U21 kvalifikācija tuvojas noslēgumam: Latvijas U21 vs Izraēlas U21

2. jūnijā 2023. gada U21 Eiropas čempionāta kvalifikācijas B grupā spēli aizvadīs Latvijas U21 vs Izraēlas U21 izlases. Pirms tās Izraēlas futbolisti grupā ieņem otro vietu, kamēr latvieši ir priekšpēdējie. Vai vēlies izdarīt likmes uz futbolu? Iepazīsties ar likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

• U21 kvalifikācijā katra izlase aizvada desmit futbola spēles. Latvijas U21 vs Izraēlas U21 izlašu spēle komandām kļūs par priekšpēdējo 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Latvijai vairs nav izredzes kvalificēties prestižajam turnīram, kamēr Izraēlai tādas pastāv.
  • Latvijas Futbola federācija komplektē visa vecuma jauniešu izlases. Tās gan startē ar dažādiem panākumiem. Atsevišķas jauniešu izlases pratušas līdzvērtīgi spēkoties pret spēcīgākajām Eiropas izlasēm, bet neviena no tām vēl nav kvalificējusies Eiropas čempionātam. Izņēmums nav U21 izlase, kas ir pēdējais jauniešu izlases posms pirms pieaugušo valstsvienības.
  • Liec likmes uz futbolu. LV BET iespējams likt likmes uz plašu futbola spēļu klāstu. Izlašu spēles, ieskaitot U21 valstsvienību, nav izņēmums. Pie tam, tu vari derēt ne tikai uz spēlētāju iecienītāko izvēli – spēles uzvarētāju.

U21 kvalifikācijā katra izlase aizvada desmit futbola spēles

U21 futbola izlašu Eiropas čempionāts tiek organizēts kopš 1978. gada, kad par pirmajiem čempioniem kļuva Dienvidslāvijas izlase. Turnīrs tiek organizēts reizi divos gados, bet par pēdējiem čempioniem kļuva Vācija, kas 2021. gada turnīra finālā ar 1:0 pārspēja Portugāle. No pēdējiem septiņiem čempioniem trīs reizes zelta medaļas izcīnījušas Vācijas un Spānijas U21 izlases, bet reizi Zviedrijas.

2023 gada turnīrs paredzēts Gruzijā un Rumānijā. Lai nonāktu čempionātā, izlasēm sevi jāapliecina kvalifikācijas turnīrā, kurā piedalās 53 valstsvienības. Tās sacenšas par 14 vietām finālturnīrā, visām 53 izlasēm tiekot sadalītām deviņās grupās. Automātiski Eiropas čempionātam kvalificēsies katras grupas uzvarētāja un labākā otrās vietas īpašniece. Astoņas pārējās otrās vietas ieguvējas turpinās cīņu ‘’play-off’’ stadijā par četrām atlikušajām vietām. 2023. gadā otro reizi U21 Eiropas čempionātā piedalīsies 16 komandas, turnīra mājiniecēm automātiski garantējot vietu.

Atlasē par vietu čempionātā cīnās arī Latvijas U21 futbola izlase, kas jau divas kārtas pirms kvalifikācijas beigām B apakšgrupā jau zaudējusi cerības tajā iekļūt. Astoņos mačos Latvijas jaunie futbolisti izcīnījuši vienu panākumu pār Sanmarino, citā no spēlēm pret pundurvalsti spēlējot neizšķirti. Pārējās spēlēs, lai arī demonstrēts solīds sniegums, piedzīvotas neveiksmes. Kopumā atlases ciklā paredzētas desmit futbola spēles – pēc 2. jūnija mača pret Izraēlu, Latvija kvalifikācijas ciklu noslēgs 7. jūnijā savā laukumā pret Ungāriju.

Izraēlas vienaudži gan saglabā cerības vismaz turpināt cīņu par iekļūšanu finālturnīrā ‘’play-off”stadijā. Divas kārtas līdz kvalifikācijas beigām tai ir izcīnīti 16 punkti, kas ir par pieciem mazāk nekā līderei Vācijai, bet tikai par vienu vairāk par trešajā vietā esošo Poliju. Pēc spēles pār Latviju Izraēla ciklu B apakšgrupā noslēgs 7. jūnijā savā laukumā pret Sanmarino.

Latvijas Futbola federācija komplektē visa veida jauniešu izlases

Latvijas futbola U21 izlase ir kā pēdējais jauniešu izlases posms pirms pieaugušo valstsvienības. Latvijas Futbola federācija komplektē arī tādas vecuma izlases kā U15, U16, U17, U18 un U19. Pagaidām gan nevienai no valstsvienībām nav izdevies spēlēt jauniešu Eiropas čempionātā, taču pēdējos gados atsevišķās no grupām redzams progress rezultātos, arvien biežāk spējot izrādīt nopietnu pretestību futbola lielvalstīm.

Latvijas U21 izlase dod pienesumu pieaugušo izlasei. Līderi U21 izlasē vēlāk kļūst par vieniem no vadošajiem spēlētājiem Latvijas nacionālajā izlasē. Pēc Daiņa Kazakeviča kļūšanas par izlases treneri, valstsvienībā notikušas vairākas spēlētāju izmaiņas, daudzās no pozīcijām spēlējot gados jauniem futbolistiem. Tā, piemēram, pieaugušo izlasē paspējis debitēt jau Daniels Ontužāns, kurš atlases cikla sākumā aizvadīja spēles arī U21 izlasē. Ikdienā Ontužāns spēlē Vācijā, ilgu laiku esot Minhenes ‘’Bayern’’ pierakstos.

Latvijas Futbola federācija ir nozīmīgākā nevalstiskā organizācija Latvijas futbolā, kura organizē šī sporta veida dzīvi un attīstību. Tā arīdzan ir finansiāli bagātākā Latvijas sporta organizācija, jo saņem dotācijas no UEFA un FIFA. Futbola federācijas pārziņā ir visa veida vietējie futbola čempionāti, sieviešu čempionāti un jaunieši turnīri. Tāpat LFF organizē visu izlašu darbību, kā arī tiek organizēta telpu futbola dzīve. Latvijas futbola Virslīgas organizēšana nodota biedrībai ‘’Latvijas Futbola virslīga’’

Liec likmes uz futbolu

Futbols tiek uzskatīts par sporta karali un tas atspoguļojas arī totalizatoru spēlētāju vidū. Tieši futbols ir viens no spēlētāju iecienītākajiem sporta veidiem. LV BET piedāvā likt likmes uz plašu futbola spēļu klāstu, tostarp izlašu spēlēm. Netiek aizmirstas U21 futbola spēles un būs iespējams derēt arī uz Latvijas U21 vs Izraēla U21 spēles rezultātu.

Bez spēlētāju iecienītās – likmes uz spēles uzvarētāju – iespējamas arī citas likmju variācijas. Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt, piemēram, katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm, tostarp futbola spēlēm starp dažāda vecuma izlasēm.