Eirohokeja telpu čempionāts hokejā

Eirohokeja telpu čempionāts hokejā

No 7. līdz 10. decembrim sievietēm un no 8. līdz 11. decembrim vīriešiem paredzēts 2022. gada Eiropas čempionāts telpu hokejā. Katrā no tiem piedalīsies sešas komandas, kas cīnīsies par čempiones godu. Vēlies vairāk uzzināt par telpu hokeju? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju variācijām un dodies veikt derības.

Kas ir Eirohokeja čempionāts telpās?

Eiro hokeja čempionāts telpās gan dāmām, gan kungiem tiek organizēts kopš 1974. gada un to rīko Eiropas Hokeja federācija (EHF). Gan dāmām, gan kungiem titulētākā komanda ir Vācija. Vīriešiem šīs valsts komanda tikusi pie 16 zeltiem, viena sudraba un vienas bronzas. Tā bijusi nepārspēta laikā no 1974. līdz 2008. gadam, kad to pieveica Krievija. Tikmēr dāmas izcīnījušas zeltu 15 reizes, vēl divas reizes tiekot pie sudraba, bet reizi pie bronzas. Laikā no 1974. līdz 2008. gadam vācietes tika uzvarētas finālā tikai reizi – to 1996. gadā paveica Anglija. Vīriešiem otra medaļām bagātākā valsts ir Austrija (astoņas), bet dāmām Nīderlande (11).

Katru reizi turnīrā piedalās sešas komandas. 2022. gadā vīriešu konkurencē startēs Austrijas, Čehijas, Nīderlandes, Vācijas, Beļģijas un Šveices izlases, bet sievietēm Vācijas, Ukrainas, Čehijas, Turcijas, Nīderlandes un Austrijas izlases. Sakarā ar Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā no sacensībām izslēgtas Krievijas un Baltkrievijas izlases. Jāpiebilst, ka sākotnēji vīriešu turnīrs bija plānots 2022. gada janvāra sākumā (no 12. līdz 16. janvārim), taču plašās Covid-19 izplatības dēļ Eiropā to pārcēla uz šī gada beigām.

Turnīra izspēles formāts paredz, ka vispirms visas sešas komandas aizvada spēles katra ar katru. Tas nozīmē, ka ikkatra izlase aizvada piecus mačus. Ņemot vērā rezultātus pēc grupu turnīra izspēles beigām, paredzētas cīņas par vietām – pirmo divu vietu īpašnieces spēkosies finālā, trešās un ceturtās par bronzu, bet piektās un sestās par piekto vietu.

Eirohokeja telpu čempionāta grafiks

Sieviešu mači

Sievietēm turnīrs sāksies 7. decembrī, kad savstarpēji spēkosies Ukraina pret Čehiju, Nīderlande pret Austriju, Vācija pret Turciju, Nīderlande pret Čehiju, Turcija pret Ukrainu un Vācija pret Austriju. 8. decembrī savstarpēji paredzētas spēles Turcijai pret Nīderlandi, Čehijai pret Austriju un Ukrainai pret Vāciju. Līdzīgi kā 7. decembrī, arī 9. decembrī komandām paredzētas divas spēles dienā, pie tam, tā būs noslēdzošo grupu turnīra diena. Tajā Austrija cīnīsies pret Ukrainu, Čehija pret Turciju, Nīderlande pret Vāciju, Austrija pret Turciju, Vācija pret Čehiju un Ukraina pret Nīderlandi.

Vietas tiks sadalītas dienu vēlāk, 10. decembrī. Plkst. 13:45 pēc Latvijas laika notiks spēle par piekto vietu, plkst. 15:10 par trešo, bet lielais fināls paredzēts plkst. 16:35.

Vīriešu mači

Arī vīriešiem divas grupu turnīra dienas paredzētas divas spēles. 8. decembrī savstarpēji spēkosies Čehija pret Nīderlandi, Austrija pret Šveici, Vācija pret Beļģiju, Šveice pret Čehiju, Austrija pret Beļģiju un Vācija pret Nīderlandi. Dienu vēlāk, 9. decembrī, Šveicei paredzēta cīņa pret Vāciju, Nīderlandei pret Beļģiju, bet Čehijai pret Austriju. Noslēdzošajā grupu turnīra dienā, 10. decembrī, Nīderlande cīnīsies pret Šveici, Beļģija pret Čehiju, Vācija pret Austriju, Čehija pret Vāciju, Austrija pret Nīderlandi un Beļģija pret Šveici.

Medaļas tiks sadalītas 11. decembrī. Vispirms notiks cīņa par piekto vietu, vēlāk par bronzu, bet lielais fināls paredzēts plkst. 14:00 pēc Latvijas laika.

Kuram ir vislielākās izredzes uzvarēt?

Visticamāk, ka par galvenajiem favorītiem gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē var uzskatīt Vāciju, kas ir titulētākā eiro hokeja valsts. Arī Austrija var izrādīt samērā cienīgu pretestību vīriešu konkurencē, bet dāmām Nīderlande var cīnīties par augstākajām vietām.

Likmes uz Eirohokeja telpu čempionātu

Ja vēlies izdarīt likmes uz telpu hokeja čempionāta spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”hokejs”, kur atradīsi arī eiro hokeja čempionāta piedāvātos mačus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz telpu hokeja čempionāta spēlēm ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

EuroHockey telpu čempionātu sporta derības

Gadījumā, ja totalizatori piedāvā ”outright” iespēju, ar kuras palīdzību iespējams jau pirms turnīra sākuma iepazīties ar gaidāmā čempionāta favorītēm pēc bukmeikeru domām, tad izmanto šo iespēju. Tā ļaus tev labāk noskaidrot, kuras ir īstenās turnīra favorītes.

Uz katru no turnīra spēlēm piedāvātajās likmēs vari derēt uz to, kura no komandām uzvarēs spēlē. Iespējams arī likt likmes uz kopā gūtajiem vārtiem un katras komandas gūtajiem vārtiem (virs/zem koeficienti). Ja vēlies riskantākas likmes, vari arī paredzēt precīzu spēles rezultātu.

Ar visām iespējamajām likmēm uz telpu hokeja čempionāta spēlēm iepazīsties LV BET Sporta totalizatorā! Ar tā palīdzību šos mačus varēsi izbaudīt pašā augstākajā līmenī!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *