FIFA Pasaules kausa kvalifikācijā noteiks pēdējās divas turnīra dalībnieces

FIFA Pasaules kausa kvalifikācijā noteiks pēdējās divas turnīra dalībnieces

No 7. līdz 14. jūnijam ar Starpkontinentālajām spēlēm FIFA Pasaules kausa kvalifikācijā tiks noteiktas pēdējās divas dalībnieces šogad Katarā gaidāmajā turnīrā. Laikapstākļu dēļ tas šogad notiks neierastā laikā – gada nogalē no 21. novembra līdz 18. decembrim. Par pēdējām vietām cīnīsies tādas izlases kā Austrālija, Jaunzēlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Peru un Kostarika. Vai vēlies uzzināt vairāk par futbolu? Iepazīsties ar likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmes. 

  • Starpkontinentālajās spēlēs piedalās četru kontinentu futbola izlases, kuras cīnās par pēdējām divām vietām uz FIFA Pasaules kausu 2022. Šajā reizē līdz 14. jūnijam pēdējās vietas noskaidros tādas valstis kā Austrālija, Jaunzēlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Peru un Kostarika.
  • Futbola spēļu uzvarētājas FIFA Pasaules kausā spēlēs D vai E grupā. Apvienoto Arābu Emirātu, Austrālijas un Peru zara uzvarētāja nonāks D grupā kopā ar Franciju, Dāniju un Tunisiju, bet Kostarikas vai Jaunzēlandes pāra uzvarētāja ielozēta E grupā kopā ar Spāniju, Vāciju un Japānu.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Arī uz starpkontinentālajām futbola spēlēm būs iespējams derēt LV BET. Atlasi sev vēlamo spēli, izskati iespējamās derību opcijas un izvēlies sev iecienīto. Apstiprini kuponu un liec likmi – tas ir tik vienkārši. Pie tam, iespējamas dažādas likmju variācijas bez spēlētāju iecienītās – derēt uz spēles uzvarētāju.

Starpkontinentālajās spēlēs piedalās četru kontinentu valstu izlases

Starpkontinentālajās spēlēs par vietu Pasaules kausā cīnās četru kvalifikācijas zonu izlases – Āzijas zonas jeb AFC, Ziemeļamerikas jeb CONCACAF, Dienvidamerikas jeb CONMEBOL un Okeānijas jeb OFC. No Okeānijas pārspēlēs iekļūst kvalifikācijas turnīra uzvarētāja (Jaunzēlande), no Dienvidamerikas zonas kvalifikācijas turnīra piektās vietas ieguvēja (Peru), no CONCACAF trešās kārtas ceturtās vietas ieguvēja (Kostarika), bet no Āzijas zonas ceturtās kārtas pārspēļu uzvarētāja.

Pēdējās divas vietas tiks noteiktas 13. un 14. jūnijā Katarā, bet līdz tam tiks noteikta ceturtā izlase, kura cīnīsies par noslēdzošajām vietām uz prestižo futbola turnīru. 7. jūnijā par to cīnīsies Austrālijas un Apvienoto Arābu Emirātu izlases, uzvarētājai 13. jūnijā spēlējot pret Peru. Otrajā pārī dienu vēlāk 14. jūnijā savstarpējo ceļazīmi sadalīs Kostarikas un Jaunzēlandas valstsvienības.

Apvienoto Arābu Emirātu izlase vēl nekad nav spēlējusi Pasaules kausa izcīņā, kamēr Austrālija turnīrā piedalījusies piecas reizes, pie tam, pēdējos četros turnīros pēc kārtas. Tikai vienu reizi Austrālijai ir izdevies iekļūt astotdaļfinālā, to paveicot 2006. gadā Vācijā. Arī Peru Pasaules kausam kvalificējusies piecas reizes, bez tam, spēlējusi pašā pirmajā čempionātā tālajā 1930. gadā. Tās labākais sasniegums ir 1970. gada turnīrā iespētais ceturtdaļfināls.

Kostarika arīdzan spēlējusi piecos Pasaules kausos, esot regulāra čempionāta dalībniece kopš 2002. gada, kad izlaists tikai viens turnīrs (2010. gadā Dienvidāfrikā). Labāko rezultātu tā sasniegusi 2014. gadā Brazīlijā, kad aizspēlējās līdz ceturtdaļfinālam, bet 1990. gadā Itālijā savā debijas turnīrā Kostarika prata pārvarēt grupu turnīra posmu. Jaunzēlande FIFA Pasaules kausa kvalifikāciju pratusi pārvarēt divas reizes, prestižākajā izlašu turnīrā piedaloties 1982. un 2010. gadā. Abās reizēs Jaunzēlande nepārvarēja grupu turnīru, pie tam, piedzīvoja zaudējumus visās spēlēs.

Futbola spēļu uzvarētājas FIFA Pasaules kausā 2022 spēlēs D un E grupā

Abu zaru uzvarētājas jau zina, kurās apakšgrupās tās spēlēs iekļūšanas gadījumā FIFA Pasaules kausā 2022. Apvienoto Arābu Emirātu, Austrālijas un Peru zara uzvarētāja Katarā cīnīsies D grupā ar Francijas, Dānijas un Tunisijas izlasēm. Šajā apakšgrupā par favorītēm jāuzskata abas Eiropas izlases, taču jebkurā no turnīriem iespējami pārsteigumi.

Tikmēr Jaunzēlande vai Kostarika nonāks E apakšgrupā, kurā kādu no tām gaida Spānijas, Vācijas un Japānas valstsvienības. Arī šajā apakšgrupā galvenās favorītes būs titulētās Eiropas izlases Spānija un Vācija, kamēr Jaunzēlandei vai Kostarikai tiks atvēlēta cīņa par trešo pozīciju.

Pirms spēlēm bukmeikeru vērtējumā vienā no zariem Austrālijas un Peru izlases ir galvenās favorītes cīņā par vietu uz Pasaules kausu. Austrālija tiek uzskatīta par favorīti cīņā pret vēl čempionātā nekad nespēlējušo Apvienotu Arābu Emirātu komandu, bet tās izredzes pret Peru tiek vērtētas līdzīgi. Otrajā zarā favorītes statuss atvēlēts Kostarikai, kuras koeficients uz uzvaru pār Jaunzēlandi noteikts kā 1.65, kamēr pretinieku uzvara novērtēta ar koeficientu 3.65. Par zināmāko Kostarikas futbolistu jāsauc 35 gadus vecais vārtsargs Keilors Navass, kurš pārstāv Francijas spēcīgāko klubu Parīzes ‘’Saint-Germain’’.

Pirms likmju izdarīšanas iepazīsties ar abu komandu sastāviem, un vai to sastāvu nebūs iztrūkumi savainojumu dēļ. FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas izšķirošajās spēlēs notiks cīņa par dzīvību un nāvi, jo tās likme ir ļoti augsta: tikai uzvarētāja brauks uz Kataru. Ņem vērā, ka viss izšķirsies vienā spēlē. Ja ne 90 minūšu laikā, tad papildlaikā vai nepieciešamības gadījumā 11 metru soda sitienu sērijā.

Liec likmes uz futbolu

Futbola derības LV BET būs pieejamas arī uz visām trim Starpkontinentālajām spēlēm par iekļūšanu Pasaules kausa izcīņā. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos. Tā kā šīs ir izslēgšanas tipa spēles, tad iespējams noteikt, vai mačs noslēgsies pamatlaikā, papildlaikā un vai tajā uzvarētāja noteikšanai būs nepieciešama 11 metru soda sitienu sērija.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm, tostarp FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas mačiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *