Merzļikins atgriezīsies laukumā pēc nelielas pauzes

Merzļikins atgriezīsies laukumā pēc nelielas pauzes

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) naktī uz pirmdienu tiks aizvadītas vairākas spēles, tostarp ar Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu dalību. Tiesa, ne visi dosies laukumā, ārstējot dažādus savainojumus. Kādi mači tik aizvadīti, un kādas ir LV BET bukmeikeru piedāvājumus likmju līnijās? Piedāvājam LV BET Sporta bloga aprakstu.

Merzļikins atgriežas vārtos pēc neliela pārtraukuma

Elvim Merzļikinam iepriekš laukumā devās pirms 10 dienām, jo bija guvis savainojumu dēļ, taču šobrīd viņš ir atguvies un kļuvis zināms, ka atgriezīsies Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos mača pret cita latvieša Teodora Bļugera pārstāvēto komandu Pitsburgas “Penguins”. Tiesa, uzbrucējs šajā mačā nepiedalīsies žokļa lūzuma dēļ, kuru vēl aizvien nav paspējis izārstēt.

Runājot par “Blue Jackets” pēdējo spēļu bilanci, tad vienībai klājies labi. Iepriekš tika iespētas trīs un četru spēļu uzvaru sērijas, iepriekšējā mačā tai pārtrūkstot. Arī “Penguins” spēlē kā pa kalniem – no janvāra vidus, kad tika izcīnītas sešas secīgas uzvaras, tika piedzīvoti četri zaudējumi, tad tikpat uzvaras, līdz beigās atkal trīs neveiksmju sērija, kuru izdevās pārtraukt iepriekšējā spēlē.

Merzļikins šosezon 32 spēlēs vidēji atvairījis 90,3% pretinieku metienus un ielaidis 3,42 vārtus. Ja viņa pārstāvētā komanda vēlas saglabāt dzīvas cerības par “play-off”, tad šodien ir jāgūst uzvara. Spēļu paliek aizvien mazāk un, neskatoties uz veiksmīgo pēdējo nogriezni (12 mačos deviņas uzvaras), “Blue Jackets” atrodas savas konferences devītajā vietā, no kārotās astotās vietas atpaliekot par 10 punktu tiesu.

Arī šīs dienas favorīti šoreiz ir viesi no Pitsburgas, kuru uzvaras iespēja pamatlaikā novērtēta ar koeficientu 1,92, kamēr mājiniekiem “Blue Jackets” tas ir 3,30.

Sanhosē “Sharks” pret Sietlas “Kraken”

Rūdolfa Balcera pārstāvētā “Sharks” savā laukumā uzņems vienu no līgas vājākajām vienībām, jaunpienācēju no Sietlas. Diemžēl, arī Balcers vēl laukumā neatgriezīsies, ārstējot savainojumu. Tiesa, viņa pārstāvētajai komandai šī spēle būtu kategorijā no “obligāti jāuzvar”, jo atpalicība no “play-off” zonas ir deviņi punktu, bet “Kraken” vairs uz neko reāli nepretendē šajā sezonā.

“Sharks” ir šīs dienas mača favorīti, viņu uzvarai pamatlaikā LV BET ekspertiem piešķirot koeficientu 2,30, kamēr viesiem tas ir tikai nedaudz lielāks. Tātad “Sharks” hokejistiem tiek atdota tikai maza priekšrocība šīs dienas spēlē.

Jāatzīmē, ka “Kraken” šobrīd ir septiņu spēļu zaudējumu sērija, kamēr “Sharks” tikai nesen tādu pārtrauca.

Tāpat šonakt tiks aizvadītas vēl divas spēles. Lai apskatītu pilnu LV BET piedāvājumu likmju līnijās spiediet šeit.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *