Cīņa par Virslīgas titulu: Valmiera, RFS vai Riga?

Cīņa par Virslīgas titulu: Valmiera, RFS vai Riga?

Novembrī Latvijas sportā gaidāmas pēdējās futbola Virslīgas spēles 2022. gadā. Cīņa par titulu ir spraigāka nekā vienu brīdi šķita. Joprojām galvenā favorīte uz to ir ”Valmiera”, taču ne pārāk tālu no līderes ir divas galvaspilsētas vienības – esošā čempione RFS un ”Riga”. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Ieskaties LV BET Sporta blogā piedāvātās likmju variācijas un dodies veikt likmi!

Kad Virslīgas pēdējās spēles tiks aizvadītas 2022. gadā?

Nozīmīgākie dueļi

Novembrī Latvijas futbola virslīgas ietvaros paredzētas divas kārtas – 35. un 36. kārtu izspēle. 35. kārtas mači tiks izspēlēti 6. novembrī, bet sešas dienas vēlāk gaidāma sezonas noslēdzošā kārta. Abās kārtās visas piecas spēles sāksies vienā laikā – plkst. 13:00.

Šī gada 6. novembrī Virslīgā 35. kārtā savstarpēji spēles aizvadīs ”Super Nova” pret līderi ”Valmieru”, ”Tukums 2000/Telms” pret ”Riga FC”, FK ”Auda” pret Jūrmalas ”Spartaks”, FK ”Metta” pret ”Daugavpili”, bet centrālais mačs paredzēts starp RFS un ”Liepāja”.

Šī gada 12. novembrī, iespējams, ”Metta” pret ”Super Nova” noteiks to, kura izkritīs līgu zemāk. Citos mačos ”Tukums 2000/Telms” cīnīsies pret ”Spartaks”, bet ”Daugavpils” pret ”Audu”. Pirmais četrinieks aizvadīs savstarpējos mačus – ”Liepāja” uzņems ”Valmieru”, bet sezonas noslēdzošajā Rīgas derbijā čempione RFS spēkosies pret principiālo pretinieci ”Riga”.

Kur notiks spēles

Pirmās novembra spēles 35. kārtā paredzētas tādos stadionos kā Salaspils, LNK Sporta parkā, Tukuma pilsētas stadionā, ”Skonto” un Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā. Noslēdzošās kārtas cīņas plānotas Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā, Tukumas pilsētas stadionā, Stadionā ”Esplanāde”, ”Skonto” stadionā un Liepājā, ”Daugavas” stadionā.

Virslīga- 2022. gada kopsavilkums

Pēc ilgāka pārtraukuma Virslīgas ietvaros atgriezās desmit komandas – šajā gadā tajā spēlēja RFS, ”Riga”, ”Valmiera”, ”Liepāja”, ”Auda”, ”Spartaks”, ”Daugavpils”, ”Super Nova”, ”Metta” un ”Tukums 2000/Telms”. Visas vienības izspēlēja četrus apļus, spēlējot katra ar katru jeb kopumā nospēlēja 36 spēles.

Sezona, kā ierasts, sākās martā, bet noslēdzās novembrī. Jau no paša sezonas ievadā kopvērtējumā ar 11 nezaudētu spēļu sēriju vadībā izvirzījās ”Valmiera”, kas spējusi nosargāt nelielu pārsvaru pār galvenajām konkurentēm arī neilgi pirms turnīra izskaņas. Pēc aizvadītajām 30 kārtām valmieriešiem bija izcīnīts 71 punkts, kas bija par pieciem vairāk nekā tuvākajām konkurentēm ”Riga” un RFS.

Ceturtajā vietā sezonas laikā iekārtojās ”Liepāja”, bet uz piekto ”Auda”. Cita intriga vērojama tabulas lejasdaļā, kur trīs komandas noteiks to, kura atstās Virslīgu, bet kura spēlēs par palikšanu futbola virslīgas turnīrā. Pēc 30. kārtām pēdējā vietā bija ”Super Nova”, taču tikpat punktu bija ”Spartakam”, kamēr ”Mettai” tikai trīs punkti vairāk.

Sezonas laikā piecas no desmit komandām mainīja galvenos trenerus – jauni speciālisti parādījās Liepājā, ”Metta”, ”Spartakā”, ”Daugavpilī” un ”Super Nova”. Jūrmalnieki trenerus mainīja pat divas reizes sezonas laikā.

Par Latvijas futbola virslīgas rezultatīvāko futbolistu, visticamāk, kļūs Valmieras līderis un Latvijas izlases futbolists Raimonds Krollis. Pēc 30 kārtām viņš bija paspējis sasist 20 vārtus, par pieciem apsteidzot tuvāko konkurentu – RFS uzbrucēju Andreju Iliču.

Virslīga 2023. gadā – kad sāksies mači?

Kā ierasts, jaunās sezonas jeb 2023. gada Latvijas futbola virslīgas turnīrs sāksies nākamā gada martā. Pēc 2022. gada futbola virslīgas beigām komandas atpūtīsies, bet RFS, iespējams, turpinās dalību UEFA Eiropas Konferences līgas turnīrā. Starpsezonā visas vienības veiks izmaiņas sastāvos, veidos jaunas komandas, kā arī iespējamas pārmaiņas treneru korpusos.

Likmes uz Virslīgu pie LV BET

Ja tu interesējies izdarīt likmi uz futbola virslīgas spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā izvēlnē skaties futbolu. Ir reizes, kad virslīgas spēles tiek ievietotas ”top” notikumu sadaļā. Izvēlnē vari meklēt visas futobla spēles, tostarp Latvijas čempionāta.

Spēlēt totalizatorā uz futbola spēlēm Latvijā ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Virslīgas derību ieteikumi LV BET

Uz katru Virslīgas spēli iespējamas dažādas likmju iespējas, ne tikai paredzēt mača uzvarētāju. Vari derēt uz handikapu, kā arī likt likmes uz katru no puslaikiem. Saistībā ar puslaikiem tev ir iespēja paredzēt precīzu rezultātu, puslaika uzvarētāju, kura komanda iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Pastāv arī derības saistībā ar to, kura no komandām iesitīs noslēdzošos spēles vārtus, kā arī kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Ar visām likmju iespējām iepazīsties aktuālās spēles piedāvājumā.

Pirms veic likmi, iepazīsties gan ar visu komandu sastāviem, iepriekšējo spēļu rezultātiem un iespējamām traumām spēlētāju rindās. Katrai komandai ir sava pieredze tajā, kā tiek izcīnīti tituli un, ja par to noritēs spraiga cīņa pašā čempionāta izskaņā, tad pavisam skaidrs, ka kādu komandu spēlētājiem nervi var izrādīties vājāki, bet citai tieši pretēji.

Totalizatori pagaidām joprojām tieši ”Valmieru” uzskata par Latvijas futbola virslīgas galveno kandidāti uz čempiones titulu – koeficients 1.65. Ja tā notiks, tad valmierieši par virslīgas čempioni kļūs pirmo reizi kluba vēsturē. Iespējams, viss, kas būs jāizdara, viesos jāuzvar Liepāju. ”Riga FC” iespējas izcīnīt ceturto titulu kluba vēsturē noteikts kā 3.00, bet

RFS titula atkārtojumam dots koeficients 3.40. Esošo čempionu koeficients ir zemāks, jo, piemēram, gadījumā, ja tai būs tikpat punktu, cik ”Rigu”, tad pirmo vietu izcīnīs tieši RFS galvenie konkurenti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *