FIFA Pasaules čempionāta 32 dalībnieces

No 20. novembra līdz 18. decembrim Kataras četrās pilsētās un astoņos stadionos tiks izspēlēta 2022. gada Pasaules kausa izcīņa futbolā. Tajā pēdējo reizi piedalīsies 32 labākās pasaules izlases, kas cīnīsies par prestižāko trofeju šajā sporta veidā. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Kuras komandas spēlēs pasaules čempionātā?

Šī gada Pasaules kauss kļūs par noslēdzošo, kad tajā piedalīsies 32 valstu izlases. Jau nākamais 2026. gada pasaules čempionāts, pulcēs 48 valstu izlases jeb par 16 vairāk. Tādējādi FIFA varēs audzēt ienākumus, padarīt turnīru vēl pieejamāku pasaules izlasēm un aizvadīt vairāk spēļu.

Kvalifikācijas ciklā Eiropas, Dienvidamerikas, Ziemeļamerikas, Āzijas, Āfrikas un Okeānijas zonās visu valstu izlases cīnījās par nozīmīgajām vietām. Eiropu pārstāvēs 13 izlases, Āziju sešas, Āfriku piecas, Dienvidameriku un Ziemeļameriku par četrām izlasēm, bet Okeāniju neviena. Tās uzvarētāja Jaunzēlande Starpkontinentālajā ”play-off” mačā zaudēja Kostarikai un tādējādi nespēja kvalificēties turnīram.

Kataras 2022. gada Pasaules kausa dalībnieces grupu turnīrā

Šī gada Pasaules čempionātā piedalās tādas izlases kā Austrālija, Irāna, Japāna, Katara, Saūda Arābija, Koreja, Kamerūna, Gana, Maroka, Senegāla, Tunisija, Kanāda, Kostarika, Meksika, ASV, Argentīna, Brazīlija, Ekvadora, Urugvaja, Beļģija, Horvātija, Dānija, Anglija, Francija, Vācija, Nīderlande, Polija, Portugāle, Serbija, Spānija, Šveice un Velsa.

Izspēles formāts ir pavisam vienkāršs. Vispirms visas 32 izlases tiek sadalītas astoņās grupās par četrām komandām katrā. Tajā komandas aizvada spēles viena pret otru, un izslēgšanas fāzē iekļūst divas labākās no katras apakšgrupas. Vēlāk astotdaļfinālā, ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā tiek noskaidrota čempione. Jāatzīmē, ka izslēgšanas fāzē neviena spēle nevar noslēgties neizšķirti pamatlaikā. Tādā gadījumā tiks spēlēti divi papildlaiki, bet, ja arī tajos nekas neizšķirsies, sekos pēcspēles 11 metru soda sitieni.

Kā čempioni 2022. gada turnīru sagaidīs Francija, kas pirms četriem gadiem finālā ar 4:2 pārspēja Horvātiju. Visvairāk reižu – piecas, Pasaules čempionāta ietvaros uzvarējusi Brazīlija, bet pēdējo reizi tas noticis tālajā 2002. gadā. Gadījumā, ja Brazīlija turpinās sauso sēriju, titulu ziņā to var panākt Vācija un Itālija, kam līdz šim ir izdevies četras reizes kļūt par pasaules čempionēm. Kopumā Pasaules kausā triumfējušas vien astoņas izlases – bez jau pieminētajām arī Argentīna, Urugvaja, Anglija un Spānija.

Turnīra favorītes

Pēc bukmeikeru domām Brazīlija ir galvenā favorīte uz titula iegūšanu. Tās koeficients uz triumfu novērtēts ar koeficientu 7.00. Otru labāko koeficientu saņēmusi Anglija – 8.25, bet kā nākamā favorīte uz titula iegūšanu minēta esošā čempione Francija (koeficients 8.75).

Starp favorītēm tiek minētas vēl sešas izlases. Argentīnai ir ceturtais augstākais koeficients (10.00), Spānijai piektais (koeficients 11.5), bet Vācijai sestais (koeficients 14.00). Favorītu pulkā ierindotas arī Portugāle (koeficients 16.5) un Nīderlande (16.5), kā arī pagājušā turnīra bronzas medaļniece Beļģija (18.5).

Citu izredzes uzvarēt turnīrā vērtētas zemāk, bet pašas mazākās atvēlētas tādām valstīm kā Kostarikai, Irānai un Saūda Arābijai – visām koeficients 950.00.

Par reālāko fināla dueli bukmeikeri uzskata Brazīlijas un Francijas tikšanos (koeficients 19.00), bet Argentīnas – Francijas, Brazīlijas – Anglijas un Vācijas – Spānijas fināli vērtēti ar 23.00 koeficienta varbūtību. Visas iespējamās koeficientu likmes par katras izlases sekmēm meklē LV BET mājaslapā pie sadaļas Futbols.

Atceries gan, ka katrā Pasaules kausa turnīrā notiek pārsteigumi. Kāda no favorītēm izstājas jau pēc grupu turnīra, kāda jau vienā no pirmajām izslēgšanas spēļu kārtām, bet cita izlase veic pelnrušķītes stāsta cienīgu gājienu līdz iepriekš neprognozētiem augstumiem.

Kā likt likmes uz 2022 FIFA World Cup LV BET?

Ja vēlies likt likmes uz 2022 FIFA Pasaules kausa spēlēm Katarā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visus Katarā notiekošos mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju veidi uz 2022 FIFA World Cup LV BET totalizatorā?

Uz visām turnīra spēlēm LV BET piedāvās iespējas veikt derības. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Atceries, ka izslēgšanas spēlēs mačs noritēs tik ilgi, kamēr tiks noskaidrots uzvarētājs. Tas nozīmē, ka spēle var nenoslēgties arī pamatlaikā, bet turpināties papildlaikā vai pat 11 metru pēcspēles sitienu sērijā. Raugoties bukmeikeru piedāvājumā, iespējams arī paredzēt spēles ilgumu un kad tā varētu noslēgties (pamatlaikā, papildlaikā, 11 metru pēcspēles sitienos). Izslēgšanas spēļu pāros, kuros nav noteikta izteikta favorīte, iesakām apdomāt likt uz kādu no šīm opcijām.