La Vuelta a España 2021

La Vuelta a España 2021

La Vuelta a España 2021

Šogad mēs atgriežamies Spānijā ar 2021. gada La Vuelta a España! Šīs ikgadējās trīs nedēļu ilgās riteņbraukšanas sacensības sāksies 14. augustā un ilgs līdz pat 5. septembrim, noslēdzot Grand Tour sēriju kā trešais un pēdējais posms, sekojot pirmajiem diviem – Tour de France un Giro D’Italia. Tā kā sacensības notiek rudens sākumā, daudzi profesionāli riteņbraucēji tās izmanto kā gatavošanos UCI pasaules čempionātam. Maršrutu veido astoņi līdzenuma, septiņi kalnu un četri kalnaini posmi, kā arī divi individuālie braucieni uz laiku un tikpat daudz atpūtas dienu. Lai gan Vuelta ir izteikti slavena ar saviem stāvajiem kāpumiem un plakankalnēm, šķiet, ka arī šogad tā ir saglabājusi visus smagos kilometrus, neskatoties uz faktu, ka šī gada trase solās būt “mierīgāka”. Vēlies uzzināt vairāk par Vuelta España, iespējām veikt likmes un kopējo likmju klāstu? Ieskaties LV BET Sporta blogā, veic likmes un seko līdzi sacensībām!

Maršruts uz zeltu

Plānots, ka šogad sacensībās piedalīsies 23 komandas, tostarp visas UCI WorldTeams, trīs ProTeams un viena nejauši izvēlēta komanda. Parasti komandu skaits sasniedz 22, taču UCI ir devuši atļauju papildus komandai, lai mīkstinātu pandēmijas radīto globālo triecienu sportam un individuāliem dalībniekiem. Tā kā La Vuelta ir “mājas spēle”, Spānijai pieder lielākā daļa uzvaru šo riteņbraukšanas sacensību vēsturē. Tomēr Francija ir nopietns pretendents ar kalnu trases uzvaru sēriju no 2008. līdz 2013. gadam, ko tikai nedaudz izroboja 2012. gada Austrālijas uzvaras, un Itālijas dažādo posmu uzvarētājs, izbijušais riteņbraucējs Alesandro Petači, atstājot mūs neziņā par to, ko nesīs 2021. gads. Pagājušajā gadā pirmo reizi riteņbraukšanas vēsturē kopš 1985. gada sacīkstes bija 18 posmu garas ierastā 21 posma vietā, saistībā ar ieilgušo koronavīrusa pandēmiju. Neskatoties uz to, tajā uzvarēja 2019. gada čempions slovēnis Primožs Rogličs no Jumbo-Visma komandas, kamēr otrajā vietā ierindojās Ričards Karapass no Ineos Grenadiers, bet trešais bija Hjū Kārtijs no EF Pro Cycling. Primožs Rogličs ir neapšaubāmi šā gada labākais konkurents, ņemot vērā viņa divas uzvaras pēc kārtas 2019. un 2020. gadā, taču par vienlīdz iespējamiem uzvarētājiem jāuzskata arī citi spēcīgi pretendenti, piemēram, sudraba čempions Ričards Karapass un Alehandro Valverde.

Vuelta España 2021 derību likmes un koeficienti

Lai nodrošinātu pēc iespējas labākas izredzes likmju veikšanā, riteņbraukšanas entuziastiem vajadzētu būt pieejamai īsai nesen gūto uzvaru vēsturei, kas ļautu gūt labāku priekšstatu līderu sarakstā. Spēcīgas izredzes ir Jumbo-Visma komandas riteņbraucēja Primoža Rogliča pusē – pērnogad viņš ieņēma drošu vietu kopvērtējumā un nodrošināja četrus posmus. Tomēr EF Pro Cycling komandas braucējs Hjū Kārtijs var lieliski tikt galā ar Vueltas apvidu, pateicoties savam unikālajam riteņbraukšanas stilam, tāpēc šķiet, ka 2021. gada Vuelta España jebkurš pērnā gada vadošajā desmitniekā var būt spēcīgs konkurents. Pēc 2021. gada Vuelta maršruta publicēšanas kļuva pilnīgi skaidrs, ka komandas, kurām vislabāk veicas kalnainā apvidū, nodrošinās augstākās pozīcijas. Bukmeikeri debatē par gada galvenajiem favorītiem, kā ievērības cienīgus minot Alberto Kontadoru un Krišu Frūmu.

Vuelta España 2021 derības LV BET

Ikviens entuziasts var veikt likmes uz uzvarētājiem, posmu uzvarētājiem, velosipēdistu nacionalitāti, Top 10/Top 3 finišējušo riteņbraucēju, piedalīties saskaņotās derībās un diskutēt par to, kurš šogad kļūs par punktu ieguvēju. LV BET šobrīd piedāvā veikt likmes tikai uz uzvarētājiem, taču noteikti seko līdzi tam, kā nākotnē attīstīsies mūsu likmju kategorijas! Vēlaties atklāt visas iespējamās likmes uz Vuelta España 2021 un gaidāmo UCI pasaules čempionātu, kā arī neskaitāmas citas sporta derības, ieskaitot e-sportu? Nāc uz garantēti lielisku online derību pasauli LV BET un nodrošini labākos koeficientus, pateicoties Tavām sporta zināšanām!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *