Vai Ostapenko turpinās jaudīgi iesākto sezonu ar labu sniegumu Indianvelsā?

Aizvien lielākus apgriezienus turpina uzņemt WTA pasaules tūre, turpinot sezonu ar vienu no “Masters” raudzes turnīriem “BNP Paribas” turnīru Indianvelsā. Tajā piedalās arī Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko, kas šobrīd uzņēmusi lielisku formu. Kas ir viņas pirmā pretiniece šajā turnīrā, un kādas ir Ostapenko izredzes? Piedāvājam LV BET Sporta bloga apskatu.

Pirmie mēneši aizvadīti jaudīgi

Ostapenko sezonu iesāka ar zaudējumu pirmajā kārtā Sidnejā WTA ranga top 10 spēlētājai Paolai Badošai, bet neilgi pēc tā aizkļuva līdz pirmā sezonas “Grand Slam” raudzes turnīra “Australian Open” trešajai kārtai (atkārtots labākais rezultāts šajās sacensībās).

Turpmāk viņai klājies ievērojami labāk – kopumā sasniegti divi pusfināli (Sanktpēterburgā, kur iepriekš nebija izdevies izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas viena turnīra ietvaros, un Dohā), kā arī viens no karjeras nozīmīgākajiem tituliem (izņemot, protams, uzvaru “French Open”!) Dubaijā (WTA reitinga 500 punkti par uzvaru). Zīmīgi, ka visi zaudējumi piedzīvoti pret WTA ranga top 10 spēlētājām, divi no tiem esot Baltijas duelī pret igaunieti Annu Kontaveitu.

Indianvelsas “Masters” – pirmajā kārtā pretī mājiniece un veiksmīga izloze

Ostapenko pirmajā kārtā tiksies ar vietējo spēlētāju, amerikānieti Šelbiju Rodžersu, kura šobrīd WTA rangā ieņem 49. vietu, kamēr latviete ir 12. vietā. Tas viņai ļāva izlaist pirmo kārtu, jo viņa iekļuva izsēto tenisistu pulkā, turklāt, vēl starp labākajām 16 uz doto brīdi reitingā.

Savukārt Rodžersa pirmajā kārtā uzvarēja Nuriju Parisasu Diasu, tādējādi pārtraucot četru zaudējumu sēriju. Amerikāniete spēja uzvarēt, neskatoties uz to, ka viņas pirmās serves precizitāte piekliboja – vien 58%. Toties viņa spēja realizēt sešas no 12 breikbumām, kas arī ļāva izcīnīt uzvaru.

Ja skatāmies tālāk izlozes zarā, tad arī trešajā un ceturtajā kārtā pretī nevar nākt neviena no potenciālām turnīra favorītēm. Ceturtdaļfinālā teorētiski var sanākt tikšanās ar sezonas sākumā zaudējušai Badošai. Izloze ir pateicīga. Vai Ostapenko to spēs izmantot?

Mača favorīte

LV BET ekspertu ieskatā Ostapenko ir pārliecinoša šīs spēles favorīte, viņas uzvarai esot novērtētai ar koeficientu 1,30, bet handikaps (-) vidējā robeža ir 4,5 geimi ar koeficientu 1,85. Jāatzīmē, ka abas tenisistes savā starpā ir tikušas trīs reizes, visos gadījumos uzvaru svinot Ostapenko. Tas ir vēl viens apliecinājums viņas favorītes statusam.

Lai apskatītu visas “BNP Paribas” Indianvelsas “Masters” turnīra pieejamās spēles un piedāvātos koeficientus uz tām likmju līnijās LV BET totalizatorā spiediet šeit. Bet aplūkot vīriešu turnīra piedāvāto spēļu un koeficientu klāstu variet apskatīt šeit.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *