KAS IR FORMULA 1?

Formula 1 ir līderis autosportā! Savienojot cilvēku un mašīnu tik spēcīgā saiknē, šis sports konsekventi pārspēj jebkādas tehnoloģiju spēju robežas, lai ražotu vismodernākās un ātrākās sacīkšu automašīnas uz planētas jau vairāk nekā 70 gadus. Līdzjutēji no visas pasaules pulcējas pasākumos, lai vērotu, kā viņu iemīļotie sacīkšu braucēji sacenšas gan ar saviem komandas biedriem, gan konkurentiem par iespēju kļūt par pasaules čempioniem, lai viņu vārdi uz visiem laikiem paliktu iekalti šī sporta veida vēsturē.

Reģistrēties

Formula 1 - kā tiek noskaidroti čempioni?

Formula 1 sezona norisinās vairāk nekā 21 krāšņās ielas trasēs un oficiālās sacīkšu trasēs visā pasaulē, kur desmit komandas, ar diviem braucējiem katrā, sacenšas, lai iegūtu punktus gan pilotu, gan konstruktoru (komandu) ieskaitē. Formula 1 “Grand Prix” jeb Lielās balvas izcīņas tiek rīkotas nedēļas nogalēs, kur vispirms tiek veiktas vairākas testēšanas sesijas un tad notiek izslēgšanas un kvalifikācijas sprints. Attiecīgi “saldajā ēdienā” ir galvenās sacensībās, kurās tiek noteikti labākie braucēji un piešķirti punkti turnīra kopvērtējuma tabulā.

LIKMES UZ FORMULA 1

LV BET piedāvā plašu Formula 1 derību iespēju klāstu. Spēlētāji var mēģināt paredzēt jebkuras nedēļas nogales sacensības uzvarētāju, konstruktoru un pilotu pasaules čempionāta uzvarētāju , konstruktoru un pilotu sezonas savstarpējo cīņu uzvarētājus, labākos trīs braucējus pēc finiša, kā arī veikt likmes uz handikapiem. Mūsu Sporta Blogā varēsi atrast aktuālo informāciju, analīzi un padziļinātus pārskatus par gaidāmajām sacensībām, kā arī akcijas piedāvājumus, kas derības padarīs vēl interesantākas!

Formula 1