UFC277 ietvaros nozīmīgs dāmu duelis: Pena pret Nunez

UFC277 ietvaros nozīmīgs dāmu duelis: Pena pret Nunez

30. jūlijā ‘’American Airlines Center’’ Teksasas štata pilsētā Dalasā notiks kārtējais Ultimate Fighting Championship jeb UFC277 jauktās cīņu mākslas šovs. Tā ietvaros paredzētas 13 cīņas, bet nozīmīgākā no tām plānota starp dāmām cīņā par ‘’bantamweight’’ titulu. Par to savstarpēji cīnīsies Pena pret Nunez. Vai vēlies uzzināt vairāk par notiekošajām boksa cīņām? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

  • Ultimate Fighting Championship jeb UFC ir viens no pasaulē populārākajiem cīņu šoviem. Šis kļūs par 277 UFC organizēto cīņas pasākumu un tajā paredzētas 13 cīņas. 12 starp vīriešiem, bet viena, pati nozīmīgākā, starp dāmām. 
  • Pena pret Nunes cīnīsies par ‘’bantamweight’’ titulu. Tā ir svara kategorija no 57.2 līdz 61.2 kilogramiem. Julianna Pena no 16 cīņām uzvarējusi 12, kamēr pieredzējusi Amanda Nunes no 26 cīņām bijusi labāka 21. 
  • MMA derības pieejamas arī LV BET. Totalizators piedāvā dažāda veida likmes, ieskaitot arī uz notiekošajām cīņām UFC. Izņēmums nebūs arī UFC277 šova cīņas, uz kurām iespējams gan derēt uz cīņas uzvarētāju, gan uz citiem ar cīņu interesantiem aspektiem. Ja vēlies uzzināt vairāk, tad LV BET Sporta blogs ir īstā vieta, kur to darīt. 

Ultimate Fighting Championship jeb UFC ir viens no pasaulē populārākajiem cīņu šoviem

UFC (Ultimate Fighting championship) pirmais cīņu pasākums tika organizēts 1993. gada novembrī. Par tā dibinātajiem var uzskatīt Artu Deiviju, Džonu Miliusu un Orionu Greisiju. Visi trīs to darīja ar mērķi veicināt ASV Greisiju atzara brazīliešu džiudžitsu, kur varētu sacensties pret dažādu sporta disciplīnu pārstāvjiem, kā, piemēram, boksa vai džudo. Mērķis bija cīnīties pret tādiem sportistiem, kuri nebija specializējušies cīņai uz zemes ar sāpju vai žņaugšanas paņēmieniem. Līdz šim notikuši 275 cīņas šovi, naktī uz 3. jūliju Lasvegasā tiekot organizētam 276. jeb UFC277

Jauktajā cīņas mākslā ir deviņas svara kategorijas. Vieglākā ir tā saucamā ‘’strawweight’’, kur piedalās tikai sievietes un kuru svars nevar pārsniegt 52.2 kilogramus. ‘’Flyweight’’ ir svara kategorija no 52.3 līdz 56.7 kilogramiem, ‘’bantamweight’’ ir no 56.8 līdz 61.2 kilogramiem, ‘’featherweight’’ ir no 61.3 līdz 65.8 kilogramiem, ‘’lightweight’’ ir no 65.9 līdz 70.3 kilogramiem, ‘’welterweight’’ ir no 70.4 līdz 77.6 kilogramiem, ‘’middleweight’’ ir no 77.7 līdz 83.9 kilogramiem, ‘’light heavyweight” ir no 84 līdz 93 kilogramiem, bet ‘’heavyweight’’ ir no 93.1 līdz 120.2 kilogramiem. 

UFC popularitātes ziņā ir viens no zināmākajiem sporta šoviem. No sākotnēji divu miljonu liela budžeta organizācija izaugusi līdz pat četriem miljardiem, bet labākie cīkstoņi ir miljonāri. Lielu artavu sporta attīstībā kļuva gan interesantās un efektīvās cīņas, gan sociālo mediju attīstība, gan arī likmju izdarīšanas iespēja totalizatoros. Tikmēr no raidtiesībām vien ASV organizācija no ESPN iekasē vairāk nekā vienu miljardu dolāru, papildinot savu kontu ar nozīmīgām naudas summām arī no citu tirgu TV kanāliem, jo šo cīņas šovu pārraida visā pasaulē. 

Pena pret Nunes cīnīsies par ‘’bantamweight’’ titulu

32 gadus vecā Julianna Pena dzimusi ASV un līdz šim aizvadījusi 16 cīņas, no kurām uzvarējusi 12. Arī pēdējā cīņā sportiste guvusi panākumu, līdz ar to ‘’bantamweight’’ titula cīņu viņa sagaidīs labā noskaņojumā. 25% no uzvarām Pena guvusi ar nokauta vai tehniskā nokauta palīdzību. Tikpat daudz uzvaru viņai bijušas pēc tiesnešu lēmumiem, bet puse no panākumiem izcīnīti pēc tam, kad tiesneši priekšlaicīgi apturējuši cīņu. Viņas iesauka ir ‘’The Venezuelan Vixen’’. 

34 gadus vecā brazīliete Amanda Nunes jauktajā cīņas mākslā līdz šim aizvadījusi 26 cīņas, no kurām uzvarējusi 21, bet piecās piedzīvotas neveiksmes. Zaudējums bija arī Nunes pēdējā cīņā, līdz ar to pret Pena sportiste vēlēsies reabilitēties par iepriekšējo neveiksmi. No savām uzvarām 62% izcīnīti ar tehnisko nokautu vai nokautu, bet 19% uzvaras gūtas pēc tiesnešu lēmuma vai pēc tiesnešu cīņas pārtraukšanas. Vidēji viņa ringā pavadījusi krietni mazāk laika nekā pretiniece. Nunes cīņas vidējais laiks bijis nedaudz virs deviņām minūtēm, kamēr Pena 11 minūtēm. 
30. jūlijā abas cīnīsies par bantamweight svara kategorijas tituljostu. Tā ir divīzija, kurā piedalās sportistes svarā no 57.2 līdz 61.2 kilogramiem. Pašreizējā titula īpašniece ir Pena, bet Nunes vēlēsies to viņai atņemt. Nunes karjeras laikā bijusi gan šīs kategorijas UFC čempione, gan arī featherweight jostas īpašniece. Pie tam, viņa ir attiecībās ar viendzimuma pārstāvi, tāpēc kļuva par pirmo MMA cīkstoni, kura kļuvusi par čempioni, esot šādās attiecībās.

Tieši Nunes bukmeikeru vērtējumā tiek saukta par cīņas favorīti. Viņas koeficients uz uzvaru vērtēts ar 1.30, kamēr Pena uzvara novērtēta ar krietni mazāku varbūtību (3.45). Tāpat tiek prognozēts, ka cīņa noslēgsies priekšlaicīgi (koeficients 1.40) un būs mazāk raundu par diviem ar pusi. Liekot likmes uz cīņu, ņem vērā visus šos aspektus. 

MMA derības pieejamas arī LV BET

Veikt derības uz MMA un UFC cīņām iespējams arī LV BET. Tāda opcija pastāv arī uz Pena pret Nunez cīņu. Pie tam, ir dažādas likmju variācijas, ne tikai derēt uz iemīļotāko opciju – cīņas uzvarētāju. Tāpat iespējams derēt, cik raundus cīkstoņi cīnīsies, un kā noslēgsies cīņa (neizšķirts, kāds no cīkstoņiem uzvarēs pēc tiesnešu vērtējuma, kāds uzvarēs ar nokautu). 

Likt likmes uz UFC277 ir vienkārši. Atlasi notikumu, kas tevi interesē un izpēti pieejamās derību iespējas. Kad tas paveikts, izvēlies vēlamo koeficientu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Pirms likmju izdarīšanas gan iesakām apmeklēt LV BET Sporta blogu, kurā sagatavota arī papildus informācija par MMA un UFC. Sporta blogā iespējams iepazīties ar jaunāko informāciju un analīzi par šo sporta veidu, kas var kļūt noderīgi lēmumā pirms likmes izdarīšanas. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *