Counter Strike: Global offensive turnīrā komandas cīnīsies par 100 tūkstošu lielu balvu

Counter Strike: Global offensive turnīrā komandas cīnīsies par 100 tūkstošu lielu balvu

No šī gada 30. maija līdz 6. jūnijam Dalasā plānots nozīmīgs e-sporta Counter Strike: Global Offensive turnīrs – IEM Dallas, kura kopējais balvu fonds ir 250 tūkstoši dolāru, no kuriem 100 tūkstošiem pienāksies uzvarētājiem. Vai vēlies vairāk uzzināt par CS:GO turnīriem? Iepazīsties ar iespējamajām likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi. 

  • IEM Dallas dalībnieki un turnīra vēsture. Kopumā nozīmīgajā sezonas turnīrā piedalīsies 16 komandas, no kurām desmit jau ir zināmas. No tām vienā redzams pārstāvis no Latvijas – ‘’FaZe Clean’’ spēlē Helvijs ‘’broky’’ Saukāns.
  • CS:GO turnīru favorīti. Tieši ‘’broky’’ pārstāvētā ‘’FaZe Clean’’ būs viena no favorītēm, jo šobrīd ir ranga līdere, kamēr ‘’Natus Vincere’’ ir otrajā vietā. Uz trešo vietu rangā izvirzījusies ‘’Furia Esports’’, kas arī piedalīsies sacensībās.
  • Liec CS:GO likmes LV BET. Arvien uz lielāku lomu ieņēmušo e-sportu iespējams likt likmes arī LV BET. Pie tam, ne tikai uz dueļa uzvarētāju, kopā nospēlētu karšu daudzumu un karšu handikapu. Vari paredzēt arī citus ar dueli saistītos aspektus. Ja vēlies uzzināt papildus informāciju par turnīru, tad apmeklē LV BET Sporta blogu.

IEM Dallas dalībnieki un turnīra vēsture

Tā saucamais Intel Extreme Masters turnīrus CS:GO spēlētājiem organizē jau kopš 2006. gada, tai esot ilglaicīgākajai organizācijā šajā jomā. Tā rīko arī vienus no prestižākajiem sezonas turnīriem e-sportā, kurā komandas cīnās par apjomīgām naudas balvām. Izņēmums nav IEM Dallas, kas norisināsies maija beigās un jūnija sākumā Teksasas štata sirdī Dalasā.

Turnīrā piedalīsies 16 komandas – desmit jau ir zināmas, bet sešas vietu izcīnīs speciāli notiekošā kvalifikācijā. Visas komandas tiks sadalītas divās grupās pa astoņām komandām. Atklāšanas spēlē, lai uzvarētu, jāuzvar vienā kartē, bet nākamajās jau trijās. Katras grupas spēcīgākā komanda automātiski iekļūs pusfinālā, kamēr otrās un trešās vietas ieguvēja turpinās cīņu ceturtdaļfinālā. Izslēgšanas spēlēs ceturtdaļfinālā un pusfinālā tālāk tiks komanda, kura uzvarēs trijās kartēs, bet finālā labākajai būs jābūt pārākai piecās. Komandas šajā turnīrā spēlēs tādas kartēs kā ‘’Ancient’’, ‘’Dust II’’, ‘’Inferno’’, ‘’Mirage’’, ‘’Nuke’’, ‘’Overpass’’ un ‘’Vertigo’’.

Katrā komandā ir seši spēlētāji. CS:GO piedalās arī Latvijas e-sportisti. ‘’FaZe Clean’’ pārstāv Helvijs ‘’broky’’ Saukāns, bet Mareks ‘’YEKINDAR’’ Gaļinovskis atrodas ‘’Outsiders’’ komandā. ‘’FaZe Clean’’ jau nodrošinājusi vietu IEM Dallas, kamēr ‘’Outsiders’’ tāda vēl jāizcīna kvalifikācijā.

IEM Dallas balvu fonds ir 250 tūkstoši dolāru. Sacensību uzvarētājkomanda savā īpašumā iegūs 100 tūkstošus dolāru, bet fināliste 42 tūkstošus. Trešās un ceturtās vietas ieguvējas sacensības noslēgs ar 20 tūkstošu dolāru lielu bonusa čeku. Pārējie gandrīz 70 tūkstoši tiks sadalīti pārējām komandām.

CS:GO turnīru favorīti

Trīs ranga labākās komandas jau ir kvalificējušās IEM Dallas un tās ir – ‘’FaZe Clan’’, ‘’Natus Vincere’’ un ‘’Furia Esports’’. Visticamāk, tieši šīs komandas tiks sauktas par favorītēm pirms Dalasā notiekošā turnīra. Helvijs ‘’broky’’ Saukāns ir pašreizējās līderes sastāvā, bet 2021. gadā viņu atzina par vienu no 20 pasaulē labākajiem CS:GO spēlētājiem. Šī gada aprīlī komanda uzvarēja ‘’ESL Pro League’’ turnīrā, kā arī pārliecinoši kvalificējās ‘’Major’’ turnīram Antverpenē, kas notiks maijā un kur komandas sadalīs vienu miljonu dolāru.

Pasaules ranga līderes godu ‘’FaZe Clan’’ atņēma ‘’Natus Vincere’’, kuras sastāvā ir spēlētāji no Krievijas un Ukrainas. Interesants salikums, ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē. ‘’Natus Vincere’’ tika izveidota 2009. gadā, un pirms ‘’FaZe Clan’’ nokļūšanas ranga pirmajā vietā, vienība bija ranga līdere 37 nedēļas pēc kārtas. Pēdējo uzvaru kādā turnīrā tā izcīnīja 2020. gada beigās, bet kopš šī gada februāra turnīros, iespējams, zināmu iemeslu dēļ turnīros nav piedalījusies. Ja vienība lems un tai atļaus piedalīties IEM Dallas, tā pavisam noteikti būs viena no pretendentēm uz 100 tūkstošu dolāru lielo laimestu.

Savukārt ‘’Furia Esports’’ ir komanda, kuras pulkā savākušies CS:GO meistari no Brazīlijas. Tā izveidota 2017. gadā un tā bāzējas ASV. Šo gadu laikā ‘’Furia Esports’’ uzvarējuši vairākos turnīros, kā arī daudzos no tiem bijuši labāko trijniekā, tāpēc šī komanda jāuzlūko kā viena no favorītēm.

Liec CS:GO likmes LV BET

E-sporta popularitāte palielinās ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Pateicoties ‘’broky’’ un ‘’YEKINDAR’’ panākumiem, aug arī fanu komūna. Ja vēlies izmēģināt spēkus likt likmes uz CS:GO turnīriem, tad tev ir iespēja to darīt LV BET. Pie tam, ir iespējamas dažādas likmju opcijas, ne tikai spēlētāju iecienītākā – derēšana uz dueļa uzvarētāju. Vari likt likmes uz to, cik kartes kopumā komandas izspēlēs un kāds būs to handikaps. Vari paredzēt trīs dažādu karšu uzvarētājus, nospēlētos raundus tajās, handikapus un daudz ko citu. Ja esi ļoti zinošs e-sportā, tad LV BET likmju piedāvājums būs tieši tas, kas tev nepieciešams.

Lai palīdzētu orientēties spēlē un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju arī par Counter Strike: Global offensive turnīriem un to favorītiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *