UEFA Nāciju līgā Latvija jūnija ciklu turpinās pret Moldovu un Lihtenšteinu

UEFA Nāciju līgā Latvija jūnija ciklu turpinās pret Moldovu un Lihtenšteinu

UEFA Nāciju līgā sākusies trešā sezona, tajā piedaloties arī Latvijas futbola izlasei, kas cīnās zemākajām no līgām (D) vienā apakšgrupā ar Andoras, Moldovas un Lihtenšteinas izlasēm. Gadījumā, ja Latvija uzvarēs savā apakšgrupā, tad tā pirmo reizi pacelsies līgu augstāk. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

  • Latvijas futbola izlasei jūnija ciklā paredzētas četras spēles. Pēc mača pret Andoru 3. jūnijā Daiņa Kazakeviča vadītā izlase Nāciju līgas D1 grupas izspēli turpinās 6. jūnijā savā laukumā pret Lihtenšteinu, pēc kā sekos divas izbraukuma spēles: 10. jūnijā pret Moldovu un 14. jūnijā vēlreiz pret Lihtenšteinu.
  • Nāciju līga ir starptautiskas futbola sacensības, kurās piedalās 55 valstu izlases. Šajā turnīrā piedalās gandrīz visas Eiropas futbola izlases, kuras pēc to spēku samēra sadalītas četrās līgās. Latvija uzskatāma par D1 apakšgrupas favorīti, tomēr tas būs jāpierāda laukumā.
  • Liec likmes uz futbola spēlēm. LV BET pieejams plašs futbola spēļu piedāvājums. Izņēmums nebūs arī UEFA Nāciju līgas spēles, kurās iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītākā – uzvarētāja paredzēšana.

Latvijas futbola izlasei jūnija ciklā paredzētas četras spēles

Jūnijs Latvijas futbola izlasei būs spēlēm bagāts mēnesis, jo UEFA Nāciju līgas D1 apakšgrupā no 3. līdz 14. jūnijam tai paredzētas veselas četras spēles – divas savā laukumā Rīgā un divas izbraukumā. Pēc 3. jūnija cīņas pret Andoru ‘’Daugavas’’ stadionā Daiņa Kazakeviča vadītā valstsvienība apakšgrupas izspēli turpinās 6. jūnijā mājas laukumā pret Lihtenšteinu, bet turpinās ar diviem mačiem izbraukumā: vispirms 10. jūnijā tā viesosies Moldovā, bet četras dienas vēlāk paredzēts noslēdzošais jūnija cikla mačs pret Lihtenšteinu.

No visām grupas komandām tieši Latvija atrodas visaugstāk FIFA rangā – 135. vietā. Andora ir 153. vietā, Moldova 180. pozīcijā, bet Lihtenšteina vēl zemāk – vien 192. vietā. Lai arī uz papīra tieši Latvijas izlase tiks uzskatīta par D1 apakšgrupas favorīti, to nāksies pierādīt laukumā, ar ko pēdējos gados bijušas grūtības. Piemēram, ar Andoras izlasi Latvija bijusi vienā Nāciju līgas grupā arī iepriekšējās divās sezonās. Pirmajā tā nedz vienā, nedz otrā spēle neprata šo valsti apspēlēt, kamēr otrajā sezonā Latvija Andoru prata pārspēt. Pret Moldovu un Lihtenšteinu Nāciju līgas ietvaros Latvijas futbola izlase spēlēs pirmo reizi.

Pamats optimismam gan ir, jo pēdējā laikā Latvijas futbola izlasei ir izdevies uzlabot tās rezultātus un sniegumu laukumā. 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijā Latvija bez diviem panākumiem pār Gibraltāru prata arī atņemt punktus par sev spēcīgākām izlasēm, spēlējot neizšķirti ar Turciju, Melnkalni un Norvēģiju. Turcijā, kas izsenis kļuvusi par Latvijas klienti, izlase prata atspēlēties no 1:3, kamēr neizšķirts pret Norvēģiju talantīgos norvēģus atstāja bez Pasaules kausa ceļazīmes.

Šajā reizē izlase ir praktiski tās optimālajā sastāvā. Savainojuma dēļ nepalīdzēs vārtsargs Roberts Ozols, kurš pēdējā laikā bija kļuvis par valstsvienības pamatvārtsargu. Taču ierindā atgriezies uzbrucējs Roberts Uldriķis, kurš šajā sezonā bija rezultatīvs Nīderlandes čempionātā. Visticamāk, viņš uzbrukuma duetu veidos kopā ar Vladislavu Gutkovski, kurš spēlēja vienā no spēcīgākajām Polijas čempionāta komandām.

Nāciju līga ir starptautiskas futbola sacensības

UEFA Nāciju līga tika izveidota ar mērķi aizstāt pārbaudes spēles ar konkurētspējīgiem mačiem. Šajās starptautiskajās futbola sacensībās piedalās 55 Eiropas valstis, kuras sadalītas četrās līgās pēc to spēka samēra – A, B, C, D. No A līgas katras grupas labākā izlase iekļūst fināla izspēlē, bet B, C un D līgas katras grupas labākā ceļas līgu augstāk. A, B, C līgas katras grupas sliktākā izlase nākamajā sezonā spēlē līgu zemāk, kamēr D līgas pārējo vietu ieguvējas paliek tajā pašā līgā.

Spēlēs pret Moldovu un Lihtenšteinu tieši Latvija tiks saukta par dueļa favorīti. Tā, piemēram, uz spēli pret Lihtenšteinu 6. jūnijā koeficients uz Latvijas uzvaru ir 1.18, kamēr uz Lihtenšteinas 17.00. Ar koeficientu 6.00 novērtēta neizšķirta iespējamība. Tas nozīmē tikai to, ka Latvijas uzvara tiek vērtēta ar visai drošu iespējamību. Visticamāk, līdzvērtīgi Latvijas izredzes uz uzvaru tiks vērtētas spēlē pret Moldovu.

D1 grupas uzvara arī tiek atvēlēta Latvijai – tās koeficients vērtēts ap 1.85. Bukmeikeri tieši ar Moldovu Latvijai atvēl visbūtiskāko cīņu par pirmo vietu – Moldovas iespējamā uzvara D1 grupā novērtēta ar koeficientu 2.10. Andoras koeficients ir 6.00, bet vismazākās izredzes uz iekļūšanu UEFA Nāciju līgas C līgā atvēl Lihtenšteinai (koeficients 20.00).

Liec likmes uz futbola spēlēm

Uz visām UEFA rīkotajām futbola sacensībām LV BET piedāvā likt likmes un izņēmums nav arī Nāciju līgas mači, ieskaitot Latvijas futbola izlases spēles. Tā, piemēram, jau piesauktajā mačā pret Lihtenšteinu tev ir iespējams derēt uz vairākiem ar spēli saistītiem aspektiem, ne tikai mača uzvarētāju.

Vari paredzēt spēles handikapu, puslaika uzvarētāju, puslaika un pilna laika uzvarētāja kombināciju, kā arī to, kura komanda iesitīs pirmā, bet kura pēdējā. Ja tev patīk riskantākas likmes, tad abos puslaikos tev pastāv iespēja paredzēt precīzu rezultātu.

Ir iespējams arī derēt uz katras komandas gūto vārtu skaitu (virs/zem, nepāra/parasts) un vai, piemēram, viesu vai mājiineku komandai savus vārtus izdosies nosargāt neskartus. Ar visām iespējamajām likmju kombinācijām vari iepazīties spēles piedāvājumā.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm, tostarp UEFA Nāciju līgu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *