UEFA Čempionu līgā tiks noskaidroti atlikušie 1/4 fināla dalībnieki

UEFA Čempionu līgā jau noskaidrotas četras komandas, kuras kvalificējušās ceturtdaļfinālam, bet atlikušās četras par kāroto vietu nākamajā kārtā cīnisies otrdien un trešdien. Kāda ir situācija palikušajos četros pāros pirms atbildes spēles, un kuras komandas ir favorītes uz iekļūšanu  tālāk? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu.

Mančestras “United” pret Madrides “Atletico” (15.03.)

Pirmā spēle norisinājās “Atletico” laukumā. Lai arī mājinieki spēja ātri izvirzīties vadībā (7. minūtē precīzs bija Žao Fēlikss), tomēr teritoriālais pārsvars piederēja viesiem (bumbas kontrole 61% pret 39%), ko tie spēja arī pārvērst vārtu guvumā (80. minūtē izlīdzinājumu panāca vien 19 gadus vecais zviedrs Entonijs Elanga).

Tiesa, “Atletico” izdarīja gandrīz divas reizes vairāk sitienu (13 pret 7). Zīmīgi, ka “Atletico” tikai vienu reizi spēja trāpīt vārtu rāmī, kas arī pārvērtās par golu. Pirmā spēle arī bija ļoti saspringta un fiziska. Kopumā galvenais tiesnesis parādīja deviņas dzeltenās kartītes.

Kopš abu komandu pirmās tikšanās reizes “Atletico” ir izcīnījusi trīs uzvaras “La Liga” čempionātā, kamēr “United” trīs mačos pilns komplekts – uzvara pret “Tottenham”, zaudējums Mančestras derbijā pret “City” un neizšķirts ar “Watford”. Labu formu uzņēmis Krištianu Ronaldu, kam pēdējā mača “hat – trick”. Zīmīgi, ka Portugālis pret “Atletico” ir guvis 25 vārtus. Vai viņš turpinās terorizēt “Atletico” aizsardzības līniju?

Tikmēr spāņu klubam arī ir ko likt pretī. Žao Fēlikss ir atklājis savas komandas vārtu “rēķinu” pēdējos četros no pieciem mačiem. Lai arī “Atletico” tiek uzskatīta par aizsardzības komandu, tomēr pēdējo piecu UEFA Čempionu līgas “play-off” izbraukuma maču ietvaros viņi tikai vienreiz ir spējuši atstāt savus vārtus neskartus.

LV BET ieskatā par šīs spēles favorītu tiek uzskatīta “United” vienība, kuras uzvaras iespēja novērtēta ar koeficientu 2,15, kamēr “Atletico” tas ir 3,80.

Turīnas “Juventus” pret “Villareal” (16.03.)

Arī šajā duelī pirmā spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Tā norisinājās Spānijā, kur viesi no Itālijas uzreiz šokēja mājiniekus, pirmajā minūtē esot precīzam Dušanam Vlahovičam. “Villareal” gan piederēja teritoriālais pārsvars, kas tika pārvērsts vārtos 66. minūtē.

Kopš pirmā mača “Juventus” Itālijā ir izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas, kamēr “Villareal” ir divas uzvaras un zaudējums. Jāatzīmē, ka “Juventus” nav zaudējusi jau 12 spēlēs pēc kārtas (astoņas uzvaras un četri neizšķirti). Tāpat Turīnas klubs var lepoties ar to, ka pēdējās sešās mājas spēlēs UEFA Čempionu līgas ietvaros tas allaž pametis laukumu kā uzvarētājs.

Ņemot vērā iepriekš minētos faktus, šoreiz favorītu lomā būs “Juventus” vienība, kuras uzvarai LV BET totalizatorā piešķirts koeficients 1,98, kamēr viesiem no Spānijas tas ir krietni lielāks – 4,25.

Atlikušie mači

15. marta vakarā tiks aizvadīts vēl viens ne mazāks interesants duelis, kur pērnā gada pārsteiguma autori Amsterdamas “Ajax” savā laukumā uzņems Lisabonas “Benfica” vienību. Spēle solās būt aizraujoša, bet pirmā abu komandu tikšanās reizes noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2. Tiesa, pārliecinoša favorīta statuss šoreiz piedēvēts mājiniekiem “Ajax” (koeficients 1,38).

Savukārt trešdienā paralēli iepriekš minētajam mačam laukumā dosies Francijas pērnā gada pārsteidzošie čempioni “Lille”, kas savā laukumā uzņems Londonas “Chelsea” vienību, kuri ir aktuālie UEFA Čempionu līgas trofejas turētāji.

Londonas klubs jau pusi darbiņa paveicis, savā laukumā uzvarot “Lille” ar 2:0. Jāatzīmē, ka vienam klubam kopš 2018./19. gada UEFA ČL sezonas nav izdevis atspēlēt divu spēļu summā divu vārtu deficītu. LV BET bukmeikeru ieskatā to būs grūti izdarīt arī šoreiz, jo likmju līnijās tieši “Chelsea” vienība ir izlikta kā favorīte ar koeficientu 1,98.

Lai apskatītu visu 1/8 fināla pāru pirmo spēļu un gala rezultātus spiediet šeit. Savukārt pilnu LV BET totalizatora piedāvājumu uz atlikušajiem mačiem variet redzēt šeit. Atgādināsim, ka mūsu spēlētājiem ir iespēja ne tikai veikt derības uz standarta piedāvājumiem, bet arī pašiem izveidot likmi, izmantojot likmju konstruktoru (bet builder).