FIFA Pasaules kausa 2022 C grupa | Katara 2022

FIFA Pasaules kausa 2022 C grupa | Katara 2022

Neierastā laikā 2022. gadā notiks nozīmīgākais četrgades turnīrs futbolā – FIFA Pasaules kauss 2022. To pirmo reizi organizēs Katarā un, ņemot vērā tveicīgos laikapstākļus vasarā, šajā gadā turnīrs noritēs no 21. novembra līdz 18. decembrim. LV BET Sporta blogs piedāvā ieskatu katrā no FIFA Pasaules kausa grupām, šoreiz uzmanību pievēršot C grupai. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

  • Favorīte C grupā varētu tikt uzskatīta Argentīna, tomēr šī ir viena no aizraujošākajām apakšgrupā 2022. gada Pasaules kausā. Argentīna var arī paklupt, jo spēcīgas ir arī Meksikas un Polijas izlases, kamēr Saūda Arābijai atvēlēts pastarītes statuss.
  • Likmju ieteikumi Pasaules kausa A grupā. Pirms turnīra iepazīsties ar visu valstu sastāviem un cerībām izcīnīt uzvaru Pasaules kausā. Ņemot vērā šos aspektus, dodies izdarīt likmes.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Uz visām FIFA Pasaules kausa 2022 C grupas spēlēm būs iespējams derēt arī LV BET. Atlasi sev vēlamo spēli, izskati iespējamās derību opcijas un izvēlies sev iecienīto. Apstiprini kuponu un liec likmi – tas ir tik vienkārši. Pie tam, iespējamas dažādas likmju variācijas bez spēlētāju iecienītās – derēt uz spēles uzvarētāju.

Favorīte C grupā būs Argentīna

Kopumā FIFA Pasaules kauss tiek organizēts kopš 1930. gada un tas notiek reizi četros gados. Izņēmums bija 1942. un 1946. gads, kad notiekošo karu dēļ netika organizēta arī Pasaules kausa izcīņa. 2018. gadā Krievijā par pēdējo titula ieguvēju kļuva Francija, kura finālā rezultatīvā cīņā ar 4:2 pārspēja Horvātiju.

Visvairāk reižu (piecas) par FIFA Pasaules kausa ieguvēju kļuvusi Brazīlija (1958., 1962., 1970., 1994. un 2002. gadā), bet četras reizes uzvarējušas Itālija (1934., 1938., 1982., 2006. gadā) un Vācija (1954., 1974., 1990., 2014. gadā). Kopumā tikai astoņu valstu izlases virs galvām cēlušas prestižo kausu – vēl bez trim augstākminētājam arī Argentīna, Francija, Urugvaja, Anglija un Spānija.

Pasaules kausu vienmēr organizē pēc klubu sezonas beigām vasarā, taču 2022. gada izcīņa kļūs par izņēmumu. To pirmo reizi organizēs Katarā, kurā vasaras periodā ir liela tveice. Līdz ar to tika pieņemts lēmums turnīru organizēt ziemā – no novembra beigām līdz decembra vidum.

Turnīrā piedalīsies 32 izlases no visas pasaules, kuras ieguvušas vietu pēc veiksmīgi aizvadītas kvalifikācijas. Visvairāk to ir no Eiropas, Dienvidamerikas un Āfrikas, bet mazāk no Āzijas kontinenta.  Pirmo reizi 32 izlases piedalījās 1998. gada Pasaules kausā, bet 2026. gadā to skaits tiks palielināts līdz 46. Izspēles kārtība paredz, ka no katras grupas tālāk izkļus divas labākās izlases, bet, sākot ar astotdaļfināla fāzi, notiks izslēgšanas formāta cīņas.
2022. gada Pasaules kausa izcīņas C grupā ielozētas Argentīna, Meksika, Polija un Saūda Arābija. Pirmā kārta izlasēm paredzēta 22. novembrī, kad Argentīna eksaminēs Saūda Arābiju, bet Meksika cīnīsies pret Poliju. Otrā kārta ieplānota 26. novembrī, kad Polija cīnīsies pret Saūda Arābiju, bet Argentīna pret Meksiku, bet noslēdzošā trešā grupas kārta notiks 30. novembrī – Argentīna aizvadīs maču pret Poliju, bet Meksika pret Saūda Arābiju.

Pēc totalizatoru domām tieši Argentīna ir šīs grupas favorīte – tās koeficients uz panākumu Pasaules kausā tiek vērtēts ar 10.00. Par otro vietu un izkļūšanu no grupas cīnīsies Meksika un Polija – nedaudz lielākas cerības iekļūt astotdaļfinālā vērtē poļiem (130.00 koeficients), kamēr Meksikai tas aplēsts 150.00 vērtībā. Savukārt Saūda Arābijas koeficients pirms turnīra ir zemākais no apakšgrupas izlasēm – 250.00.

Nacionālā izlase Vieta FIFA rangā Kvalifikācijas zona Vieta kvalifikācijā
Argentīna 4. vieta CONMEBOL 2. vieta (39 punkti)
Saūda Arābija 49. vieta AFC 1.vieta B grupā (23 punkti)
Meksika 9. vieta CONCACAF 2. vieta (28 punkti)
Polija 26. vieta UEFA 2. vieta I grupā (20 punkti)

Argentīna

Argentīna ir viena no astoņām valstīm, kura izcīnījusi Pasaules kausu, pie tam, to paveikusi divas reizes. Pēdējo no tām – tālajā 1986. gadā. Svaigākais panākums tai gūts nozīmīgajā ‘’Copa America’’, kas ir līdzvērtīgs Eiropas čempionātam, taču Dienvidamerikā. Ar Lionelu Mesi sastāvā argentīnieši finālā pārspēja Brazīliju.

Kopš 1974. gada Argentīna bijusi patstāvīga FIFA Pasaules kausa dalībniece. Pēdējo reizi tā finālā spēlēja 2014. gada turnīrā, toreiz zaudējot Vācijai, kamēr pirms četriem gadiem tā aizvadīja vienu no sliktākajiem turnīriem vēsturē, nemaz neizkļūstot no apakšgrupas.

Par slavenāko Argentīnas futbolistu jāuzskata Lionelu Mesi, kurš jau ir savas karjeras beigu fāzē. Izlases kapteinis, iespējams, aizvadīs savu noslēdzošo turnīru, kurā vēlēsies izcīnīt pirmo Pasaules kausu karjerā. Visās pozīcijās šai Dienvidamerikas valstij ir futbolisti, kuri spēlē nozīmīgas lomas vadošo Eiropas līgu klubos.

Meksika

Arī Meksiku var saukt par patstāvīgu Pasaules kausa dalībnieci un izņēmums nebūs arī 2022. gada izcīņa. Izlase tam kvalificējās no CONCACAF zonas – tajā spēlē Ziemeļamerikas izlases. Kvalifikāciju meksikāņi noslēdza ar izcīnītiem 28 punktiem, kas deva otro vietu.

Pirms četriem gadiem Meksika izkļuva no apakšgrupas, taču zaudēja pirmajā izslēgšanas kārtā jeb astotdaļfinālā. Kopš 1986. gada, kad tā pēdējo reizi spēlēja ceturtdaļfinālā, ik reizi Meksika pratusi izkļūt no grupas, taču nav tikusi tālāk par astotdaļfinālu.

Uzbrukuma smailē par zināmāko meksikāni jāuzskata Raulu Himenezu, kurš ikdienā spēlē Anglijā, kamēr Spānijas līgu pārstāv vairāki pussargi un aizsargi. Daudzi no futbolistiem spēlē vietējā Meksikas līgā.

Polija

Polija piedalīsies devītajā Pasaules kausa izcīņā. Tās ziedu laiki bija 1974. un 1982. gads, kad divas reizes poļi Pasaules kausā izcīnīja trešo vietu. Šī gada turnīram poļi kvalificējās caur pārspēlēm. I grupā tā ieņēma otro vietu uzreiz aiz Anglijas, taču nebija starp labākajām otrās vietas ieguvējām, tāpēc tai nācās spēlēt ‘’play-off’’ izspēlē. Sākotnēji tai bija paredzēts mačs pret Krieviju, taču valsts iebrukuma Ukrainā dēļ poļi atteicās pret krieviem spēlēt. FIFA vēlāk lēma automātiski Poliju padarīt par dueļa uzvarētāju, bet finālā par iekļūšanu Pasaules kausā Centrāleiropas valsts pārspēja Zviedriju.

Pēdējie trīs turnīri poļiem nav izdevušies, jo nevienā no tiem izlase nav pārvarējusi grupu turnīra posmu. Izņēmums nebija pirms četriem gadiem Krievijā, kad Polija izcīnīja tikai vienu uzvaru trijās spēlēs. Šī gada turnīrā izlase vēlēsies pārtraukt neveiksmju sēriju.

Par Polijas lielāko futbola zvaigzni jāuzskata Robertu Levandovski, kurš ir viens no pasaulē labākajiem uzbrucējiem. Izlases sastāvā Levandovskis iesitis jau 75 vārtus un pavisam noteikti kļūs par vienu no leģendārākajiem poļu futbolistiem valsts vēsturē. Poļiem ir spēlētāji gan vietējā līgā, gan Itālijā, gan citos Eiropas nozīmīgākajos čempionātos.

Saūda Arābija

Saūda Arābija piedalīsies sestajā Pasaules kausā un otrajā pēc kārtas. Pirms četriem gadiem Krievijā tā nepārvarēja grupu turnīru, trijās spēlēs izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot divus zaudējumus. Izlase tikai vienu reizi pārvarējusi grupu turnīru – tas notika tālajā 1994. gadā, kad Saūda Arābija apstājās astotdaļfinālā.

Visi tās futbolisti spēlē vietējās līgas klubos. Saūda Arābijā var piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu un arī uz šīs valsts komandām brīžiem dodas pasaulē zināmi futbolisti un treneri.

Likmju ieteikumi Pasaules kausa C grupā

Pasaules kausa C grupā par favorīti uzskata Argentīnu, tomēr jau notikumi pirms četriem gadiem pierādījuši, ka FIFA Pasaules kausā iespējami pārsteigumi. C grupā trim komandām ir iespēja vienai otru pārspēt – Meksika vienmēr cīnās ar sirdi, bet Polijai ir viens no pasaulē labākajiem uzbrucējiem. Mazākas izredzes ir Saūda Arābijai, taču tā centīsies demonstrēt solīdu spēli. Pirms visām spēlēm iepazīsties ar komandu sastāviem, traumu situāciju un futbolistu komentāriem. Ja iespējams, pameklē dziļāku analīzi par esošo mikroklimatu. Jo vairāk informācijas iegūsi, jo vieglāk būs precīzi prognozēt pareizu spēles iznākumu.

Pirms likmju izdarīšanas gan nesteidzies. Īpaši jaunos spēlētājus aicinām vispirms padziļināti iepazīties ar visu informāciju un tad doties izdarīt likmi. Izvērtē visus ar spēli saistītos faktorus un tikai tad dodies veikt derības likmi.

Liec likmes uz futbolu LV BET

Uz visu FIFA Pasaules kausu grupu spēlēm LV BET piedāvās iespējas veikt derības. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm, tostarp FIFA Pasaules kausu 2022.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *