HOKEJS

Ar tik ļoti pieaugošo popularitāti, hokejs turpina kāpties uz atpazīstamāko sporta veidu rindām. Tā kā jaunie fani ļoti aktīvi sākuši pulcēties, lai atbalstītu savas iecienītākās komandas, visas iesaistītās valstis ļoti cītīgi sākušas aprīkot savas pilsētas ar visu nepieciešamo, lai atbalstītu šī sporta veida norisi un augošo popularitāti. Hokejs tiek spēlēts starp divām komandām, kur katrā komandā ir pa sešiem spēlētājiem. Spēlētāju galvenais uzdevums ir virzīt ripu uz pretinieku vārtiem un trāpīt vārtos, lai iegūtu pēc iespējas vairāk punktus. Spēle pamatlaiks notiek 60 minūtes un spēles beigās, tā komanda, kura ir ieguvusi visvairāk punktus, ir spēles uzvarētāja.

Reģistrēties

DERĪBAS UZ HOKEJU

LV BET hokeja līdzjutējiem ir ļoti plašs iespēju klāsts, lai atbalstītu savas favorītkomandas. Mūsu Sporta sadaļā spēlētājiem ir iespēja veikt likmes uz daudz un dažādiem tirgiem, sākot no populāriem starptautiskiem turnīriem līdz pat vietējajām līgām un sacensībām visā Eiropā un Amerikā.

Runājot par pašu tirgu izvēli, LV BET satur ļoti daudz dažādu tirgus iespēju, ieskaitot spēles uzvarētāju, kopsummu, vārtu handikapus, perioda rezultātus un likmes uz konkrētiem spēlētājiem.

KĀ VEIKT LIKMES UZ HOKEJU

Neraizējies par šīm derībām. LV BET mēs garantējam plašu izvēli, kas ļauj mūsu spēlētājiem, kas ļauj mūsu spēlētājiem piedzīvot īstu spēles garšu. Tā kā piedāvājums ir tik plašs, mēs iesakām vispirms izpētīt visas iespējas. Kad būsi atradis vēlamo tirgu, vienkārši atlasi koeficientus, ievadi likmes summu un pievieno savu izvēlēto likmi derību kuponam.

Esam arī sagatavojuši LV BET Sporta blogu mūsu spēlētājiem, kur ir iespējams atrast visu jaunāko informāciju par hokeju, spēļu analīzes un padziļinātu gaidāmo spēļu priekšskatījumu.

Hokejs