Zāliena sezona sāksies ATP250 turnīrā Vācijā

Zāliena sezona sāksies ATP250 turnīrā Vācijā

Dienu pēc ‘’French Open’’ un māla sezonas beigām sāksies zālāja sezona. Tās pirmais nozīmīgais turnīrs paredzēts no 6. līdz 12. jūnijam ATP250 līmeņa sacensībās Vācijā, kas ieguvis nosaukumu ‘’MercedesCup’’. Vai vēlies vairāk uzzināt par tenisu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

  • MercedesCup vēsture un bijušie uzvarētāji. Vēl šo turnīru dēvē par ‘’Stuttgart Open’’ un tas tiek organizēts jau kopš 1916. gada. Līdz pat 2014. gadam to spēlēja uz māla seguma kortiem, taču, sākot ar 2015. gadu, notika izmaiņas. 2021. gadā par čempionu kļuva Marins Čiličs.
  • Tenisa turnīra piedalīsies šī sporta veida zvaigznes. Jebkurā no turnīriem ir savi favorīti un tā arī būs šoreiz. ATP250 sērijas turnīrs gan nozīmē to, ka ne visi tenisa spīdekļi tajā piedalīsies, tāpēc sezonas nozīmīgāko uzvaru var gūt tenisisti, kuri atrodas ārpus labāko divdesmitnieka. Tomēr daži pasaulē zināmi tenisisti dosies arī uz Vāciju.
  • Liec likmes uz tenisu LV BET. Uz visām tenisa spēlēm, ieskaitot šo turnīru, vari izdarīt likmes LV BET. Pie tam, mēs nodrošinām tev iespēju derēt uz dažādiem ar spēli saistītiem aspektiem. Ja vēlies uzzināt vairāk informāciju par turnīru un tā favorītiem, apmeklē LV BET Sporta blogu.

MercedesCup vēsture un bijušie uzvarētāji

‘’MercedesCup’’ turnīrs šādi tiek saukts galvenā sponsora dēļ, kurš ir auto ražotājs ‘’Mercedes’’. Kopumā Štutgartē notiekošais turnīrs tiek rīkots kopš 1916. gada, bet kopš 2009. gada turnīrs iekļāvies ATP250 sērijas sacensību grafikā. Kas ir ATP250? Tas ir zemākais turnīra līmenis no ATP sezonas tūres – vēl tiek organizēti ATP500, ATP1000 un ‘’Grand Slam’’. Šajos turnīros nepiedalās visas tenisa zvaigznes un tā balvu fonds ir zemākais no turē rīkotajiem turnīriem. Sezonas laikā notiek aptuveni 39 ATP250 turnīri.

Ar šo turnīru sāksies arī zālāja sezonu, jo dienu iepriekš būs noslēgusies māla sezona otrajā sezonas ‘’Grand Slam’’ Francijā. Jāpiebilst, ka turnīrā piedalīsies tikai vīrieši vienspēlēs un dubultspēlēs. Tieši abreviatūra ATP nozīmē to, ka turnīrā piedalīsies stiprā dzimuma pārstāvji, kamēr WTA turnīri nozīmē to, ka tajā startēs dāmas.

Kopējais šī tenisa turnīra balvu fonds ir nedaudz virs 700 tūkstošiem eiro. Pirms gada pirmo reizi Vācijā rīkotajā turnīrā uzvarēja horvāts Marins Čiličs, bet divus gadus iepriekš par čempionu kļuva Mateo Beretīni. Štutgartē uzvarējuši daudzi slaveni tenisisti kā Rodžers Federers, Rafaels Nadals, Huans Martins del Potro, Gustavo Kuertēns, Gorans Ivanisevičs, Andrē Agasi un citi. Kopumā turnīrā piedalās 32 vīriešu tenisisti un nedēļas laikā uzvarētājam jāuzvar piecos mačos. Lai uzvarētu spēlē, kādam no tenisistiem jāuzvar divos setos.

Kopš 1978. gada Štutgartē nespēlē tikai vīrieši vienspēlēs, bet čempions tiek noskaidrots arī dubultspēlēs. Iepriekšējā gadā par čempioniem kļuva Brazīlijas un Meksikas tenisistu duets, kuri finālā pārspēja Argentīnas un Ekvardoras dubultspēļu meistarus.

Tenisa turnīra dalībniekos šī sporta veida zvaigznes

ATP250 sērijas turnīra dalībnieki netiek uzreiz paziņoti, taču jau šobrīd zināmi vismaz divi pazīstami tenisisti, kuri apstiprinājuši dalību turnīrā. Viens no tiem – brits Endijs Marejs, kurš karjeras laikā bijis pat pirmā pasaules rakete, lēmis par labu dalībai ‘’MercedesCup’’. Pēdējos gados Mareja rezultātus ietekmējušas traumas, un šobrīd ATP rangā tenisists ieņem 85. vietu. Un tomēr – karjeras ietvaros brits izcīnījis 46 vienspēļu titulus, tostarp Vimbldonas un ‘’US Open’’.

Dalību Štutgartē notiekošajā turnīrā apliecinājis arī skandalozi zināmais Niks Kirgioss, kurš karjeras laikā pabijis pat 13. vietā ATP rangā, taču pašlaik ierindojies 77. pozīcijā. Kirgioss gan vairāk zināms ar saviem provokatīvajiem izgājieniem maču laikā un ārpus tenisa korta, tāpēc Štutgartes turnīrs var gaidīt kārtējos Austrālijas tenisista izlēcienus. Sportists lēmis piedalīties ne tikai vienspēļu, bet arī dubultspēļu turnīrā.

Ja titulu ieradīsies aizstāvēt Mario Čiličs, tad totalizatori tieši viņu varētu uzskatīt par galveno favorītu cīņā par titulu. Čiličs šobrīd ieņem 23. vietu ATP rangā un karjeras ietvaros izcīnījis 20 vienspēļu titulus.

Liec likmes uz tenisu LV BET

LV BET piedāvā plašu likmju iespējas uz jebkuru tenisa spēli, tostarp Vācijā notiekošo ATP250 ‘’MercedesCup’’ turnīru. Pie tam, tev ir iespēja ne tikai derēt uz spēlētāju iecienītāko likmi – mača uzvarētāju. Vari likt likmes uz to, kurš no tenisistiem uzvarēs katrā no setiem, un cik geimus tenisisti kopā nospēlēs. Pieejama ir arī handikapa likme, kā arī dažādas variācijas saistībā ar spēles uzvarētāju un tās gaitu – piemēram, vari derēt uz mača uzvarētāju un cik kopā geimi tiks spēlēti.

Ja tomēr esi nedaudz riskantāks spēlētājs un vēlies likt vairāk nekā vienu likmi, tad arī šādu opciju LV BET piedāvā. Vari noteikt katra seta geimu skaitu, un cik geimus katrā no tiem spēlēs kāds no tenisistiem. Vari arī derēt, vai kāds no sportistiem uzvarēs setā, vai, piemēram, uzvarētājs izcīnīs panākumu pēc zaudēta pirmā seta.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par tenisu un tajā notiekošajā turnīriem, tostarp ATP250 sacensībām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *