NHL nakts: Bļugers un Merzļikins centīsies atgriezties uz uzvaru takas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) naktī uz 12. martu tiks aizvadītas vairākas spēles. Divās no tām piedalīsies arī latviešu hokejistu pārstāvētie klubi. Kurām spēlēm pievērst uzmanību, un kādas likmes ir pieejamas LV BET totalizatorā? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu.

Kolumbusas “Blue Jackets” pret Minesotas “Wild

Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” pēc veiksmīga nogriežņa (septiņas uzvaras astoņos mačos) nu ir ieslīgusi četru zaudējumu sērijā. Ja pēdējais zaudējums bija bezierunu (0:6 pret Ņujorkas “Islanders”), tad iepriekšējie trīs noslēdzās ar vienu vārtu starpību.

Sagaidāms, ka vārtos atgriezīsies Merzļikins, kurš šosezon piedalījies 37 spēlēs, no kurām 19 izcīnītas uzvaras. Tiesa, vidēji spēlē ielaisto golu rādītājā viņš ir zem sava karjeras vidējā (2,89), šobrīd ielaižot 3,47. Taču ar Merzļikinu vārtos “Blue Jackets” var cerēt uz uzvaru teju katrā mačā!

LV BET totalizatora pieejamajās likmju līnijās favorīti ir “Wild” hokejistu, kuru uzvara pamatlaikā novērtēta ar koeficientu 1,75, neskatoties uz to, ka viņi ir viesu statusā, un ka pēdējo reizi tieši izbraukumā ir izcīnītas divas uzvaras pēc kārtas vien februāra sākumā.

Jāatzīmē, ka abas komandas piedalās rezultatīvos mačos. Ja “Blue Jackets” ir problēmas ar aizsardzību, jo pēdējo reizi ir ielaisti mazāk nekā trīs vārti pirms 13 spēlēm, tad “Wild” labi uzbrūk, pēdējos piecos mačos gūstot vismaz četrus vai vairāk vārtus. Tas liek palūkoties uz kopā gūto vārtu skaitu. Vidējā robeža tiek piedāvāta 6,5 vārti, un ka tiks gūti vairāk, koeficients ir 1,90, ka mazāk 1,88.

Pitsburgas “Penguins” pret Lasvegasas “Golden Knights”

Pēc sešu nedēļu pauzes laukumā beidzot atgriezās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kuram bija lauzts žoklis, bet komanda spēlē kā pa viļņiem. Sākot no janvāra vidus, kad tai bija sešu uzvaru sērija, tai sekoja četri zaudējumi, vēlāk tikpat uzvaras, tad atkal trīs zaudējumu un arī trīs uzvaru sērija, bet šobrīd “Penguins” atkal ir uz zaudējumu takas, atzīstot pretinieku pārākumu pēdējos divos dueļos.

Šonakt gan komandai būs lieliska iespēja to pārtraukt un atgriezties uz panākumu kursa, jo pretiniekiem ir nopietnas problēmas ar sastāvu. Ierindā nebūs vairāki spēlētāji, tostarp, kuri spēlē svarīgas lomas. Koeficients uz Pitsburgas vienības uzvaru pamatlaikā ir 1,95.

Abām komandām gan motivācijai uz šo spēli jābūt. “Penguins” šobrīd atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē ar reālām cerībām vismaz pirmajā “play-off” kārtā iegūt mājas spēļu priekšrocību (tas nozīmē, ka pēc regulārās sezonas jāiekļūst vismaz labāko četriniekā), kamēr “Golden Knights” priekš vēl aktīva cīņa par iekļūšanu “play-off” vispār. Lai arī komanda atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē, 12. vietā esošā Vinipegas “Jets” atpaliek tikai par sešu punktu tiesu un ir aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Tas nozīmē, ka uz divām “play-off” vietām ir vismaz septiņas vienības.

Citi mači

Jāatzīmē, ka “Jets” šonakt tiksies ar “Blue Jackets” pēdējiem pāridarītājiem “Islanders” un abām vienībām ir atšķirīgi mērķi. “Jets” izmisīgi cenšas iekļūt “play-off”, bet “Islanders” no labāko astotnieka atpaliek jau ievērojamu punktu skaitu un, visticamāk, reāli cīņā neiesaistīties.

Tas gan neatspoguļojas arī LV BET totalizatorā piedāvātajos koeficientos. Proti, “Islanders”, kas šodien spēlēs mājās, ir šī dueļa favorīti, bet viņu uzvarai pamatlaikā piešķirts koeficients 2,20, kamēr viesiem tas ir 2,65.

Un noslēdzošā nakts spēle būs starp Vašingtonas “Capitals” un Vankūveras “Canucks”, mājinieku lomā esot Kanādas klubam. Jāatzīmē, ka “Capitals” līderis Aleksandrs Ovečkins iepriekšējā spēlē panāca leģendāro Jaromīru Jāgru NHL visu laiku labāko vārtu guvēju sarakstā, pakāpjoties uz trešo vietu šajā vēsturiskajā rādītājā.

Pilnu LV BET totalizatora likmju piedāvājumu uz iepriekš aprakstītajiem notikumiem variet skatīt šeit, savukārt NHL regulārās sezonas turnīra tabulas kopvērtējums ir pieejams šeit. Atgādinām arī, ka mūsu spēlētājiem ir pieejams “likmju konstruktors” jeb “bet builder”, kas ļauj pašiem izvedot Jūsu likmes struktūru.

Jāpiebilst, ka 12. martā būs arī divi agrie (pēc Latvijas laika mači).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *