UEFA Eiropas līga tuvojas čempiona noskaidrošanai

UEFA Eiropas līga tuvojas čempiona noskaidrošanai

18. maijā Spānijas pilsētā Seviljā tiks noteikts jaunais UEFA Eiropas līgas futbolā čempions. Iepriekšējos divos gados tieši spāņu komandas izcīnīja titulu, taču šajā sezonā tā nenotiks, jo trofeju iegūs komanda no Vācijas, Anglijas vai Skotijas. Vai vēlies vairāk uzzināt par Eiropas līgas finālu un futbolu? Iepazīsties ar piedāvātajām likmēm LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

  • Eiropas līgas fināla vēsture. Šis turnīrs dibināts 1971. gadā un laika gaitā tas piedzīvojis dažādas formāta izmaiņas. Šo var saukt par Eiropas otru spēcīgāko klubu turnīru, bet visvairāk reizes (sešas) Eiropas līgā triumfējusi ‘’Seville’’.
  • Likmju ieteikumi uz futbolu. Par šī brīža galveno favorīti uz titula uzskata Vācijas klubu ‘’Leipzig’’, kam seko Premjerlīgas vienība ‘’West Ham’’, bet vismazāko triumfu turnīrā lēš Glāzgovas ‘’Rangers’’.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Futbols ir viens no iecienītākajiem spēlētāju sporta veidiem. Bez iemīļotās izvēles derēt uz kādu no spēles uzvarētājiem, vari likt likmes uz daudziem citiem ar spēli saistītiem aspektiem. Bez tam palīgā var nākt LV BET Sporta blogs, kur pieejama detalizētāka informācija par turnīru.

Eiropas līgas fināla vēsture un fakti

Turnīrs dibināts 1971. gadā, taču laika gaitā tam mainījušies nosaukumi. Vispirms to sauca par UEFA kausu, kurš savā vēsturē vairākas reizes paplašinājis komandu skaitu un mainījis izspēles kārtību, kopš 2009. gada zināms kā UEFA Eiropas līga. Šo var saukt par Eiropas otru spēcīgāko klubu turnīru aiz UEFA Čempionu līgas. Pie tam, pēc Čempionu līgas grupu turnīra beigām katras grupas trešās vietas ieguvēja sezonu turpina šajā turnīrā.

UEFA Eiropas līgas uzvarētāja automātiski kvalificējas nākamās sezonas UEFA Čempionu līgai. Visvairāk reižu (sešas) turnīrā triumfējusi ‘’Seville’’, bet 2020./2021. gada sezonā par trofejas īpašnieci kļuva cita Spānijas komanda ‘’Villarreal’’, kas, pie tam, šajā sezonā aizkļuvusi vismaz līdz pusfinālam Čempionu līgā. Bez automātiskas vietas spēcīgākajā klubu turnīrā Eiropā uzvarētājs saņem ar vērtīgu naudas balvu – nedaudz virs astoņiem ar pusi miljoniem eiro. Savukārt finālista bonuss sasniedz nedaudz virs četriem ar pusi miljoniem. Kopumā 13 reizes uzvarējuši tieši spāņu klubi, deviņas angļu un itāļu, bet sešas Vācijas.

Šīs sezonas fināls 18. maijā notiks Spānijas pilsētā Seviljā. To uzņems ‘’Ramon Sanchez-Pizjuan’’ stadions, kurā 1982. gadā notika FIFA Pasaules kausa spēles, bet 1986. gada Eiropas finālā spēkojās Bukarestes ‘’Steaua’’ pret ‘’Barcelona’’. Stadiona ietilpība ir aptuveni 40 tūkstoši skatītāju. Fināls tiek izspēlēts pēc sekojošas formulas – abu komandu futbolisti vispirms aizvada divus puslaikus par 45 minūtēm. Ja netiek noskaidrots uzvarētājs 90 minūtēs, tad abas vienības spēlē papildus divu 15 minūšu garus papildlaikus. Tā komanda, kas iesit vairāk vārtus papidlaikā, uzvar. Ja joprojām uzvarētājs nav noteikts, tad seko saldais ēdiens – 11 metru soda sitienu izpilde jeb tautā zināmo pendeļu sērija.

Likmju ieteikumi uz futbolu

Ja vélies derēt uz Eiropas līgas finālu, tad pēc totalizatoru domām pagaidām galvenā favorīte uz titulu ir Vācijas Bundeslīgas vienība ‘’Leipzig’’, kas novērtēta ar koeficientu 2.00. Pēc ne tik veiksmīga sezonas ievada, tā atguvusi iepriekšējo stabilitāti un šobrīd Vācijas čempionātā ieņem trešo pozīciju. Tikmēr Kristofers Nkunkū kļuvis par sezonas uzlēcošo zvaigzni, ar 17 vārtiem šobrīd esot Bundeslīgas ceturtais labākais vārtu guvējs.

Tikai nedaudz koeficientā atpaliek Premjerlīgas klubs ‘’West Ham’’, kura jau otro sezonu ir viena no vadošajām Anglijas komandām, pašlaik cīnoties par labāko sešinieku. Tieši šo abu klubu tikšanos finālā paredz totalizatori, taču jebkurā turnīrā iespējami pārsteigumi. Par tiem var parūpēties cita Bundeslīgas komanda ‘’Eintracht’’ un Skotijas viens no stiprākajiem klubiem Glāzgovas ‘’Rangers’’. Abas soļo pretī pelnrušķītes stāsta cienīgai sezonai UEFA Eiropas līgā, ko tās vēlētos noslēgt ar triumfu. Totalizatori gan tam pagaidām to prognozes vērtē piesardzīgi, tāpēc esi uzmanīgs ar likmju izdarīšanu uz šīm vienībām.

Liec likmes uz futbolu LV BET

Futbols ir viens no spēlētāju iecienītākajiem sporta veidiem. Šis sports ir viens no populārākajiem pasaulē un ne velti futbola līdzjutēji bieži to sauc par sporta karali. LV BET pieejamas likmes uz visām Eiropas līgas spēlēm. Pie tam, ir dažādas likmju iespējas bez pašas iecienītākās – derēšanas uz kādas komandas uzvaru.

Vari likt likmes arī uz tādiem ar spēli saistītiem aspektiem kā handikapu, vai abas komandas gūs vārtus, uz puslaika rezultātu, precīzu rezultātu un tajā gūtajiem vārtiem. Papildus tam ir iespējams derēt pat uz to, kura no komandām izcelsies pirmā, bet kura no tām gūs spēles noslēdzošos vārtus. Vari paredzēt precīzu rezultātu un citas ar katras komandas sniegumu saistītus apstākļus.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniegta jaunākā informācija par UEFA Eiropas līgu un tajā notiekošajām spēlēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *