UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā Latvijas klubiem spēles par tikšanu ‘’play-off’’ kārtā

UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā Latvijas klubiem spēles par tikšanu ‘’play-off’’ kārtā

Ceturtdien 11. augustā Latvijas futbola komandas RFS un ‘’Riga FC’’ aizvadīs atbildes mačus UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas trešās kārtas ietvaros. Abas komandas uz Maltu un Portugāli dosies ar neizšķirtiem 1:1 pēc nospēlētajiem mačiem savā laukumā. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi! 

  • Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā klubi turpina cīnīties par vietu pamatturnīrā. Vasarā futbola klubi, kuriem netiek piešķirtas automātiskas kvotas dalībai Eirokausos no vietējiem čempionātiem, piedalās turnīru kvalifikācijās. Tādā veidā iespējams iekļūt gan Čempionu līgā, gan Eiropas līgā, gan arī trešajā spēcīgākajā turnīrā Konferences līgā.
  • RFS un ‘’Riga FC’’ trešās kārtas atbildes mačus aizvadīs izbraukumā. Abas dosies ar nospēlētiem 1:1 neizšķirtiem savā laukumā, taču uz Maltu un Portugāli tās brauks dažādos noskaņojumos. RFS uzskatāma par favorīti duelī pret Maltas ‘’Hibernians’’, kamēr ‘’Riga’’ uzvara pār portugāļu ‘’Gil Vicente’’ tiks uzskatīta par pārsteigumu.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Pie mums pieejams plašs futbola spēļu piedāvājums. Izņēmums nebūs arī UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas spēles, kurās iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītākā – uzvarētāja paredzēšana.

Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā klubi turpina cīnīties par vietu pamatturnīrā

Katru vasaru notiek daudz spēļu futbolā, jo tiek sadalītas kvotas uz Eiropas nozīmīgākajiem klubu turnīriem: UEFA Čempionu līgu, UEFA Eiropas līgu un UEFA Eiropas Konferences līgu. No kontinenta pieciem spēcīgākajiem čempionātiem (Anglijas, Itālijas, Spānijas, Francijas, Vācijas) noteiktu vietu ieguvēji saņem automātisku dalību turnīrā, bet citiem Eiropas valstu čempionātu spēcīgākajiem klubiem jācīnās par vietu kvalifikācijā, kurā iespējami pārsteigumi.

No Latvijas kādā no Eiropas turnīriem mēģina iekļūt četras komandas: čempione RFS, otrās vietas ieguvēja ‘’Valmiera’’, trešās vietas ieguvēja ‘’Riga FC’’ un Latvijas kausa ieguvēja ‘’Liepāja’’. Šobrīd cīņā palikušas tikai divas – RFS un ‘’Riga FC’’, kamēr ‘’Valmiera’’ un ‘’Liepāja’’ izstājās pēc otrās Konferences līgas kvalifikācijas kārtas. RFS kā čempione Eirokausu vasaru sāka ar dalību UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, taču tajā dramatiskā kārtā divu spēļu summā nācās atzīt Somijas kluba HJK pārākumu. Tas nozīmēja, ka rīdzinieki no trešās kārtas turpinās cīņu par iekļūšanu UEFA Eiropas Konferences līgā, kur pretī stājas Maltas ‘’Hibernians’’. Kārtas pārvarēšanas gadījumā ‘’play-off’’ kārtā RFS spēlētu pret Ziemeļīrijas ‘’Linfield’’ vai Šveices ‘’Zurich’’ pāra zaudētāju.

‘’Riga FC’’ pirmajā UEFA Konferences līgas kārtā tika galā ar ‘’Derry City’’, bet otrajā kārtā viegli apspēlēja Slovākijas futbola komandu ‘’Ružomberok’’. Trešajā kārtā tai pretī stājas spēcīgā Portugāles vienība ‘’Gil Vicente’’, bet iekļūšanas ‘’play-off’’ kārtā tai būs jāspēlē pret citu spēcīgu Eiropas komandu – Nīderlandes AZ ‘’Alkmaark’’ vai Skotijas ‘’Dundee United’’.

UEFA Eiropas konferences līga pirmo reizi notika 2021./2022. gada sezonā. Šādu turnīru ieviesa, jo tika samazināts komandu skaits UEFA Eiropas līgā no 48 līdz 32. Konferences līgas grupu turnīrā piedalās 32 komandas, kuras sadalītas astoņās grupās par četrām komandām. Tajā spēlē 22 komandas, kuras tikušas caur kvalifikāciju, kā arī desmit komandas, kuras zaudējušas UEFA Eiropas līgas ‘’play-off’’ kvalifikācijas kārtā. Turnīra izspēles formāts paredz, ka pēc grupu turnīra astotdaļfinālā automātiski iekļūst katras grupas uzvarētāja, bet katras grupas otrās vietas ieguvēja spēlē pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā pret Eiropas līgas grupu turnīra katras apakšgrupas trešās vietas ieguvēju. 2021./2022. gada sezonā par pirmo čempioni kļuva ‘’Roma’’, kas finālā apspēlēja Nīderlandes klubu ‘’Feyenoord’’.

RFS un ‘’Riga FC’’ trešās kārtas atbildes mačus aizvadīs izbraukumā

11. augusta vakarā atbildes mačus Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtas ietvaros aizvadīs gan RFS, gan ‘’Riga FC’’. RFS dosies uz Maltu pie ‘’Hibernians’’, bet ‘’Riga FC’’ uz Portugāli pie ‘’Gil Vicente’’. Abos dueļos pirms atbildes mačiem rezultāts ir neizšķirts 1:1, bet ‘’play-off’’ kārtā iekļūs tā vienība, kas uzvarēs divu spēļu summā. Jau vairākus gadus atcelts izbraukumu vārtu princips, tāpēc pie neizšķirta rezultāta divu spēļu summā komandas spēlēs 2×15 minūšu papildlaiku, bet, ja arī pēc tā būs neizšķirts, sekos 11 metru soda sitienu izpilde.

Pēc bukmeikeru domām RFS tiek uzskatīta par favorīti duelī pret ‘’Hibernians’’. Tās uzvara tiek vērtēta ar koeficientu 2.40, kamēr pretinieku panākums novērtēts ar koeficientu 3.00. Jāuzsver, ka Maltā spēlēt nav nemaz tik vienkārši un to pirms gada uz savas ādas izbaudīja ‘’Riga’’, kas ar lielām pūlēm uzvarēja šajā Vidusjūras piekrastes valstī.

Otrā pārī bukmeikeri netic ‘’Riga’’ panākumam, tās izredzes novērtējot ar koeficientu 7.25. Par mača favorīti tiek uzskatīta ‘’Gil Vicente’’ (koeficients uz uzvaru spēlē 1.42). Tomēr jāatceras – šai komandai šī ir debija Eirokausos, tās sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, būtiski mainījies, pie tam, tikai augustā ir sākusies sezona arī vietējā čempionātā.

Gadījumā, ja kāda no Latvijas futbola komandām spēs pārvarēt Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtu un vēlāk arī ‘’play-off’’ kārtu, tad tā kļūs par otro reizi, kad kāds Latvijas klubs būs iekļuvis Eiropas grupu turnīrā. 2009./2010. gada sezonā UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā spēlēja vairs neeksistējošā FK ‘’Ventspils’’. Pie tam, ja tā iekļūs grupu turnīrā, tad klubs pamatīgi papildinās kluba kasi, jo par iekļūšanu tajā vienība nopelnīs vismaz trīs miljonus eiro.

Liec likmes uz futbolu LV BET

Uz visām futbola spēlēm , ieskaitot UEFA Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtas mačiem, LV BET piedāvā veikt derības. Pie tam, tev ir iespējams derēt uz vairākiem ar spēli saistītiem aspektiem, ne tikai mača uzvarētāju.

Vari paredzēt spēles handikapu, puslaika uzvarētāju, puslaika un pilna laika uzvarētāja kombināciju, kā arī to, kura komanda iesitīs pirmā, bet kura pēdējā. Ja tev patīk riskantākas likmes, tad abos puslaikos tev pastāv iespēja paredzēt precīzu rezultātu.

Ir iespējams arī derēt uz katras komandas gūto vārtu skaitu (virs/zem, nepāra/parasts) un vai, piemēram, viesu vai mājiineku komandai savus vārtus izdosies nosargāt neskartus. Ar visām iespējamajām likmju kombinācijām vari iepazīties spēles piedāvājumā.

Likt likmes uz futbolu ir vienkārši. Atlasi notikumu, kas tevi interesē un izpēti pieejamās derību iespējas. Kad tas paveikts, izvēlies vēlamo koeficientu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *