Ziemeļīrijas atklātais snūkers

Ziemeļīrijas atklātais snūkers

No 16. līdz 23. oktobrim ”Waterfront Hall” Ziemeļīrijā tiks aizvadīts ”World Snooker Tour” turnīrs Ziemeļīrijas atklātais snūkers, kas notiks jau septīto reizi. Labākie britu snūkera spēlētāji savā starpā sadalīs 422 sterliņu mārciņu lielu balvu fondu. Vai tevi interesē vairāk uzzināt par snūkeru? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Svarīgākā informācija par 2022 BetVictor Ziemeļīrijas atklātais snūkers

Northern Ireland Open turnīrs snūkerā notiek kopš 2016. gada. 2015. gada 29. aprīlī ”World Snooker” vadītājs Berijs Hērns paziņoja, ka, sākot ar nākamo gadu, tūri papildinās tieši šis turnīrs kā daļa no ”Home Nations Series” sacensībām.

Šogad sacensības notiks jau septīto reizi. To vēsturē par jaunāko finālistu 2017. gada turnīrā kļuva Jans Bingtao, kurš bija tuvu, lai kļūtu arī par jaunāko šo sacensību uzvarētāju. Viņam gan neizdevās tikt galā ar pasaules čempiona Ronija O’Salivana pretestību.

Tikmēr vienīgo reizi, ka pasākums netika rīkots Ziemeļīrijā, bija 2020. gadā, kad tas notika Miltonkeinsā. Šāds lēmums tika pieņemts saistībā ar Covid-19 pandēmiju, kā rezultātā liela daļa sporta pasākumu nenotika.

Sacensību vēsturē visvairāk reižu par uzvarētāju kļuvis snūkera spēlētājs Džuds Tramps, kuram tas izdevies 2018. gada, 2019. gada un 2020. gada Ziemeļīrijas atklātais snūkers, bet 2021. gada turnīrā viņš zaudēja pusfinālā nākamajam čempionam. Kopumā šo sacensību vēsturē bijuši četri uzvarētāji.

Džuds Tramps ir viens no šī sporta veida titulētākajiem sportistiem. Viņš līdz šim bijis 23 dažādu snūkera turnīru uzvarētājs, bet pasaules čempionātā viņš uzvarēja 2019. gadā, bija finālists 2011. gada un 2022. gada sacensībās. 33 gadu vecumā viņš uzskatāms par vienu no labākajiem savā sporta veidā. Lai uzvarētu, Tramps pavadījis daudz laika treniņos, un pratis noslīpēt savu talantu, tādējādi apliecinot savu potenciālu līdzjutējiem un snūkera sekotājiem.

Kas ir snūkers? Tas ir biljarda paveids, un šis sporta veids ir īpaši populārs Lielbritānijā. Lai to spēlētu, nepieciešams snūkera galds (1.8 metrus plats un 3.6 metrus garš), kā arī 22 bumbiņu – 15 sarkano bumbu, vienu melno, vienu rozā, vienu brūnu, vienu zaļu, vienu dzeltenu un vienu baltu. Ar kiju tiek sists pa balto bumbiņu, bet, pieejot pie galda, pirmā bumba, kas jāiesit, ir sarkanā. Ja viņš to trāpa, tad snūkeristam ir tiesības sist citas krāsas bumbu. Sarkanās bumbiņas punktu nomināls ir viens punkts, dzeltenās divi, zaļās trīs, brūnās četri, zilās pieci, rozā seši, bet visvērtīgākā ir melnā, kurai ir septiņi punkti.

Pagājušā gada rezultāti

Par 2021. gada čempionu pirmo reizi šo sacensību vēsturē kļuva mājinieks Marks Alens. Pirmajā kārtā Alens ar 4-2 uzvarēja angli Pīteru Devinu, otrajā kārtā ar 4-1 apspēlēja velsieti Metjū Stīvensu, ceturtdaļfinālā ar 4-3 skotu Stīvenu Magvairu, pusfinālā ar 5-3 ar pirmo numuru izsēto Trampu, bet finālā ar 6-3 Rikiju Voldenu. Spēlētājs savu karjeras vienu no lielākajām uzvarām izcīnīja 35 gadu vecumā. Pie reizes viņš uzvarēja arī 70 tūkstošus sterliņu mārciņas.

Pasaules čempionātā Alens nekad nav aizspēlējies tālāk par pusfinālu. 2009. gada turnīrā viņš gandrīz kļuva par finālistu, taču beigās apstājās pusfinālā. Fakts, ka 2021. gadā viņš uzvarēja turnīrā, ļāva Alenam izcīnīt savu sesto titulu karjerā.

Balvu fonds

Šogad balvu fonds ir lielāks nekā gadu iepriekš. Atklātais čempionāts naudas izteiksmē kļuvis vēl prestižāks, jo tajā tagad uzvarētājs nopelnīs 80 tūkstošus sterliņu mārciņu, bet finālists 35 tūkstošus. Kvalificēšanās pamatturnīram spēlētājam ļaus iegūt trīs tūkstošus sterliņu mārciņu. Kopumā fakts, ka palielinās balvu fonds nozīmē, ka notikums ir svarīgs snūkera pasaulē.

Kuri spēlētāji piedalīsies 2022. gada turnīrā

Ne visi spēlētāji ir jau zināmi, taču skaidrs ir tas, ka turnīrā par augstākajām vietām cīnīsies daudzi spēlētāji, kuri nav izsētie. Pagaidām nav arī redzami pasaules čempionu, vai citu nozīmīgu spēlētāju, kā, piemēram, trīskārtējais uzvarētājs Džuds Tramps. Šajā turnīrā būs snūkera spēlētājs no Taizemes, Ķīnas, Hongkongas, Irānas un Lielbritānijas valstīm. Tieši Lielbritānija bijusi šī sporta valsts, kurā noticis pasaules čempionāts un kurā notikuši dažnedažādi ranga turnīri.

2022 Northern Ireland Open grafiks

Kopumā pirmajās trijās kārtās spēlētājam jāuzvar četri punkti, pusfinālā pieci, bet finālā seši. Tā, piemēram, 2021. gadā snūkera zaudētājs Voldens nākamajam čempionam zaudēja ar trīs punktu pārsvaru. Pats turnīrs tiek izspēlēts nedēļas laikā no 16. līdz 23. oktobrim, bet mači paredzēti ”Waterfront Hall” Belfāstā. Tā ir konferenču un izklaides pasākumu halle, kura tika atvērta 1997. gadā.

Kā likt likmes uz 2022 BetVictor Northern Ireland Open LV BET?

Ja vēlies likt likmi uz snūkera notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”Snūkers”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošās spēles. Ja spēle tevi būs ieinteresējusi, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz snūkera notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Likmju ieteikumi un veidi 2022 BetVictor Northern Ireland Open LV BET?

Spēlētājs, kurš bumbiņu sitis vislabāk un ir bijis labākais no punktu iegūšanas viedokļa, uzvar spēlē. To uzrauga tiesnesis, jo spēlētājam ir izpildes laiks pirms sitiena izdarīšanas. Ja spēlētājs ilgi nesit bumbu, tad gājiens var tikt piešķirts pretiniekam. Čempionātā var būt dažādi iespējami pavērsieni, kad arī vājāks spēlētājs var uzvarēt.

Ja vēlies izdarīt likmi uz Northern Ireland Open sacensībām, tad iepazīsties ar favorītiem, un to pēdējā laika sniegumu. Tas var palīdzēt izdarīt pareizo likmi!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *