FIFA Pasaules kausa 2022 D grupa | Katara 2022

FIFA Pasaules kausa 2022 D grupa | Katara 2022

Neierastā laikā 2022. gadā notiks nozīmīgākais četrgades turnīrs futbolā – FIFA Pasaules kauss 2022. To pirmo reizi organizēs Katarā un, ņemot vērā tveicīgos laikapstākļus vasarā, šajā gadā paredzēts, ka turnīrs noritēs no 21. novembra līdz 18. decembrim. LV BET Sporta blogs piedāvā ieskatu katrā no FIFA Pasaules kausa grupām, turpinot ar D grupu. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

  • Par favorīti D grupā jāuzskata esošā Pasaules kausa ieguvēja Francija, kura 2018. gada finālā Krievijā pārspēja Horvātiju un tādējādi otro reizi valsts vēsturē kļuva par čempioni. Tikmēr pēdējā ceturtā grupas komanda tiks noskaidrota vasarā Starpkontinentālo izslēgšanas spēlēs.
  • Likmju ieteikumi Pasaules kausa D grupā. Pirms turnīra iepazīsties ar visu valstu sastāviem un cerībām izcīnīt uzvaru Pasaules kausā. Ņemot vērā šos aspektus, dodies izdarīt likmes.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Uz visām FIFA Pasaules kausa 2022 D grupas spēlēm būs iespējams derēt arī LV BET. Atlasi sev vēlamo spēli, izskati iespējamās derību opcijas un izvēlies sev iecienīto. Apstiprini kuponu un liec likmi – tas ir tik vienkārši. Pie tam, iespējamas dažādas likmju variācijas bez spēlētāju iecienītās – derēt uz spēles uzvarētāju.

Par favorīti D grupā jāuzskata Franciju

Kopumā FIFA Pasaules kauss tiek organizēts kopš 1930. gada un tas notiek reizi četros gados. Izņēmums bija 1942. un 1946. gads, kad notiekošo karu dēļ netika organizēta arī Pasaules kausa izcīņa. 2018. gadā Krievijā par pēdējo titula ieguvēju kļuva Francija, kura finālā rezultatīvā cīņā ar 4:2 pārspēja Horvātiju.

Visvairāk reižu (piecas) par FIFA Pasaules kausa ieguvēju kļuvusi Brazīlija (1958., 1962., 1970., 1994. un 2002. gadā), bet četras reizes uzvarējušas Itālija (1934., 1938., 1982., 2006. gadā) un Vācija (1954., 1974., 1990., 2014. gadā). Kopumā tikai astoņu valstu izlases virs galvām cēlušas prestižo kausu – vēl bez trim augstākminētājam arī Argentīna, Francija, Urugvaja, Anglija un Spānija.

Pasaules kausu vienmēr organizē pēc klubu sezonas beigām vasarā, taču 2022. gada izcīņa kļūs par izņēmumu. To pirmo reizi organizēs Katarā, kurā vasaras periodā ir liela tveice. Līdz ar to tika pieņemts lēmums turnīru rīkot ziemā – no novembra beigām līdz decembra vidum.

Turnīrā piedalīsies 32 izlases no visas pasaules, kuras ieguvušas vietu pēc veiksmīgi aizvadītas kvalifikācijas. Visvairāk to ir no Eiropas, Dienvidamerikas un Āfrikas, bet mazāk no Āzijas kontinenta.  Pirmo reizi 32 izlases piedalījās 1998. gada Pasaules kausā, bet 2026. gadā to skaits tiks palielināts līdz 46. Izspēles kārtība paredz, ka no katras grupas tālāk izkļus divas labākās izlases, bet, sākot ar astotdaļfināla fāzi, notiks izslēgšanas formāta cīņas.

2022. gada FIFA Pasaules kausa D grupā ielozētas Francija, Tunisija un Dānija, bet jūnija vidū Starpkontinentālo izslēgšanas spēlēs noskaidrosies tās pēdējā dalībniece. Komandas turnīru sāks 22. novembrī, kad Tunisija cīnīsies pret Dāniju, bet Francija pret Starpkontinentālo izslēgšanas spēļu uzvarētāju. Otrā spēļu kārta paredzēta 26. novembrī, kad Francija cīnīsies ar Dāniju, bet Tunisija ar kādu no Starpkontinentālā izslēgšanas spēļu uzvarētāju. Savukārt noslēdzošajā grupas kārtā Francija spēkosies pret Tunisiju, bet Dānija pret Starpkontinentālā izslēgšanas spēļu uzvarētāju.

Favorīte D grupā ir esošā čempione Francija, kuras koeficients uz atkārtotu uzvaru turnīrā lēsts ar 6.5 koeficientu. Pēc bukmeikeru domām otro vietu izcīnīt varētu spēcīgā Dānija, kuras koeficients uz uzvaru visā turnīrā ir 29.00. Savukārt mazākas izredzes atvēlētas Tunisijai, kuras koeficients ir 350.00.

Nacionālā izlase Vieta FIFA rangā Kvalifikācijas zona Vieta kvalifikācijā
Francija 3. vieta UEFA 1.vieta D grupā (18 punkti)
Dānija 11. vieta UEFA 1.vieta F grupā (27 punkti)
Tunisija 35. vieta CAF 1.vieta B grupā (13 punkti)
Austrālija 39. vieta OFC Izslēgšanas spēļu uzvarētājs

Francija

Francija ir viena no spēcīgākajām futbola valstīm pasaulē un tā piedalīsies jau 16. Pasaules kausa izcīņā. Divas reizes (1998., 2018. gadā) tā izcīnījusi Pasaules kausu, 2006. gadā zaudējusi finālā, 1958. un 1986. gadā izcīnījusi trešo vietu, bet 1982. gadā samierinājusies ar ceturto pozīciju. No pēdējiem pieciem turnīriem divas reizes gan Francija apstājās jau grupu turnīrā.

Francijai visās pozīcijās ir vieni no pasaulē zināmākajiem futbolistiem, kuri pārstāv pasaulē spēcīgākos futbola klubs. Hugo Loriss no ‘’Tottenham’’ jau ilgāku laiku ir Francijas pirmais numurs vārtos. Rafaels Varāns un citi stiprina aizsardzību, kamēr pussarga pozīcijā ir tādi spēlētāji kā N’Golo Kantē, Pols Pogbā un citi. Lielākās briesmas ir no priekšējās līnijas, kurā saimnieko viens no šī brīža pasaulē labākajiem uzbrucējiem Kilians Mbapē. Bez tam izlasē atgriezies Madrides ‘’Real’’ līderis Karims Benzemā, kā arī rezultatīvs prot būt Antuāns Grīzmans. No jaunās paaudzes jāizceļ Musa Diabī un Kristofers Nkunkū – abi bijuši rezultatīvi šīs sezonas Bundeslīgā.

Dānija

1992. gada Eiropas čempione Dānija piedalīsies sestajā Pasaules kausa izcīņā. Līdz šim tās augstākais sasniegums ir iekļūšana ceturtdaļfinālā 1998. gadā, kamēr pirms četriem gadiem Krievijā tā prata izkļūt no grupas, vēlāk gan zaudējot astotdaļfinālā. Šobrīd gan dāņi var cerēt uz ko vairāk, jo tai izaugusi spēcīga futbola paaudze.

Vārtos jau ilgāku laiku pirmais numurs ir ‘’Leicester’’ spēlējošais Kaspers Šmeihels, kamēr aizsardzībā tai spēlētāji pārstāv gan Anglijas Premjerlīgu (Joahims Andersens, Janiks Vestergārds), gan Itālijas A sēriju. Pēc piedzīvotās sirds apstāšanās 2020. gada Eiropas čempionātā izlasē atgriezies viens no iepriekšējo gadu līderim Kristians Ēriksens, kurš 111 spēlēs izlases labā guvis 38 vārtus.

Tunisija

Līdzīgi kā Dānija, arī Tunisija spēlēs Pasaules kausā sesto reizi valsts vēsturē. Pirms četriem gadiem tā atgriezās Pasaules kausu apritē pēc divu finālturnīru izlaišanas. Pagaidām gan nevienā no piecām reizēm tai nav izdevies pārvarēt grupu turnīra posmu. Pirms četriem gadiem Krievijā tā svinēja otro uzvaru Pasaules kausa ietvaros, taču ar to bija par maz, lai spētu izkļūt no grupas.

Lielākā daļa valsts futbolistu pārstāv Tunisijas, Saūda Arābijas, Kataras un Kuveitas klubus, taču ir arī tādi, kuri savu meistarību slīpē Turcijā, Krievijā, Šveicē, Francijā, Dānijā, Anglijā, Ungārijā un Vācijā.

Austrālija

Pagaidām nav zināma grupas ceturtā dalībniece. To noskaidros jūnijā gaidāmajās Starpkontinentālo izslēgšanas spēlēs. Cīņa par pēdējo vietu notiks 13. un 14. jūnijā Katarā, Pasaules kausa dalībniecei noskaidrojoties vienā spēlē. Šādi tiks sadalītas pēdējās divas ceļazīmes uz turnīru, to noskaidrojot Āfrikas zonas, Ziemeļamerikas zonas, Dienvidamerikas un Okeānijas zonas komandām. Par šo vietu cīnīsies Apvienoto Arābu Emirātu un Austrālijas izlase.

Likmju ieteikumi Pasaules kausa D grupā

Pasaules kausa D grupā šķietami var paredzēt, ka no grupas varētu izkļūt divas Eiropas izlases – Francija un Dānija. Tomēr esošā Pasaules kausa ieguvēja jau iepriekš pierādījusi, ka pēc spilgtiem turnīriem tā nespēj tik labi turpināt jau atrodoties favorītes statusā. Šajā grupā nevar izslēgt pārsteigumus no relatīvi vājākām izlasēm, tāpēc pirms likmes izdarīšanas iepazīsties ar sastāviem, pēdējiem rezultātiem, traumu situāciju un mikroklimatu komandā, kas bieži vien ietekmē sniegumu laukumā. Kad esi ieguvis plašāku informāciju par spēli un komandu stāvokli, dodies izdarīt likmi.

Pirms likmju izdarīšanas gan nesteidzies. Īpaši jaunos spēlētājus aicinām vispirms padziļināti iepazīties ar visu informāciju un tad doties izdarīt likmi. Izvērtē visus ar spēli saistītos faktorus un tikai tad dodies veikt derības likmi.

Liec likmes uz futbolu LV BET

Uz visu FIFA Pasaules kausu grupu spēlēm LV BET piedāvās iespējas veikt derības. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm, tostarp FIFA Pasaules kausu 2022.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *