Vai “Barcelona” izdzīvos – UEFA Čempionu līga noslēdzas grupu turnīrs

Vai “Barcelona” izdzīvos – UEFA Čempionu līgā noslēdzas grupu turnīrs

 Jau astotā decembra vakarā UEFA Čempionu līgā norisināsies pēdējie grupu turnīra izšķirošie mači. Kuras no komandām jau ir nodrošinājušas sev dalību izslēgšanas spēlēs, bet kuru, tostarp Eiropas grandu, liktenis izšķirsies noslēdzošajā spēļu kārtā? LV BET piedāvā ieskatu trešdienas spēlēm, kur piedalīsies no E līdz H grupu vienībām.

E grupa. “Barcelona” mačs uz “dzīvību vai nāvi” Minhenē

Kad izloze lēma, ka šajā grupā spēlēs Minhenes “Bayern” un “Barcelona”, daudzus pat vairāk neinteresēja, kuras tiks ielozētas kā atlikušās divas komandas. “Uz papīra” visiem viss bija skaidrs – šīm divām komandām jāsadala pirmā vieta grupā, kamēr Lisabonas “Benfica” un Kijevas “Dynamo” vienībām jācīnās par trešo vietu un iespēju spēlēt UEFA Eiropas līgas “play-off”.

Situācija turnīra tabulā ir sekojoša: pirmā ir “Bayern” ar 15 punktiem un uzvarām visās spēlēs, kurai seko “Barcelona” ar septiņiem. Abas komandas šovakar tiksies Minhenē un LV BET ekspertu ieskatā par mača pārliecinošiem favorītiem tiek uzskatīti mājinieki, uzvaras iespējamībai esot novērtētai ar koeficientu 1,55, kamēr viesiem ar 5,20. Tikmēr “Benfica” ir iekrājusi sešus punktus un savā laukumā uzņems Kijevas klubu, esot favorīta lomā – koeficienti uz uzvaru attiecīgi 1,28 un 12. Pēc ekspertu domām Barselonas vienībai noteikti jāuzvar, lai tā automātiski sev nodrošinātu vietu “play-off”.

F grupa. Otrās vietas duelis Itālijā

Šobrīd galvgalī ar 10 punktiem atrodas Mančestras “United”, kas vietu “play-off” jau nodrošinājusi, tikmēr pārējās trīs komandas var aizsniegties līdz otrajai vieta. “Villareal” ir septiņi, “Atalanta” seši, bet “Young Boys” četri punkti. Pēdējo labā nerunā fakts, ka noslēdzošais grupu turnīra mačs jāaizvada izbraukumā Mančestrā, turklāt, lai arī “United” teorētiski neko nevajag, tomēr britiem noteikti vēl ir atmiņā zaudējums šveiciešiem turnīra ievadā viesos ar 1:2. Šodien “United” ar Krištiano Ronaldu ierindā ir pārliecinoši favorīti, koeficientam uz uzvaru esot 1,42.

Tikmēr, visticamāk, otrās vietas liktenis izšķirsies Itālijā, kur “Atalanta” uzņems “Villareal”, lai arī mājinieki LV BET ekspertu ieskatā ir lieli favorīti ar uzvaras koeficientu 1,75, kopumā tiek prognozēts sarežģīts mačs abām komandām. Ir vērts pievērst uzmanību uz dažādiem handikapiem un kopējo gūto vārtu skaitam.

G grupa. Visu cerības ir dzīvas

Šajā grupā izveidojusies visblīvākā situācija kopvērtējumā, komandām sarindojoties attiecīgi šādi: “Lille” ar astoņiem, “Salzburg” ar septiņiem, “Sevilla” ar sešiem un “Wolfsburg” pieciem punktiem. Tātad starp šīm komandām cīņa notiks līdz pēdējai svilpei. Vienā no mačiem “Salzburg” uzņems “Sevilla”. Abu komandu izredzes tiek vērtētas līdzīgi, nelielu priekšroku dodot spāņu vienībai ar uzvaras koeficientu 2,35. Atcerieties – jums ir arī iespēja likt uz uzvaru/neizšķirts un likme atcelta.

Savukārt otrajā grupas duelī Vācijā “Wolfsburg” uzņems labi spēlējošo “Lille”, kamēr mājiniekiem nav izdevies izcīnīt uzvaras pēdējos piecos mačos pēc kārtas, vienreiz tikai tiekot pie neizšķirta. Tiesa, neskatoties uz to, LV BET bukmeikeri uzskata, ka tieši Vācijas klubs ir šī mača favorīti.

H grupa. Grandiem kruīzs

Londonas “Chelsa” un Turīnas “Juventus” saviem sāncenšiem nekādas cerības uz reālu iesaistīšanos cīņā par “play-off” ceļazīmēm nedeva, līdz šim svinot četras uzvaras un savstarpējos mačos uzvaras dalot uz pusēm (4:0 par labu “Chelsea” un 1:0 pirmā spēlē). Lai paliktu pirmajā vietā grupā, “Chelsea” viesos jāuzveic trešajā vietā esošais Sanktpēterburgas “Zenit”, kas arī nodrošinājis dalību UEFA Eiropas līgas “play-off” vismaz sezonas turpinājumā. Ekspertiem par Londonas kluba uzvaru šaubu nav – koeficients 1,52 pret mājinieku 6,50. Savukārt “Juventus” mājās uzņems zviedru klubu “Malmo”.

Seko līdz jaunumiem un ienāc LV BET totalizatora mājas lapā un apskati mūsu bukmeikeru piedāvājumu uz maču – tajā tu atradīsi plašu likmju piedāvājumu. Mūsu spēlētājiem būs iespēja derēt ne tikai uz iepriekš nosauktajiem likmju piedāvājumiem, bet arī daudziem citiem – gūtajiem vārtiem, kopējiem izpildītajiem sitieniem, stūra sitieniem, u.t.t.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *