EFL čempionāts: Bristol City – West Brom

EFL čempionāts: Bristol City – West Brom

Šī gada 26. decembrī 24. kārtas ietvaros Anglijas pēc spēka otrajā līgā savstarpēju maču aizvadīs divas vienības, kuras čempionātu nav iesākušas sekmīgi – ”Bristol City” pret ”West Bromwich Albion”. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju iespējām un dodies veikt derību.

Svarīgākā informācija par Bristol City – West Bromwich Albion spēli?

Spēle gaidāma 24. kārtas ietvaros Anglijas pēc spēka otrās līgas jeb ”Championship” ietvaros. Nedz ”Bristol City”, nedz ”West Brom” sezonu nav iesākusi spilgi. Pirmā pēc 21 spēles ar 25 punktiem atradās vien 18. vietā, bet otrā ar 23 punktiem vēl zemāk – 21. vietā, balansējot uz izkrišanas robežas. Līdz ar slikto sezonas sākumu ”West Bromwich Albion” jau mainījusi galveno treneri, atlaižot pieredzējušo Stīvu Brūsu.

Pirms novembra pauzes un trenera maiņas ”West Brom” bija atguvusies, izcīnot trīs uzvaras pēc kārtas. Savukārt Bristol nebija uzvarējusi pēdējos piecos mačos, divos zaudējot, bet trijās spēlējot neizšķirti. Atšķirībā no nozīmīgākajiem čempionātiem, Championship nebūs pārtraukums visa Pasaules kausa laikā un abas komandas pirms savstarpējā mača būs aizvadījušas vēl divas spēles Bristol gadījumā un trīs West Brom.

Mačs: Bristol City – West Brom

Bristol city – komandas sastāvs

Šīs komandas sastāvā spēlē tādi spēlētāji kā Daniels Bentlijs, Keins Vilsons, Džejs Dasilva, Kals Naismits, Robs Atkinsons, Metijs Džeimss, Alekss Skots, Džo Viljamss, Kriss Mārtins, Endijs Kings, Antuāns Semenjo, Makss O’Līrijs, Hārvijs Vilss-Ričardss, Andreass Veimans, Tomijs Konvejs, Kamerūns Prings, Marks Saikss, Aimans Benaross, Džordžs Taners, Sems Bels, Nahki Velss, Tomass Kalass, Railijs Toulers, Tims Klose, Zaks Vainers, Hans Noā Masengo un Stefans Bajičs.

West Bromwich Albion – sastāvs

Šīs komandas sastāvā spēlē tādi futbolisti kā Deivids Batons, Alekss Palmers, Darnels Furlongs, Conors Taunsends, Dara O’Šī, Kails Bartlijs, Ibidapo Ajaki, Eriks Pīterss, Martins Kelijs, Kīns Braiens, Zeks Ešvorts, Tomašs Rogičs, Džeiks Livermūrs, Metjū Filipss, Džordžs Diangana, Džeisons Molumbī, Džeds Voless, Džons Svifts, Adams Rīčs, Teilors Gardners-Hikmans, Okajs Jokuslu, Albins Dahrups-Zohorē, Darils Dike, Karlans Ahearne-Grants un Brendons Tomass-Asante.

Labākie vārtu guvēji Bristol – West Bromwich Albion komandās

Bristol rindās labākais vārtu guvējs ir Nahki Velss, kurš sava kluba labā iesitis septiņus vārtus, bet vēl trijos vārtu guvumos rezultatīvi piespēlējis partneriem. Ar septiņiem goliem viņš labāko vārtu guvēju sarakstā ierindojies 13. vietā. Tikmēr Tomijs Konvejs tās rindās iesitis jau sešus vārtus un vēl trīs reizes piespēlējis partneriem.

West Bromwich Albion rindās līdz šim visvairāk vārtus iesitis Karlans Grants, kuram četri precīzi sitieni pretinieku vārtos. Trim futbolistiem – Džonam Sviftam, Džedam Volesam, Brendonam Tomasam-Asantem pa trim vārtiem. Svifts vēl arī četras reizes piespēlējis, bet Voless trīs reizes.

Kuram ir vislielākās izredzes uzvarēt Bristoles pilsētas un Vestbromvičas Albion spēlē?

Abu komandu izredzes varētu tikt vērtētas ļoti līdzvērtīgi. Turnīra tabulā, sākoties Pasaules kausa pauzei līdz decembra vidum, tās šķīra tikai divi punkti. Labāku sniegumu pēdējā laikā demonstrējusi West Brom, kamēr izteiktāki līderi ir Bristolei. Vajadzētu būt interesantai spēlei, jo turnīra tabulas blīvums ļauj ar vienu panākumu pakāpties par vairākām pozīcijām.

Kur skatīties Bristoles pilsētas un Vestbromvičas Albionas spēles translāciju?

Latvijas teritorijā Anglijas otrās līgas jeb Championship spēles demonstrē tiešsaistes platforma Viaplay. Katras spēles spilgtākos momentus iespējams redzēt līgas sociālajos tīklos, tostarp Youtube.

Kā likt likmes uz EFL čempionātu un Bristol City – West Bromwich Albion pie LV BET?

Ja vēlies izdarīt likmes uz Anglijā notiekošajām futbola spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visas šīs valsts futbola mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem Anglijā ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Bristol city – West Bromwich Albion derību padomi un bukmeikeri pie LV BET

Uz Anglijas otrās līgas spēlēm totalizatoru spēlētājiem tiek piedāvāta vairāku likmju iespējas. Ja nevēlies ļoti riskēt pārbagātajā izvēlē, tad tev ir iespēja derēt uz kādas komandas uzvaru, gūtajiem vārtiem atsevišķi katrai komandai vai abām kopā, handikapu un līdzvērtīgiem ar spēli saistītiem aspektiem.

Krietni bagātāks izvēļu klāsts tevi sagaida, ja tev patīk riskēt un derēt uz aizraujošākiem spēles aspektiem. LV BET piedāvā izdarīt likmes uz to, kura komanda pirmā iesitīs, bet kura pēdējā. Pastāv opcijas noskaidrot, vai kāda no komandām pēc pirmā puslaika būs iesitusi, nebūs, vai nosargās savus vārtus neskartus visas spēles laikā. Iespējami dažādi handikapi, stūra sitienu skaita noteikšana un vairāki citas derību iespējas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *