Pasaules kausa individuālās sacensības Titisee-Neustadt

Pasaules kausa individuālās sacensības Titisee-Neustadt

Trīs dienas, no 9. līdz 11. decembrim, Titizē-Noištatē norisināsies pasaules kausa posms tramplīnlēkšanā. Sagaidāms, ka tajā piedalīsies lielākā daļa no vadošajiem šī sporta veida pārstāvjiem. Vai vēlies uzzināt vairāk par tramplīnlēkšanu? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar pieejamajām likmju iespējām un dodies veikt derību!

Individuālās Pasaules kausa sacensības Titizē-Noištatē — kas jums jāzina?

Kad notiks sacensības?

Sākotnēji šajā Vācijas trasē bija gaidāms divu dienu posms, taču vēlāk FIS (Starptautiskā Slēpošanas federācija) lēma papildināt šajā posmā notiekošo programmu ar jaukto komandu sacensībām. Sagaidāms, ka bez jaukto komandu sacenšanās plānotas arī individuālās sacensības. Pirms gada šajā trasē nepārspēts palika mājinieks Karls Greigers. Šī gada posmā gan nepiedalīsies visi vadošie sportisti. Zināms, ka, piemēram, Polijas sastāvā nestartēs tie tramplīnlēcēji, kuri valsti pārstāvēja Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs šī gada sākumā. Piektdien un sestdien sacensību sākums gaidāms plkst. 15:45, bet svētdien 11:45.

Par ko sportisti cīnās?

Pirmo reizi vismaz desmit gadu garumā Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) ir lēmusi palielināt balvu fondu. Turpmāk par uzvaru pasaules kausa posmā iespējams nopelnīt 12 tūkstošus Šveices frankus jeb nedaudz virs 12 tūkstošiem eiro. Līdz šim naudas balvas apmērs bija 10 tūkstošu Šveices franku lielumā. Naudas balvu apmērs palielinājies arī dāmām, taču ne tik būtiski, cik kungiem.

Individuālo sacensību grafiks tramplīnlēkšanā

Jaunā tramplīnlēkšanas sezona jau ir sākusies. To ievadīja posms 5. un 6. novembrī Polijas pilsētā Vislā. Vēl paredzētas sacensības Rukā (26. un 27. novembrī), Engelbergā (17. un 18. decembrī), Obersdorfā (29. decembrī), Gašparkirhenā (1. janvārī), Insbrukā (4. janvārī), Zakopanē (14. un 15. janvārī), Saporo (20., 21., 22. janvārī), Bad Miterndorfā (28. un 29. janvārī), Vilingenā (3., 4., 5. februārī), Leikplesidā (11. un 12. februārī), Rasnovā (18. un 19. februārī), Oslo (11. un 12. martā), Lilehammerā (14. un 16. martā), Vikersundā (18. un 19. martā), Lahti (25.martā) un Plānicā (31. marts, 1. aprīlis, 2. aprīlis).

Sezonas svarīgākās sezonas gaidāmas no 25. februāra līdz 4. martam, kad Slovēnijas pilsētā Plānicā gaidāms pasaules čempionāts. Tajā paredzētas individuālās sacensības, jauktās un komandas.

Kurš piedalīsies Pasaules kausa izcīņā individuālajā tramplīnlēkšanā?

Visticamāk, uz Vāciju dosies plejāde no Polijas tramplīnlēcējiem kā, piemēram, Pjotrs Žila, Kamils Stohs un Dāvids Kubacki. Pēdējais no trijotnes šajā vasarā kļuva par Summer Grand Prix turnīra uzvarētāju.

Eksperti sagaida, ka savu labāko sniegumu jau sacensībās Vācijā demonstrēs šī sporta veida elitārākie sportisti. Par tādiem uzskata tādus tramplīnlēcējus kā Stefans Krafts, Halvors Egners Graneruds, Markuss Eizenbihlers, Anže Lanišeks, Timi Zajčs un Roberts Jūhansons.

Pasaules kausa izcīņas individuālās tramplīnlēkšanas favorīti

Par šī gada favorītiem var uzskatīt tos, kuri bija labākie iepriekšējā sezonā. Tas nozīmē, ka ne pirmo reizi par vienu no galvenajiem sacensību un kopvērtējuma titula favorītu jāuzskata japānis Rjoju Kobajaši. Tāpat par uzvaru kopvērtējumā cīnīsies pagājušās sezonas otrās un trešās vietas ieguvēji – Karls Greigers un Mariuss Lindviks. Iespējams, reabilitēties vēlēsies Polijas sportisti, kuri aizvadīja vienu no sliktākajām sezonām pirms gada. Kopumā favorītu ir pietiekami daudz, bet tikai daži no viņiem piepildīs tās gaidas, kas tiem ir pirms sezonas.

Individuālo sacensību pārraide tramplīnlēkšanā – kur skatīties?

Latvijas teritorijā pasaules kausa posms tramplīnlēkšanā tiek translēts Eurosport kanālos. To iespējams vērot TET un citos piedāvātajos pakalpojuma sniedzējos. Arī 2022./2023. gada pasaules kausa sezonā Eurosport turpinās demonstrēt tramplīnlēkšanu, kas īpaši populāra atsevišķās valstīs – Polijā, Vācijā un citur.

Likmes uz tramplīnlēkšanu pie LV BET

Ja vēlies izdarīt likmi uz pasaules kausa tramplīnlēkšanā posmiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, kreisajā augšējā stūrī meklē ”Sports” un kreisajā izvēlnē skaties ”tramplīnlēkšana”. Spiežot uz tā, vari atrast piedāvājumā esošās likmju iespējas uz pasaules kausa notikumiem.

Likt likmes uz tramplīnlēkšanas notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo posmu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Bukmeikeru likmes individuālajām tramplīnlēkšanas sacensībām LV BET

Ņemot vērā, ka tramplīnlēkšana ir specifisks sporta veids, tad pirms pašām sacensībām ieskaties bukmeikeru piedāvātajās ”outright” opcijās. Ar tā palīdzību uzzināsi, kurus sportistus bukmeikeri uzskata par galvenajiem favorītiem cīņā par uzvaru sezonas kopvērtējumā.

Šobrīd galvenais favorīts ir japānis Kobajaši, kurš tādējādi izcīnītu jau savu trešo uzvaru kopvērtējumā. Titulētā sportista kārtējais panākums novērtēts ar koeficientu 3.50. Otra lielākā varbūtība dota Mariusam Lindvikam (5.50), bet trešā Karlam Geigeram (6.50). Vēl starp favorītiem ir tādi sportisti kā Stefans Krafts (koeficients 7.50), Dāvids Kubački (10.00) un Halvors Egners Graneruds (12.00). Citu sportistu iespējamā pasaules kausa uzvarēšana novērtēta ar mazāku iespējamību.

Uzzinot šo informāciju, jau ir vieglāk variēt ar iespējamo likmju veikšanu. Tramplīnlēkšanā vari noteikt posma uzvarētāju, un labāko trijnieku. Piedāvājumā atrodamas arī vēl citas likmju iespējas, taču tās pirms pašu sacensību sākuma meklē totalizatorā LV BET. Tas saviem spēlētājiem piedāvā labāko sporta spēļu totalizatora pieredzi!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *