāv vienbalsīgs un nevienbalsīgs tiesnešu lēmums, taču ir reizes, kad tiesneši var lemt par neizšķirtu. Derot par cīņas uzvarētāju, pastāv iespēja likt likmi uz neizšķirta opciju, kas gan boksā nenotiek bieži.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par boksu un tajā notiekošajām cīņām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *