UEFA ČL: “Bayern” jāizvairās no katastrofas, grandiem jānokārto attiecības

 UEFA Čempionu līgā turpinās izslēgšanas spēļu jeb “play-off” pirmā kārta. Šoreiz piedāvājam daļas no atbildes spēļu dueļu aprakstu. Kuri iepriekš nosauktie favorīti nedaudz sarežģījuši sev situāciju, un kas notiks grandu duelī? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu un piedāvātās likmes LV BET totalizatorā.

Minhenes “Bayern” pret Zalcburgas “Red Bull” (03.08.)

Lai arī pirmā spēle notika viena no lielākā pārsteiguma autoriem Zalcburgas “Red Bull” laukumā un tajā droša favorīta lomā atradās viesi no Minhenes, tā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Turklāt “Bayern” panāca izlīdzinājumu 90. spēles minūtē. Tiesa, viņiem piederēja teritoriālais pārsvars – bumbas kontrolē (64% pret 36%) un izdarītajos sitienos arīdzan (22 pret 11).

Tā kā atbildes mačs norisināsies Minhenē, skaidrs, ka šie rādītāji varētu būt vēl graujošāki par labu mājinieku komandai. Kopš šīs spēles abas komandas izcīnījušas divas uzvaras un reizi cīnījušās neizšķirti vietējās Bundeslīgās (gan Vācijā, gan Austrijā tā tiek sauktas augstākā līmeņa futbola līgas).

LV BET ekspertu ieskatā pārliecinoša šī mača favorīte ir “Bayern”, kuras uzvaras iespēja novērtēta ar koeficientu 1,18, kamēr pretiniekiem tas ir pielīdzināts teju no zinātniskās fantastikas žanra, proti, 15,50. Tam par labu runā arī fakts, ka “Bayern” šosezon mājās piedzīvojusi tikai divus zaudējumus (vienu salīdzinoši nesen).

Madrides “Real” pret Parīzes “Saint-Germain” (04.08.)

Pirmā abu grandu spēle, kas tikpat labi varētu būt fināls, norisinājās Parīzē, kur milzīgs pārsvars piederēja PSG futbolistiem, ko gan izdevās pārvērst “tikai” vienu vārtu pārsvarā – 1:0 noslēdzās mačs. Viņi izdarīja 22 sitienus pret madridiešu 3 (!). Diezgan nepieklājīga attiecība, ņemot vērā, ka abas komandas tiek uzskatītas viena kalibra.

Jāatzīmē, ka “Saint-Germain” labā vienīgos vārtus tajā mačā guva talantīgais uzbrucējs Kilians Mbapē. Nu ir kļuvis zināms, ka divas dienas pirms spēles viņš iedzīvojies savainojumā. Lai arī medicīniskajās pārbaudēs nopietns savainojums nav konstatēts, komandas ārstiem ir bažas par to vai viņš spēs piedalīties izšķirošajā spēlē. Zīmīgi, ka “Real” tiek minēta kā viena no galvenajām favorītēm cīņā par francūža pakalpojumiem nākamajā vasarā. Mbapē iepriekš vairākas reizes atteicies pagarināt esošo līgumu, kas noslēgsies pēc šis sezonas, ar Parīzes klubu un vasarā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Tiesa, tas gan nenozīmē, ka PSG nebūtu citu zvaigžņu. Ierindā ir Neimars un Lionels Mesi, kuri abi gan vēl nav spējuši attaisnot uz sevi liktās cerības. Pirmais regulāri cīnās ar dažādiem savainojumiem, bet otrs vēl līdz galam nav spējis iejusties komandā. Taču Mesi vismaz ir pieci gūti vārti UEFA ČL turnīrā šosezon.

Atbildes duelī nelielu priekšrocību LV BET bukmeikeri dod “Real” vienībai, kuras uzvarai piešķirts koeficients 2,45, kamēr PSG tas ir 2,80.

Citi pāri

Lai arī paskatoties uz vēl viena pāra komandu nosaukumiem – “Liverpool” pret Milānas “Inter” – varētu šķist, ka šis varētu būt duelis, kas pievērsīs lielāku uzmanību par pašu pirmo minēto, šīs dienas (03.08.) mājinieki “Liverpool” pirmo spēli izbraukumā uzvarēja droši ar 2:0, un arī šodien ir droši favorīti uz varu ar koeficientu 1,57, kamēr “Inter” tas ir 5,85. Anglijas Premjerlīgas komandai par labu runā arī fakts, ka tā ir uzņēmusi lielisku formu – 12 uzvaras pēc kārtas (visos turnīros)! Vai uzvaru sērija turpināsies?

Tikmēr otrā 4. marta dueli gan var uzskatīt, ka spēle ir tīra formalitāte. Mačestras “City” savā laukumā uzņems Lisabonas “Sporting”, kuru pirmajā spēlē viesos “iznīcināja” ar 5:0. Pilnu LV BET piedāvājumu likmju līnijās varat skatīt šeit.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *