Ferrari Nīderlandes Grand Prix mēģinās lauzt ieilgušo neveiksmju sēriju

Ferrari Nīderlandes Grand Prix mēģinās lauzt ieilgušo neveiksmju sēriju

No 2. līdz 4. septembrim Formula 1 sezona turpināsies ar 15. posmu Nīderlandes ‘’Grand Prix’’. Pēc mēneša pauzes piloti augusta beigās čempionātu atsāks Beļģijā, pēc kā dosies uz Nīderlandi. Vai vēlies vairāk uzzināt par F1? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi! 

  • Pēc 13 Formula 1 čempionāta posmiem kopvērtējuma līderis ir Makss Verstapens. 2021. gada sezonas čempions šogad uzvarējis jau astoņos posmos, kas ļāvis viņam krietni atrauties no tuvākajiem konkurentiem. Tikmēr neveiksmes turpina vajāt ‘’Ferrari’’, kas spēcīgi iesāka sezonu.
  • Šajā autosportā notikumi var mainīties ātri. Bieži vien bijušas situācijas, kad čempionāta līderis līdz sezonas beigām zaudē gūto pārsvaru. Īpaši pēc tam, kad F1 par uzvaru katrā posmā uzvarētājam piešķir 25 punktus, intriga tajā var atjaunoties pēc jebkura no tiem.
  • Liec likmes uz F1 LV BET. Motosporta karalis, pateicoties Netflix šovam, pēdējos gados piesaistījis jaunus līdzjutējus un pavisam cita līmeņa interesi. LV BET iespējams izdarīt likmes uz jebkuru no posmiem. Pie tam, uz katru no tiem vari izdarīt likmes uz visdažādākajiem ar posma iznākumu saistītiem aspektiem, sākot no uzvarētāja un beidzot ar to, kurš no pilotiem pirmais izstāsies.

Pēc 13 Formula 1 čempionāta posmiem kopvērtējuma līderis ir Makss Verstapens

Jūlija pēdējās dienās Ungārija tika aizvadīts 13. Formula 1 2022. gada čempionāta posms, kurā astoto uzvaru svinēja ‘’Red Bull’’ līderis un 2021. gada čempions Makss Verstapens. Pie tam, sportists to paveica, sākot sacensības no desmitās starta pozīcijas. Kārtējo vilšanos piedzīvoja ‘’Ferrari’’ pilots Šarls Leklērs, kurš, sacensībām esot pusē, bija līderis. Kļūdu pieļāva viņa pārstāvošā komanda, kas aicināja sportistu doties boksos un mainīt mīkstā seguma riepas uz cietā. Tā kļuva par liktenīgo kļūdu, kas maksāja dārgi. Jau pēc 20 apļiem Leklērs vēlreiz devās boksos, lai mainītu riepas uz cita mīkstuma, bet beigās sportists ieņēma tikai sestajā vietā.

Pēc posma Ungārijā sportisti devās mēneša garā atpūtā, bet trasē atgriezīsies augusta izskaņā, kad 14. posms paredzēts Beļģijā. Uzreiz nedēļu vēlāk Nīderlandes Grand Prix Makss Verstapens jau jutīsies kā mājinieks, jo šī ir viņa mājas trase. Pēc aizvadītiem 13 posmiem Verstapenam ir 80 punktu pārsvars pār tuvāko sekotāju Šarlu Leklēru. Verstapens izcīnījis 258 punktus, kamēr ‘’Ferrari’’ braucējs 178. Netālu no Leklēra ir Verstapena komandas biedrs Serhio Peress (173 punkti), bet labāko sešiniekā vēl ir arī tādi piloti kā Džordžs Rasels, Karloss Sainss un Lūiss Hamiltons.

Nīderlandes Grand Prix Formula 1 kalendārā pirmo reizi bijis iekļauts 1952. gadā, taču laika gaitā bieži vien šajā trasē posmi nemaz nav notikuši. 2021. gads kļuva par Nīderlandes atgriešanos F1 kalendārā. Pirms tam pēdējo reizi šajā valstī Formula 1 posms notika tālajā 1985. gadā, kad uzvarēja Nikijs Lauda. 2021. gadā savus līdzjutējus iepriecināja Makss Verstapens, kurš aiz sevis atstāja tiešāko konkurentu Lūisu Hamiltonu un viņa bijušo komandas biedru Valteri Botasu.

Kopumā visvairāk reižu par Nīderlandes Lielās balvas izcīņas uzvarētāju kļuvis brits Džims Klārks, kurš to paveicis četras reizes (1963., 1964., 1965., 1967. gadā). Džekijs Stjuarts (1968., 1969., 1973. gadā) un Nikijs Lauda (1974., 1977., 1985. gadā) var lepoties ar trim uzvarām. Ja šajā valstī bieži notiks F1 posmi, tad jaunajai paaudzei būs iespēja esošos pilotu uzvaru rekordus pārspēt.

Šajā autosportā notikumi var mainīties ātri

F1 čempionātā pavērsieni var sekot ļoti strauji un tamdēļ šīs autosporta sacensības pēdējos gados kļuvušas tik aizraujošas. Talkā nākusi arī punktu sistēma, kas uzvarētājam katrā posmā ļauj iegūt 25 punktus. Piemēram, ja līderis Makss Verstapens izstājas kādā no posmiem, bet Šarls Leklērs tajā uzvar, viņš ar viena posma palīdzību sadeldē abu pārsvaru par 25 punktiem.

Pie tam, līdz čempionāta noslēgumam vēl ir kāds laiks. Kopumā paredzēti 22 posmi, no kuriem pēdējais no 18. līdz 20. novembrim paredzēts Abū Dabī. F1 vadība labprāt redzētu tikpat aizraujoša čempionāta galotni kā pirms gada, taču tādu atkārtot būs sarežģīti. Toreiz Makss Verstapens par čempionu kļuva pēdējā aplī.

Kopumā gan bukmeikeri lielai intrigai netic. Verstapenam tiek atvēlēts galvenā favorīta statuss, viņa koeficientam uz otro triumfu pēc kārtas esot novērtētam ar 1.09. Šarls Leklērs ir otrs potenciālais titula tīkotājs ar koeficientu 8.5, kamēr Lūisa Hamiltona (51.00), Džordža Rasela (51.00), Karosa Sainsa (100.00) un Serhio Peresa (250.00) izredzes uz titula ir niecīgas.

Arī konstruktora kausā galvenā favorīte ir ‘’Red Bull’’. Tās koeficients ir 1.12. Ar koeficientu septiņi novērtēta iespējamā ‘’Ferrari’’ uzvara, bet 17.00 ‘’Mercedes’’. Pārējām komandām dots vienlīdzīgs koeficients 1000.00.

Liec likmes uz F1 LV BET

F1 kļūst aizvien populārāks sporta līdzjutēju vidū. LV BET piedāvā likt likmes uz jebkuru no 22 Lielās balvas izcīņas sacensībām. Pie tam, likmju iespējas ir visdažādākās. Vari derēt, kurš no pilotiem uzvarēs posmā, kuri iekļūs labāko trijniekā, kuri labāko sešiniekā, bet kuri posmu noslēgs ar punktu izcīnīšanu (iekļūšanu labāko desmitniekā).

Pie tam, vari derēt arī par kvalifikācijas uzvarētāju jeb to, kurš posmu uzsāks no pirmās starta vietas. Saistībā ar kvalifikāciju iespējams derēt par noteiktu dueļu rezultātu – piemēram, kā noslēgsies duelis starp divas komandas pārstāvjiem ‘’Red Bull’’ Serhio Peresu un Maksu Verstapenu jeb kurš no viņiem kvalifikāciju noslēgs augstākā vietā.

Iespējams arī derēt uz tādiem ar posmu saistītiem aspektiem kā kura komanda sasniegs ātrāko apļa laiku, kurš pilots pirmais dosies mainīt riepas, kurš pilots pirmais izstāsies un to pašu derēt saistībā ar komandām. Tāpat iespējams likt likmes, vai abas vienas komandas mašīnas finišēs labāko trijniekā, labāko sešiniekā vai labāko desmitniekā.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem piedāvājam jaunāko informāciju par Formulu 1 un tajā notiekošajām sacensībām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *