Rīgas “Dinamo” gadu noslēgs ciemos pie Ozoliņa

Rīgas “Dinamo” gadu noslēgs ciemos pie Ozoliņa

 Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” 2021. gadu noslēgs ar izbraukuma maču pret Sanda Ozoliņa trenēto (galvenā trenera asistents) Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Kādas ir rīdzinieku izredzes un kādas likmes uz šo spēli piedāvā LV BET totalizators?

Atkal sezona bez īstas cīņas par “play-off”

Rīgas “Dinamo” pēdējos gados nav klājies spoži, ja skatāmies no sportisko rezultātu viedokļa, jo “play-off” stadijā nav spēts iekļūt jau pēdējās septiņas sezonas pēc kārtas. Izskatās, ka tas neizdosies arī astoto secīgo sezonu.

Lai arī sezonu “Dinamo” iesāka vāji, tās turpinājumā situācija nedaudz uzlabojās, vienā brīdī atrodoties pat Rietumu konferences labāko astoņu komandu skaitā. Tajā brīdī komandu vēl vadīja krievu speciālists Sergejs Zubovs, kurš komandu pameta mīklainos apstākļos un daudzi spēlētāji vēlāk izteicās, ka jutušies “piemanīti” un nav sapratuši trenera motivāciju un visus situācijas apstākļus.

Viņa vietā šobrīd iecelts viņa tautietis, Latvijā labi zināmais speciālists Vladimirs Krikunovs. Diemžēl, viņš (un iepriekš galvenā trenera vietas izpildītājs Valērijs Kuļibaba) nav spējis izcelt komandu saulītē un “Dinamo” šobrīd turnīra kopvērtējuma tabulā atrodas pēdējā vietā Rietumos.

“Torpedo” – katrā spēlē jācīnās par uzvaru

Klubam, kas bāzējas Ņižņijnovgorodā “play-off mode” ir ieslēgts jau tagad. Pēc nospēlētiem 43 mačiem ar izcīnītiem 46 punktiem tas Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, bet priekšā esošā Minskas “Dinamo” ir tikai četru punktu attālumā. “Torpedo” pēdējos divos mačos piedzīvojuši zaudējumus pret Maskavas klubiem, attiecīgi “Dynamo” (3:6) un “Spartak” (1:3). Tiesa, abas šīs komandas šosezon demonstrē solīdu sniegumu, it īpaši “Spartak” pēdējā laikā.

Sastāvā iztrūkumu nav. Ja neskaita zviedru leģionāra Daniela Zāra, kurš izcēlies ar 14 (4+10) punktiem, traumu. Te gan jāatzīmē, ka pēdējos piecos mājas mačos “Torpedo” ir tikai viena uzvara, kas nozīmē, ka Rīgas kluba šīs dienas pretinieki noteikti būs īpaši motivēti.

Kurš ir šodienas favorīts?

Lai arī no šogad aizvadītajiem jau trīs mačiem divos uzvaru izcīnījusi Rīgas “Dinamo” komanda, LV BET bukmeikeru ieskatā pārliecinoša šīs spēles favorīte ir “Torpedo” vienība, kuras uzvarai pamatlaikā piešķirts koeficients 1,50, kamēr ticamība, ka uzvarēs “Dinamo”, ekspertiem ir maza – koeficients 5,00. Arī handikaps (“plus/mīnuss”) ir 1,5 vārti ar koeficientiem attiecīgi 1,77 (+ “Dinamo”) un 1,98 (- “Torpedo”).

Un var saprast – dažādu iemeslu dēļ Rīgas “Dinamo” šīs dienas mača nevarēs palīdzēt deviņi spēlētāji, kamēr “Torpedo” ir teju pilnā sastāvā. Pilnu “Dinamo” sastāvu uz šo maču varat skatīt šeit. Tiesa, jāpiezīmē, ka komandas, kurām praktiski nekas nav nepieciešams no turnīra tabulas viedokļa, un kuras ir “saīsinātā” sastāvā, nereti spēlē bez lieka spiediena un ir spējīgas sagādāt nevienu pārsteigumu vien.

Runājot par kopējo gūto vārtu robežu abām komandām, tad tā ir noteikta 5,00 vārti un koeficients “vairāk/mazāk” abos gadījumos ir vienāds – 1,85. Te jāpiebilst, ka  Rīgas “Dinamo” šajā sezonā tikai vienā spēlē spējusi gūt vairāk par pieciem vārtiem, kad sezonas sākumā tas guva sešus pret “Kunlun”, tad komandai ir viens mačs ar pieciem gūtiem vārtiem, bet tā komanda gūst no 1 – 3 vidēji.

KHL čempionātā šodien tiks aizvadītas vēl vairākas spēles. LV BET piedāvātās likmju līnijas uz tiem Jūs varat skatīt šeit.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *