“UFC 269” – vai Oliveira nosargās savu titulu?

“UFC 269” – vai Oliveira nosargās savu titulu?

 Naktī uz 12. Decembri slavenajā Lasvegasas “T-Mobile Arena” norisināsies viens no aizraujošākajiem šī gada UFC (Ultimate Fighting Championship) šoviem “UFC 269 fight night”, kurā notiks arī divas titulu cīņas un potenciālo titula pretendentu noskaidrošana. Ko sagaidīt no šī cīņu vakara un kādas likmes uz dueļiem piedāvā LV BET eksperti?

Divas titulu cīņas viena vakara ietvaros

Šajā cīņu vakarā norisināsies divas titulu cīņas – vieglajā svarā līdz 70,3 kilogramiem vīriešu konkurencē starp Čārlzu Oliveiru (31-8-0) un Dastinu Porjē (28-6-0). Otrs čempionu noskaidrošanas duelis norisināsies starp divām sievietēm – Amandu Nunjesu un Julianu Pennu. Vēl ievērības cienīga cīņa solās būt starp UFC uzlecošo zvaigzni Šonu Omeiliju un Raulanu Paivu.

Pilnu vakara cīņu sarakstu varat skatīt šeit.

Galvenā vakara cīņa – starp puišiem, kas to nopelnījuši

Gan Porjē, gan Oliveira gājuši garu ceļu, lai nonāktu līdz tām virsotnēm, kurās atrodas šobrīd. Par to liecina arī abu zaudējumu skaits – attiecīgi seši un astoņi līdz šim. Tiesa, pēdējā laikā abi cīkstoņi savas pozīcijas un reputāciju ir nostiprinājuši. It īpaši Porjē, kurš kopš 2017. gada novembra katrā “UFC Fight Night” pasākumā allaž piedalījies “main event”. Oliveiram gan tā būs tikai otra tāda veida pieredze, abām esot čempiona godā.

Pēdējās cīņas abi aizvadījuši pret spēcīgiem pretiniekiem. Porjē “uzveica” Konoru Makgregoru, kurš salauza potīti pirmā raunda beigās. Daudzi gan uzskatīja, ka Porjē šo cīņu būtu uzvarējis jebkurā gadījumā, spriežot pēc pirmā raunda, bet… Oliveiram ir ko par to teikt. Viņa pēdējā cīņā pret Maiku Čendleru, Oliveira pirmajā raundā nonāca smagā situācijā, guļot parterī, kamēr Čandlers izdarīji daudz spēcīgus sitienus. Oliveiru izglāba raundu zvans, bet otrajā viņš tika pie savas iespējas un to izmantoja. Tas tikai norāda uz to – nekad nepadoties!

Kas interesanti – pēc otrā dueļa ar Makgregoru, UFC prezidents Dana Vaits izteicās, ka Porjē ir pelnījis iespēju cīnīties par titulu. Viņš gan nogaidīja, piekrītot triloģijai ar Makgregoru, pamatojot to ar to, ka josta nekur nepazudīs, bet ar Konoru ir iespējams nopelnīt daudz vairāk naudas…

Porjē kopš minētā gada, kad bija “main event” cīkstonis”, vienmēr cīnījies ar top 10 cīkstoņiem UFC rangā. Piedzīvots zaudējums tikai pret Habibu Nurmagomedovu, tiesa, Porjē, šķiet, bijis vistuvāk, lai Habibu uzveiktu. Otrajā raundā viņam izdevās Habibu “noķert” parterī un ieņemt žņaugšanas pozīciju, tomēr dagestānietis atrada izeju no situācijas. Vēlāk Porjē sacīja: “Aizvien nespēju noticēt. Man bija viņa kakls manās rokās. Nesaprotu, kā tas izslīdēja…”

Ko piedāvā LV BET?

LV BET ekspertu ieskatā par nelielu cīņas favorītu izvirzīts Dastins Porjē, kura uzvarai piešķirts koeficients 1,78, kamēr Oliveiram 2,14. Jāatzīmē arī abu cīkstoņu stili. Kopš sava pēdējā zaudējuma 2017. gada izskaņā, Oliveira aizvadījis 10 cīņas, kurā tikai vienu reizi tā ir notikusi visus paredzētos raundus. Sešās no tām viņš piespiedis savus pretiniekus izstāties/padoties, trīs bijušas ar nokautu (KO, TKO) un tika vienā uzvarēts pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma.

Kamēr Porjē no pēdējām 10 cīņām zaudējis tikai Nurmagomedovam un trīs uzvaras bijušas pēc tiesnešu lēmuma, trīs ar nokautu un trīs piespiežot pretinieku padoties. Tas nozīmē – mūs sagaida interesanta cīņa, jo abi sāncenši nebaidās nedz no cīņas stājā, nedz parterī, un abi šos svarīgos cīņas elementus pieprot vienlīdz labi.

Ikviens LV BET spēlētājs UFC cīņu ietvaros var izdarīt likmi uz cīņas uzvarētāju, kā arī kopējo raundu skaitu. Tāpat ir pieejamas LIVE likmes, izdarot savu izvēli cīņas gaitā. Spēlētāji var sekot līdzi tam, kā nākotnē attīstīsies mūsu likmju kategorijas! Jo tuvāk nāk konkrētais notikums, jo lielāks likmju klāsts tiek piedāvāts.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *