UFC cīņu vakars: Tompsons pret Holandu

UFC cīņu vakars: Tompsons pret Holandu

Šī gada 4. decembrī ”Amway Center” Orlando pilsētā ASV Floridas štatā norisināsies kārtējais MMA Ultimate Fighting Championship (UFC) vakars. Tajā plānotas sešas ”main card” cīņas, no kurām pati galvenā ”welterweight” divīzijā starp Stīvenu Tompsonu un Kevinu Holandu. Vēlies vairāk uzzināt par UFC? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām un dodies veikt derību!

Kas jums jāzina par UFC cīņu vakaru?

Šī kļūs par ceturto reizi, kad ”Amway Center” Orlando uzņems UFC cīņu vakaru. Pēdējo reizi tas noticis 2018. gada februārī. Šoreiz UFC cīņu vakars gaidāms 4. decembrī un tā ietvaros paredzētas deviņas ”preliminary card” cīņas, kā arī sešas ”main card” cīņas.

Kas ir MMA? Tā ir jauktā cīņu māksla, bet par UFC dibinātajiem var uzskatīt Artu Deiviju, Džonu Miliusu un Orionu Greisiju. Visi trīs to darīja ar mērķi veicināt ASV Greisiju atzara brazīliešu džiudžitsu, kur varētu sacensties pret dažādu sporta disciplīnu pārstāvjiem, kā, piemēram, boksa vai džudo. Mērķis bija cīnīties pret tādiem sportistiem, kuri nebija specializējušies cīņai uz zemes ar sāpju vai žņaugšanas paņēmieniem.

Jauktajā cīņu mākslā ir vairākas svara kategorijas – strawweight līdz middleweight, bet pati smagākā ir tā saucamā heavyweight jeb smagsvaru divīzija. Katrā organizācijas veidotajā vakarā tiek aizvadītas vairākas cīņas, kurās piedalās iepriekš izraudzīti MMA cīkstoņi. Vairākas no cīņām sauc par ”preliminary card”, bet pašu nozīmīgāko par ”main card”. Tajā pārsvarā cīnās tie sportisti, kuru cīņa iepriekš ir īpaši izreklamēta un pārsvarā kāds no viņiem aizstāv savu čempiona jostu, bet otrs to vēlas konkurentam atņemt.

Kurš apmeklēs UFC cīņu vakaru – 4. decembra programma

”Main card” gaidāmas veselas sešas cīņas. Bez jau pieminētās vakara naglas starp Tompsonu un Holandu, savus dueļus aizvadīs arī Braiens Barberena pret Rafaelu dos Anjosu (welterweight divīzijā), Mateuss Nikolau pret Metu Šnelu (flyweight divīzijā), Tajs Tuivasa pret Sergeju Pavloviču (heavyweight divīzijā), Dereks Bransons pret Džeku Hermansonu (middleweight divīzijā) un Eriks Andress pret Kailu Dauko (middleweight divīzijā).

Vēl paredzētas deviņas ”preliminary card” cīņas. Sešās no tām ringā dosies vīrieši. Niko Prinss spēkosies pret Filipu Rovu (welterweight divīzijā), Klejs Guida pret Skotu Holcmanu (lightweight divīzijā), Maikls Džonsons pret Marku Diakīsi (lightweight divīzijā), Darens Enkinss pret Džonatanu Pīrsu (featherweight divīzijā), Neitans Levijs pret Dženaro Valdesu (lightweight divīzijā) un Marselo Roho pret Frensisu Māršalu (featherweight divīzijā). Trijos dueļos cīņas aizvadīs dāmas. Andžela Hila cīnīsies pret Emīliju Dukutē (strawweight divīzijā), Treisija Korteza pret Amandu Ribasu (flyweight divīzijā), bet Jazmina Žoregī izaicinās Istelu Nuņjesu (strawweight divīzijā).

Nakts cīņa: Thompson vs. Holande. Kas jāzina par dalībniekiem?

Stīvens Tompsons

39 gadus vecais amerikānis un UFC veterāns Tompsons aizvadīs savu karjerā 24 cīņu. Pirms pievēršanās UFC Tompsons sekmīgi startēja kiboksā, kur viņš bija nepārspēts visās 58 aizvadītajās cīņās. Ultimate Fighting championship viņš aizvadījis 23 cīņas, no kurām uzvarējis 16. Septiņi panākumi izcīnīti pēc nokauta, divi pēc cīņas pārtraukšanas, bet astoņas reizes uzvarēts pēc tam, kad labvēlīgi lēmuši tiesneši. Piedzīvoti seši zaudējumi – viens ar nokauti, bet pieci pēc tiesnešu lēmumiem. Tikmēr reizi cīņa noslēgusies neizšķirti.

No pēdējām sešām cīņām Tompsons zaudējis četrās un jau divās pēc kārtas. Pēdējie zaudējumi piedzīvoti 2021. gada laikā. Vispirms 10. jūlijā viņš pēc tiesnešu lēmuma piekāpās Džilbertam Bērnsam, bet 18. decembrī Belalam Muhammadam. Šī kļūs par Tompsona pirmo dueli gandrīz gada laikā.

Kevins Holands

30 gadus vecais ASV cīkstonis Holands aizvadīs jau savu karjeras 33 cīņu. Līdz šim viņam ir pozitīva bilance. Izcīnītas 23 uzvaras, no kurām 13 ar nokauta palīdzību, sešas ar cīņas pārtraukšanu, bet četras ar labvēlīgu tiesnešu lēmumu. Astoņas reizes viņš savās MMA cīņās zaudējis – trīs reizes pēc tam, kad cīņa priekšlaicīgi pārtraukta, bet piecas reizes pēc tiesnešu nelabvēlīga lēmuma. Vienu reizi fiksēts neizšķirts.

ASV cīkstonis 4. decembra vakara noslēgumā ringā kāps jau otro reizi 2022. gada laikā. 10. septembrī viņš piedzīvoja zaudējumu pret Kamzatu Čimaevu. Kopumā viņam šī jau būs ceturtā cīņa šī gada ietvaros. Divas citas cīņas viņš uzvarējis. 5. martā ar tehnisko nokautu pārspēts tika Alekss Oliveira, bet 18. jūnijā pēc cīņas pārtraukšanas pieveikts tika arī Tims Mīnss.

Kur var skatīties UFC cīņu nakts pārraidi?

Latvijas teritorijā MMA jeb UFC cīņu šovs redzams Go3 sporta kanālu platformā vai TV3Sport kanālos, kas pieejami TET vai citos Latvijā pieejamajos TV operatoros. Ja neviens no šiem tev nav pieejams, tad cīņu apskati pieejami UFC sociālā tīkla Youtube kanālā, bet citos sociālajos tīklos iespējams redzēt atsevišķus nozīmīgākos ar cīņu redzamos izgriezumus, tostarp intervijas ar uzvarētājiem.

Likmes uz UFC cīņu vakaru LV BET

Ja vēlies likt likmi uz MMA notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”MMA”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošās cīņas. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz UFC notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

UFC cīņas nakts derību padomi un likmes

Uz gaidāmo cīņu pagaidām iespējams derēt uz to, kurš no sportistiem kļūs par cīņas uzvarētāju. Abu izredzes novērtētas samērā līdzvērtīgi, neliela favorīta statuss tiek atvēlēts Kevinam Holandam, kurš 4. decembrī aizvadīs jau savu ceturto dueli 2022. gada laikā. Viņa uzvara tikusi novērtēta ar koeficientu 1.70.

Tompsons, kurš šoreiz spēkosies pirmo reizi gandrīz gada laikā, ticis tikai pie nedaudz mazāka koeficienta – 2.02. Tas nozīmē, ka pēc bukmeikeru domām cīņa starp abiem cīkstoņiem būs sīva un uzvarēs tas, kurš labāk izmantos pretinieka kļūdas vai savu īstenoto pirms cīņas stratēģiju. Ja tevi interesē veikt likmes uz MMA cīņām, ienāc LV BET sporta totalizatorā!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *