Nīderlandes F1 Grand Prix 2021

Nīderlandes F1 Grand Prix 2021

Nīderlandes Grand Prix ir Formula 1 autošosejas sacensības, kas no 1948. līdz 1985. gadam notika Zandvortas trasē Ziemeļholandē, Nīderlandē, un kuras paredzēts turpināt tur rīkot, sākot no 2021. gada. Pēc 35 gadu ilgas pauzes, trase tika rekonstruēta, un 2020. gada 3. maijā tika ieplānotas sacensības, taču tās tika atceltas COVID-19 pandēmijas dēļ un pārceltas uz 2021. gada 5. septembri. Šīs sacensības 1952. gadā bija daļa no Pasaules čempionāta, un divas reizes tika nosauktas par Eiropas Grand Prix, kad šis bija goda nosaukums, ko katru gadu piešķīra tikai vienām Grand Prix sacīkstēm Eiropā. Vēlies uzzināt vairāk par šīgada Nīderlandes F1 Grand Prix un izmēģināt veiksmi sporta derībās? Lasi vairāk par derībām un koeficientiem LV BET Sporta blogā un veic likmes!

Nīderlandes vērienīgā atgriešanās

Zandvortas pilsēta atrodas Ziemeļjūras piekrastes kāpās pusstundas attālumā no Amsterdamas, un pati trase atrodas tieši blakus pludmalei. Pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados Vācijas iebrukums Nīderlandē izrādījās veiksmīgs vietējiem iedzīvotājiem. Cenšoties novērst pilsētnieku izsūtīšanu darbam Vācijā, Zandvortas mērs pārliecinājis vāciešus atļaut uzbūvēt taisnu ceļu cauri kāpām, pa kuru vācieši varētu rīkot iespaidīgas parādes pēc uzvaras gūšanas. Vēlāk tas tika savienots ar citiem ceļiem, kurus izmantoja, lai piekļūtu piekrastes aizsardzības pozīcijām. Pēc kara daži no šiem ceļiem tika paplašināti un savienoti, un tika izveidota sacīkšu trase. Pirmās sacīkstes, Zandvortas Grand Prix, notika 1948. gadā – tajās uzvarēja Taizemes princis Bira ar vecu Maserati automašīnu. Brits Pīrss Karidžs, braucot ar Frenku Viljamsu, smagi avarēja pie bēdīgi slavenā Oost tuneļa. Automobilis, kurā joprojām atradās Karidžs, sadega. Sacensības 1972. gadā nenotika; tās sākotnēji tika iekļautas kalendārā, taču no tām drošības apsvērumu dēļ atteicās teju visi braucēji.

Nīderlandes F1 Grand Prix 2021 derību likmes un koeficienti

Likme Odds to Win F1 spēlē paredz, ka derību veicējam ir jāizvēlas sacīkšu uzvarētājs. Parasti populārākā izvēle ir Lūiss Hamiltons, Makss Verstapens un Valteri Botass. Katrām sacīkstēm ir arī citi derību lauki, tostarp Top 2, Top 3, Top 6 un Top 10 finišs katram braucējam. Derību veicēji var izvēlēties arī Team to Win, izvēloties konstruktora, nevis atsevišķa braucēja uzvaru. Citas populāras F1 sacīkšu likmes ir Safety Car Appearance, Drivers to Classify un Driver Matchups. Likmei Safety Car Appearance derību veicējs izvēlas, vai trasē parādīsies drošības automašīna. Šī likme ir populāra šaurās trasēs, kurās avārijas ir neizbēgamas. Šī likme atšķiras no likmes Virtual Safety Car Appearance, kurā, ja avārijas ir ar nelielu bojājumu skaitu, trasē tiek izvietota virtuāla, nevis īsta drošības automašīna. Drivers to Classify ļauj derību veicējiem izvēlēties, kuri braucēji finišēs vai nefinišēs sacīkstēs. Driver Matchups likmes piedāvā divus braucējus, kurās derību veicējs izvēlas, kurš braucējs finišēs sacīkstes labākā pozīcijā.

Populārākā likme autosacīkstēs ir Odds to Win likme. Vienkāršāk sakot, ir jāizvēlas sacīkšu uzvarētājs. Neatkarīgi no tā, uz kādu sacīkšu ķēdi tiek veikta likme, Odds to Win būs pieejama lielākajā daļā sacīkšu. Tiek izvēlēts viens no braucējiem, un likmju izmaksa būs atkarīga no likmju veikšanas brīdī norādītā koeficienta. Lai aprēķinātu savu laimesta summu, ņem koeficientu un reizini to ar likmju summu. Piemēram, X braucējs Y sacīkstēs ir nosaukts par favorītu ar likmi 5/1. Ja uz X braucēju veiktu $100 un viņš uzvarētu sacīkstēs, derību veicējs laimētu $500 ($100 x 5), iekasējot $600, kas sevī ietver laimestu un likmi ($100).

Nīderlandes F1 Grand Prix 2021 derības LV BET

Ikviens entuziasts var veikt likmes uz uzvarētājiem, Top 5/Top 3, automašīnas numuru zem/virs konkrēta skaitļa, piedalīties saskaņotās derībās un diskutēt par to, kurš šogad kļūs par uzvaras ieguvēju. LV BET šobrīd piedāvā veikt likmes tikai uz uzvarētājiem, taču noteikti seko līdzi tam, kā nākotnē attīstīsies mūsu likmju kategorijas! Vēlaties atklāt visas iespējamās likmes uz Nīderlandes F1 Grand Prix 2021, kā arī neskaitāmas citas sporta derības, ieskaitot e-sportu? Nāc uz garantēti lielisku online derību pasauli LV BET un nodrošini labākos koeficientus, pateicoties Tavām sporta zināšanām!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *