Grandu cīņa Itālijas A sērijas spēle: AC Milan – Juventus

Grandu cīņa Itālijas A sērijas spēle: AC Milan – Juventus

Itālijas A sērijas ietvaros 8. oktobrī devītajā kārtā gaidāms grandu duelis – pašreizējā čempione ”AC Milan” savā laukumā uzņems principiālo pretinieci Turīnas ”Juventus”. Vai vēlies vairāk uzzināt par A sērijas spēlēm? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Kas jāzina par A sērijas čempionātu?

Itālijas A sērija kopā ar Premjerlīgu, ”La Liga”, Bundeslīgu un ”Ligue 1” ir viens no pieciem spēcīgākajiem Eiropas futbola čempionātiem. Pirmo reizi turnīru organizēja 1898. gadā, bet mūsdienās tajā spēlē 20 valsts spēcīgākās komandas. Turnīra gaitā visi klubi izspēlē 38 spēles – divas ar katru, no kurām viena ir savā laukumā, bet cita izbraukumā.

A sērijas turnīrs sākas vasaras izskaņā, augustā, bet noslēdzas pavasara beigās – maijā. 2022./2023. gada sezona kļuva par visagrāk sākto – Itālijā futbolisti pirmos mačus aizvadīja jau augusta vidū. Tas saistīts ar faktu, ka pirmo reizi ziemā tiks aizvadīts Pasaules kausa izcīņa, kas lika arī lielākajiem futbola vietējiem čempionātiem agrāk sākt to izspēles.

Kopumā 20 klubi cīnās ne tikai par titula iegūšanu, bet arī vietām Eirokausos un vietas nosargāšanu A sērijā. Katru sezonu trīs vājākās vienības krīt līgu zemāk, bet no otrās līgas trīs spēcīgākās nākamajā sezonā pievienojas Itālijas augstākajam čempionātam. 2021./2022. gada sezonā pēc ilgāka pārtraukuma par čempioni kļuva ”AC Milan”, kas izcīnīja 86 punktus un par diviem apsteidza tuvāko sekotāju Milānas ”Inter”. Tas bija kluba pirmais triumfs kopš 2010./2011. gada sezonas.

Bez ”Milan” un ”Inter” vietu UEFA Čempionu līgā nopelnīja arī ”Napoli” un ”Juventus”. UEFA Eiropas līgā šajā sezonā spēlē ”Lazio” un ”As Roma”, bet UEFA Eiropas Konferences līgā ”Fiorentina”, kas atklāšanas mačā spēlēja 1:1 ar Latvijas RFS.

Kad notiks spēle?

Duelis starp ”AC Milan” un Turīnas ”Juventus” plānots 8. oktobrī plkst. 19:00. Tas tiks aizvadīts devītās kārtas ietvaros.

Kur notiks spēle?

Tā plānota ”San Siro” stadionā, kas nozīmē to, ka mājiniece būs pašreizējā čempione ”AC Milan”.

Komandas

AC Milan

”Milan”ir viens no Itālijas futbola čempionāta slavenākajiem klubiem. Tas dibināts 1899. gadā un praktiski visu laiku spēlējis valsts a sērijas turnīrā. Kluba vēsturē tam ir izcīnīti 19 Itālijas A sērijas tituli, kas ir dalīti otrais visu laiku augstākais rādītājs. Par Itālijas kausa ieguvēju tā kļuvusi piecas reizes, bet par Itālijas Superkausa septiņas reizes. Klubs ir titulēts arī Eiropas mērogā, septiņas reizes izcīnot UEFA Čempionu līgas kausu, pēdējo no tām tālajā 2006./2007. gada sezonā.

Pēc izcīnītā Itālijas augstāka čempionāta titula 2010./2011. gada sezonā vēlāk sekoja tumšs periods kluba pastāvēšanas vēsturē, kurā trofejas iegūtas tika reti vai nemaz. Laika gaitā nomainījās vienības īpašnieki, kas palīdzēja to atgriezt uz uzvaru takas.

Juventus

Zināma arī kā ”Juve” Turīnas klubs dibināts 1897. gadā un tas ir titulētākais Itālijā. A sērijas ietvaros vienība uzvarējusi 36 reizes – nākamajai labākajai komandai pēc tituliem – Milānas ”Inter” ir gandrīz divas reizes mazāk (19). Īpaši klubs valdīja līgā laika posmā no 2011. līdz 2020. gadam, kļūstot par čempioni visas deviņas reizes. Pēdējos divos gados tā vairs nav spējusi rādīt iepriekšējo sniegumu laukumā, ne 2020./2021., ne 2021./2022. gada sezonā īpaši necīnoties par titulu.

Bez 36 tituliem augstākajā turnīrā, tai ir vēl 14 tituli Itālijas kausā un deviņi Itālijas Superkausā. Ne pārāk labi vienībai veicies Eirokausos, līdz šim par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju tai kļūstot tikai divas reizes, pēdējo no tām tālajā 1995./1996. gada sezonā.

Kuru komandu sauks par favorīti?

Kādu no komandām par favorīti šajā spēlē būs grūti nosaukt. Abas pirms sezonas bukmeikeru vērtējumā atzītas par vienām no galvenajām tīkotājām uz titulu. Milānas koeficients uz atkārtotu titula iegūšanu novērtēts ar 3.50 – dalīti ar ”Inter” tas ir labākais. Savukārt, uzreiz seko ”Juventus”, kuras koeficients ir 4.00.

Čempionāta pirmajās piecās spēlēs abas komandas nebija vēl izjutušas zaudējumu garšu, taču labāka bilance bija esošajiem čempioniem, kuri tajos bija izcīnījuši trīs uzvaras un divās spēlēs spēlējuši neizšķirti, kamēr 8. oktobra pretinieki svinēja divus panākumus, bet trīs reizes cīnījušies neizšķirti. Uzvarēt var jebkura komanda!

Kā izdarīt likmi uz šo spēli LV BET?

Ja vēlies likt likmes uz A sērijas turnīra spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visas šīs valsts futbola mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem Itālijā ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju ieteikumi

Uz konkrēto spēli iespējamas dažādas likmju iespējas, ne tikai paredzēt mača uzvarētāju. Vari derēt uz handikapu, kā arī likt likmes uz katru no puslaikiem. Saistībā ar puslaikiem tev ir iespēja paredzēt precīzu rezultātu, puslaika uzvarētāju, kura komanda iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Iespējama arī likme saistībā ar to, kura no komandām iesitīs noslēdzošos spēles vārtus, kā arī kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Ar visām likmju iespējām iepazīsties aktuālās spēles piedāvājumā.

Pirms izdari likmi, iepazīsties ar iepriekšējo komandu spēļu rezultātiem un esošo formu. Ņemot vērā tuvojošos Pasaules kausa izcīņu, visām vienībām ir saspringts kalendārs, kas var rezultēties ar savainojumiem. Visticamāk, nevar gaidīt daudz vārtus, jo Itālijā spēlēs bieži uzvarētāju noskaidro vieni vai divi vārti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *