UEFA Čempionu līgas “play-off” pirmās kārtas atlikušie dueļi

UEFA Čempionu līgas “play-off” pirmās kārtas atlikušie dueļi

Futbola fani visā Eiropā un arī pasaulē var priecāties – viņu redzeslokā atgriezusies par spēcīgāko klubu turnīru uzskatītā UEFA Čempionu līga, kur sākusies izslēgšanas spēļu jeb “play-off” stadija. Pirmie četri mači tika aizvadīta iepriekšējā nedēļā, bet kādas spēles ir palikušas tagad? Piedāvājam 22. un 23. februāra pirmās kārtas maču apskatu LV BET Sporta blogā!

“Villareal” pret Turīnas “Juventus”

Uzreiz pēc izlozes šis tika nosaukts par vienu no visgrūtāk prognozējamiem pāriem, nelielu priekšroku atdodot “vecajai sinjorai” jeb “Juventus”. Un tam visam klāt jāņem vērā fakts, ka uzvarētājs tiek noskaidrots divu spēļu summā un sezonas vidū – kad var atšķirties komandu sportisko formu “pīķis” un vienu vai otru vienību var mocīt savainojumu un covid19 sērga.

Šobrīd gan abas komandas ir teju optimālajos sastāvos un gatavas cīnīties par UEFA ČL trofeju. Runājot par aktuālajiem rezultātiem, tad “Juventus” pēdējos trīs mačus (visos turnīros) nospēlējusi ar identisku rezultātu – 1:1. Vai tāds būs arī ceturtais? Nemaz tik nereāli tas nav. Kopumā šī vakara viesi no Turīnas kopš janvāra sākuma ir piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, bet iepriekšējais tika izjusts pērnā gada vidū. Tātad – komanda ir gatava un uzņēmusi labu ritmu!

Savukārt “Villereal” šobrīd Spānijas līgā jeb La Liga atrodas sestajā vietā un cīnās par ceļazīmi uz UEFA ČL grupu turnīru arī nākamajā sezonā. Ja vien šajā neizcīnīs titulu… Tomēr pirmās kārtas pārvarēšana varētu būt grūta, bet ne neizdarāma.

LV BET ekspertu ieskatā nelieli mača favorīti ir Turīnas “Juventus”, kuru uzvarai piešķirts koeficients 2,25, kamēr mājiniekiem tas ir tikai nedaudz lielāks – 2,55. Uz neizšķirtu tas ir 3,50. Iespējams, vērts lūkoties tā virzienā.

Madrides “Atletico” pret Mančestras “United”

“Atletico” ierasti tiek uzskatīti par “melno zirdziņu” uz Eiropas skatuves, jo komandas galvenais treneris Djego Simone spēj noskaņot savu komandu it īpaši uz īsiem turnīriem, kāds ir UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīrs. Uzvarētājs tiek noskaidrots divu spēļu summā un iepriekš zelta vērtē bija izbraukumā gūtie vārti. Savukārt “United” klubs ar vārdu un ierindā ir Krištianu Ronaldu, kurš neskatoties uz savu solīdo vecumu 36 gadi, aizvien ir spējīgs izšķirt spēles likteni vienatnē.

Runājot par abu komandu aktuālo fizisko formu, tad jāmin, ka Madrides klubs pēc jaunā gada 10 mačos piedzīvojis četrus zaudējumus un vienu neizšķirtu. Tas viss noticis pēdējā laikā, jo janvāris tika uzsākts ar divām uzvarām un neizšķirtu. Savukārt “United” piedzīvojis vien divus zaudējumus un trīs mači noslēgušies bez uzvarētāja.

Nelielā favorītu statusā uz šo spēli ir “United”, taču šis pāris tiek uzskatīts par vienu no līdzvērtīgākajiem starp visiem astotdaļfināla dalībniekiem, abu komandu izredzes vērtējot tuvu 50 pret 50.

Pārējie divi mači

Londonas “Chelsea” pret “Lille” (22.02.). Jāatzīmē, ka “Chelsea” ir aktuālie UEFA Čempionu līgas uzvarētāji un ir apņēmības pilni titulu noturēt savās rokās. Pretī viņiem stāsies pērnās sezonas Francijas “Ligue 1” pārsteiguma autori “Lille”, kuri apsteidza vareno Parīzes “Saint – Germain” un ieguva pirmo titulu kopš 2011. gada un ceturto kluba vēsturē.

LV BET gan uzskata, ka “Chelsea” francūžu klubs lielas problēmas nesagadās. Koeficients uz Londonas komandas uzvaru šajā mačā ir 1,3, kamēr handikaps ir -1,5 vārti koeficientu 1,88.

Savukārt pēdējais pāris ir Lisabonas “Benfica” un pērnās sezonas lielākie UEFA ČL pārsteiguma autori Amsterdamas “Ajax” (spēle notiks 23.02.), kas šosezon tik labu sniegumu nav spējuši demonstrēt, bet vismaz iekļuva izslēgšanas turnīra stadijā. Neskatoties uz to, viņi ir šī mača favorīti, ar koeficientu uz uzvaru 1,75.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *