Pēdējās spēlēs pirms Pasaules kausa Premjerlīgā kļūs skaidrākas favorītes

Pēdējās spēlēs pirms Pasaules kausa Premjerlīgā kļūs skaidrākas favorītes

Īsi pirms 2022. gada Pasaules kausa izcīņas futbolā, kas pirmo reizi notiks ziemā (no 20. novembra līdz 18. decembrim) visos valsts čempionātos gaidāms vairāk nekā mēneša ilgs pārtraukums. Tāds būs arī Anglijas Premjerlīgā, kur divas noslēdzošās kārtas noritēs 6. un 12. novembrī. Iespējams, pēc 16. kārtas jau būs arvien skaidrākas favorītes uz titulu. Vai vēlies vairāk noskaidrot par Premjerlīgu? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām un dodies veikt derību.

Premjerlīgas pēdējās futbola spēles pirms Pasaules kausa izcīņas futbolā

Spēļu grafiks

Kopumā jaunā Premjerlīgas sezona sākās jau augusta vidū. Parasti jaunā futbola sezona iesākas šī mēneša izskaņā, bet sakarā ar faktu, ka 2022. gadā pirmo reizi ziemā notiks Pasaules kausa izcīņa futbolā, arī visiem vietējiem čempionātiem nācās tam pielāgoties. Līdz ar to Anglijas Premjerlīgā pēdējās divas kārtas tiks izspēlētas 6. un 12. novembrī, pēc kā būs pusotra mēneša pārtraukums. 17. kārta paredzēta otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī.

Šī gada 5. un 6. novembrī paredzētas divi smagsvaru dueļi – Londonas ”Chelsea” savā laukumā uzņems citu pilsētas klubu ”Arsenal”, bet ”Tottenham” cīnīsies pret Jirgena Klopa vadīto ”Liverpool”. Kopumā laukumā dosies visas 20 Premjerlīgas komandas un tā, piemēram, Mančestras ”City” savā laukumā spēkosies pret Londonas ”Fulham”, bet Mančestras ”United” viesosies pie ”Aston Villa”.

Smagsvaru dueļi netiek paredzēti 12. un 13. novembrī, kad izspēlēs 16. kārtu. Mančestras ”City” uzņems ”Brentford”, ”Liverpool” – ”Southampton”, Mančestras ”United” viesosies pie ”Fulham”, bet teorētiski vislielāko uzmanību jāpievēŗš mačam starp ”Newcastle” un ”Chelsea”. Ņūkāsla pēc īpašnieku maiņas spējusi piesaistīt zināmus futbolistus, un sezonas ievadā tā spējusi būt labāko desmitniekā – pēc septiņiem aizvadītiem mačiem tā bija septītā.

Kopumā līdz 16. kārtas beigām izkristalizēsies tās Premjerlīgas komandas, kuras pirms pasaules kausa aizvadīšanas varēs saukt par galvenajām favorītēm uz titulu. Pēc septiņiem mačiem sezonas ievadā favorīšu lokā izvirzījušās Londonas ”Arsenal”, Mančestras ”City” un ”Tottenham”, taču tām seko arī ”Brighton”, ”Chelsea” un ”United”. Nepārliecinoši jauno sezonu sākusi ”Liverpool”, kas pirmajos septiņos mačos paspējusi zaudēt punktus piecos.

Premjerlīgas rezultatīvākie spēlētāji

Visticamāk, par šīs sezonas rezultatīvāko futbolistu kļūs norvēģis Ērlings Holanns, kurš starpsezonā no Vācijas Dortmundes ”Borussia” pārcēlās uz Mančestras ”City”. Futbolists pirmo septiņu maču laikā paspējis iesist jau 14 vārtus, trijās spēlēs izceļoties ar tā saucamo ”hat-trick”. Kopumā Holanns piedalījies 17 ”City” vārtu guvumos, trijos no tiem atdodot piespēles partneriem.

Otrs rezultatīvākais futbolists ir ”Tottenham” uzbrukuma līderis Harijs Keins, kuram sezonas ievadā bija izdevies iesist septiņus vārtus, kamēr ”Fulham” uzbrukuma smailē rezultatīvs bijis serbs Aleksandrs Mitrovičs, kuram seši vārti. Tālāk sekoja virkne spēlētāju (Firminu, Žezuss, Foudens, Medisons, Tonijs, Trosārs), kuriem pieci gūti vārti pirmo septiņu maču laikā.

Kuram ir vislielākās izredzes uzvarēt?

Par galveno favorīti uz titulu bukmeikeri joprojām uzskata esošo čempioni ”City”, kuras koeficients uz vēl vienu trofeju novērtēts ar 1.25. Nākamais augstākais koeficients ir Londonas ”Arsenal”, kas spilgti iesāka jauno sezonu. Tās koeficients uz pirmo titulu ļoti ilgā laika posmā vērtēts ar koeficientu 8.00. Trešā galvenā favorīte pēc bukmeikeru domām ir ”Liverpool” – koeficients 13.00, bet nākamo trīs klubu cerības uz cīņu par Premjerlīgas čempiones godu vērtētas zemāk – ”Chelsea” 26.00, ”Tottenham” 34.00, Mančestras ”United” 67.00. Pārējo klubu izredzes uzvarēt ir minimālas.

Kur var skatīties Premjerlīgas spēles?

Latvijas teritorijā Premjerlīgas mačus demonstrē tiešsaistes platforma Viaplay. Ja tevi interesē vērot Eiropas kvalitatīvāko turnīru, tad dodies uz šo televīzijas tiešsaistes platformu un reģistrējies. Gadījumā, ja tevi neuzrunā konkrētais piedāvājums, tad jāmeklē citi iespējamie resursi internetā. Sociālajā tīklā Youtube Premjerlīgai ir savs konts, kurā tiek publicēti katras spēles labākie momenti, intervijas un cits interesants saturs. Šajā vietnē viss čempionāta publicētais materiāls pieejams bezmaksas.

Likmes uz Premjerlīgas spēlēm LV BET

Ja vēlies izdarīt likmes uz Premjerlīgā notiekošajām spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visas šīs valsts futbola mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem Anglijā ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju veidi uz Premjerlīgas spēlēm LV BET

Uz Premjerlīgas spēlēm totalizatoru spēlētājiem tiek piedāvāta plašu likmju iespējas. Ja nevēlies ļoti riskēt pārbagātajā izvēlē, tad tev ir iespēja derēt uz kādas komandas uzvaru, gūtajiem vārtiem atsevišķi katrai komandai vai abām kopā, handikapu un līdzvērtīgiem ar spēli saistītiem aspektiem.

Krietni bagātāks izvēļu klāsts tevi sagaida, ja tev patīk riskēt un derēt uz aizraujošākiem spēles aspektiem. LV BET piedāvā izdarīt likmes uz to, kura komanda pirmā iesitīs, bet kura pēdējā. Pastāv opcijas noskaidrot, vai kāda no komandām pēc pirmā puslaika būs iesitusi, nebūs, vai nosargās savus vārtus neskartus visas spēles laikā. Iespējami dažādi handikapi, stūra sitienu skaita noteikšana un vairāki citas derību iespējas.

Vari arī paredzēt, kāds būs rezultāts pēc puslaika un katrā no puslaikiem, kā arī derēt uz spēles rezultātu pēc 10, 20, 30, 45, 60, 70, 80 minūtēm. LV BET piedāvā aizraujošas variācijas, kā izklaidējoši pavadīt laiku Premjerlīgas mačos. Pie tam, ja tev ir kāds elks no futbolistiem, tad vari paredzēt, ka tieši viņš gūs vārtus, vai arī tā būs viņa laimīgā diena, kad viņš iesitīs ”hat-trick”. Riskantāka izvēle būs precīza spēles rezultāta noteikšana, ko nav nemaz tik viegli paveikt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *