Hearthstone 2022 pasaules čempionāts

Hearthstone 2022 pasaules čempionāts

No 16. līdz 18. decembrim 16 talantīgi esporta spēlētāji sapulcēsies vienkopus, lai attālināti sadalītu 500 tūkstošu dolāru vērtu naudas balvu ”Hearthstone”’2022 pasaules čempionātā. Vai tevi interesē vairāk uzzināt par esporta notikumiem? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju iespējām un dodies veikt derību.

Svarīgākā informācija par 2022. gada “Hearthstone” pasaules čempionātu

Sacensību formāts

Šī gada ”Hearthstone” turnīrā piedalīsies 16 spēlētāji. Šī turnīra galvenā atšķirība no citām nozīmīgām šī sporta veida sacensībām ir tā, ka piedalās nevis komandas, bet gan individuāli spēlētāji. Četri no tiem turnīram kvalificējas no ”Grandmasters” turnīra, četri no ”Chinese Gold Series”, bet pārējie astoņi no ”Masters Tour”.

Visi 16 dalībnieki sākotnēji sadalīti četrās grupās par četriem katrā. Tie aizvada apļa grupu turnīru, kas nozīmē, ka katram tā laikā paredzētas trīs spēles. Katrā no tām spēlētāji aizvada maksimums piecus raundus jeb uzvar tas, kurš pirmais sasniedz trīs uzvarētus raundus. No katras grupas turnīru turpinās tikai to uzvarētāji un vēlāk jau pusfinālā un finālā sacensības turpināsies pēc izslēgšanas metodes.

Balvu fonds

16 dalībnieki sadalīs 500 tūkstošu ASV dolāru vērtu naudas balvu fondu. Turnīra čempions kļūs par 100 tūkstošiem bagātāks, bet otrās vietas ieguvējs par 70 tūkstošiem. Trešās un ceturtās vietas īpašnieki tiks pie 50 tūkstošiem katrs, bet piektās līdz astotās vietas ieguvēji 30 tūkstošiem katrs. Tie četri spēlētāji, kuri grupu turnīru noslēgs ar bilanci 1-2, saņems 17.5 tūkstošus ASV dolāru katrs, bet tie, kuriem bilance būs 0-2, desmit tūkstošus.

Hearthstone 2022 Pasaules kausa dalībnieki

Pagaidām zināmi astoņi no 16 turnīra dalībniekiem. Tajā piedalīsies tādi spēlētāji kā ”Ievik”, ”xBlyzes”, ”pascoa”, ”jarla”, ”Deaddraw”, ”Mighty”, ”Habugabu” un ”Posesi”. Vēl astoņi dalībnieki tiks noteikti īsi pirms turnīra sākuma. ”League of legends” ir tikpat nozīmīgs esporta turnīrs cik citi, tāpēc arī nav jābrīnas par tā popularitāti pasaulē un nozīmīgo balvu fondu spēlētājiem.

2022. gada Hearthstone pasaules čempionāta grafiks

Tiešsaistes turnīrs tiks izspēlēts trīs dienu garumā. 16. decembrī no plkst. 10 rītā līdz 22:00 vakarā gaidāma pirmā diena, 17. decembrī šajā pašā laika posmā notiks starptautiskā turnīra otrā diena, bet 18. decembrī arīdzan no 10 rītā līdz 22:00 vakaram tiks noskaidrots čempions.

Pirmajā turnīra dienā gaidāmas pirmās grupu turnīra spēles, kam sekos mači, lai noteiktu grupu uzvarētāju un tos, kuri neturpinās tālāko cīņu turnīrā. 17. decembrī norisināsies izšķirošie mači par iekļūšanu labāko četru spēlētāju vidū, bet noslēdzošajā, 18. decembrī, gaidāmi pusfināli un lielais fināls.

Kopumā Hearthstone turnīrs norisināsies kopš 2014. gada, bet 2021. gadā tam bijis līdz šim pēdējais turnīrs. Tas ir viens no nozīmīgākajiem turnīriem noteiktā esporta nišā.

Hearthstone World Championship 2022 — kur skatīties pasākuma translāciju?

Spēles tiešraidē translēs Hearthstone oficiālajā sociālā tīkla ”Youtube” kontā. Ja vēlies sekot turnīram, tad viss, kas tev jādara, Youtube konta meklētājā jāieraksta ”Hearthstone”. Tas tevi aizvedīs uz oficiālo vietni, kur varēsi sekot līdz nozīmīgajām sacensībām.

Hearthstone World Cup 2022 Pasaules kausa derību padomi un likmes

Pirms turnīra sākuma iepazīsties ar piedāvātajām ”outright” iespējām. Kāpēc jāiepazīstas ar ”outright” iespēju? Tā labāk palīdz saprast, kuras no komandām var uzskatīt par favorītēm.

Ja tevi interesē veikt derības uz esports sacensībām, tad pastāv vairākas likmju iespējas. Vispirms – vari paredzēt dueļa uzvarētāju. Tālāk tev ir iespējams derēt uz iznākumiem katrā no raundiem jeb kartēm. Bez uzvarētāja var derēt arī uz handikapu, kopējām spēlēm un atsevišķu raundu uzvarētājiem.

Pastāv vēl citas likmju iespējas, kā, piemēram, noteikt kopējo nospēlēto karšu skaitu (vairāk/mazāk). Ja vēlies īpaši riskēt, tad vari noteikt precīzu spēles iznākumu.

Derības Hearthstone pie LV BET

Ja vēlies likt likmi uz esporta notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”Counter strike:GO (CS:GO)”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošos turnīrus un spēles. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz CS:GO notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *