UFC Fight night Cannonier vs. Strickland

UFC Fight night Cannonier vs. Strickland

Šī gada 17. decembrī par middleweight svara kategorijā UFC 216 vakara ietvaros cīnīsies Jared Cannonier pret Sean Strickland. Sagaidāms, ka šī būs vakara svarīgākā cīņa. Vai vēlies vairāk uzzināt par notiekošajām UFC cīņām? Iepazīsties ar iespējamajām likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Kas jums jāzina par Cannonier vs. Strickland UFC cīņu vakarā?

Kad notiks UFC cīņas nakts un Cannonier vs. Strickland?

UFC Fight night 216 sagaidāms, ka notiks Lasvegasā šī gada 17. decembrī. Sākotnēji cīņa bija plānota 15. oktobrī, taču to pārcēla par diviem mēnešiem saistībā ar Strickland gūto savainojumu. Sportists savainoja pirkstu, kā rezultātā traumētajā vietā tika veikta neliela operācija. Tās dēļ cīkstonis nevarēja trenēties nākamās trīs nedēļas un piespieda organizatorus mainīt cīņas laiku.

Viņu iepriekšējās cīņas

Abi savstarpēji spēkosies pirmo reizi karjerā.

Kurš vēl piedalīsies UFC cīņu vakarā?

Bez abu cīņas UFC Fight night plānotas vēl 13 citas. Tafons Nčukvi cīnīsies pret Vitoru Petrino (light heavyweight divīzijā), Sergejs Mozorovs pret Džorniju Ņūsonu (flyweight divīzijā), Mahešata Hajisārs pret Rafu Garsiju (lightweight divīzijā), Saids Nurmagomedovs pret Saidjokubu Kahramonovu (bantamweight divīzijā), Maikls Moraless pret Rinatu Fahredinovu (welterweight divīzijā), Alekss Caceress pret Juliānu Erosu (featherweight divīzijā), Džeiks Metjūss pret Metjū Semelsbergeru (welterweight divīzijā), Čejana Vlismass pret Koriju Makkenu (strawweight divīzijā), Juliāns Markess pret Deronu Vinu (middleweight divīzijā), Mihals Oleksījžuks pret Albertu Duraevu (middleweight divīzijā), Dāvids Dvoraks pret Manelu Kapē (flyweight divīzijā), Amirs Albazi pret Brendonu Rojvalu (flyweight divīzijā) un Damirs Ismagulovs pret Armanu Carukjanu (lightweight divīzijā).

Vakara cīņa: Cannonier vs. Strickland. Kas ir vērts zināt par dalībniekiem?

Džareds Kanonjē (Jared Cannonier)

Jared Cannonier ir 38 gadus vecs cīkstonis, kurš līdzšinējās karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu. 15 no tām Cannonier izcīnījis uzvaras, no kurām desmit ar nokautu, divas pēc pretinieka izstāšanās, bet trīs pēc tiesnešu labvēlīga lēmuma. Sešās cīņās sportists piedzīvojis neveiksmes, no kurām divas ar nokautu, bet četras pēc tiesnešu lēmuma.

Pēdējo zaudējumu sportists piedzīvoja noslēdzošajā cīņā, kad šī gada 2. jūlijā pēc tiesnešu vienbalsīga lēmuma viņš zaudēja cīņā par middleweight titulu Israel Adesanya. Kopumā no pēdējām četrām cīņām viņam ir divas uzvaras un tikpat zaudējumu.

Sportists ir bijušais middleweight čempions. Tāpat viņš vienu reizi atzīts par vakara labāko cīkstoni, bet četras reizes viņa sniegums atzīts par labāko.

Šons Striklends (Sean Strickland)

31 gadus vecais Strickland līdzšinējā karjerā aizvadījis 29 cīņas, no kurām uzvarējis 25. No šīm uzvarām vien desmit izcīnītas ar nokautu palīdzību, kamēr četras pēc pretinieku cīņas pārtraukšanas, bet vēl 11 pēc tiesnešu labvēlīga lēmuma. Līdz šim karjerā viņš zaudējis tikai četras reizes – divas pēc nokauta un tikpat reizes pēc tiesnešu lēmuma.

Līdzīgi kā viņa 17. decembra pretinieks, arī Strickland savā pēdējā cīņa piedzīvoja zaudējumu. Šī gada 2. jūlijā viņš tika nokautēts cīņā pret Alex Pereira. Pirms šīs neveiksmes viņš bija uzvarējis sešās cīņās pēc kārtas.

Arī 31 gadus vecais amerikānis līdz šim vēl nav uzvarējis nozīmīgākajās MMA sacensībās. Vienu reizi viņa sniegums atzīts par labāko, bet tas arī viss.

Kur var skatīties UFC fight night pārraidi?

Latvijas teritorijā MMA jeb UFC fight night redzams Go3 sporta kanālu platformā vai TV3Sport kanālos, kas pieejami TET vai citos Latvijā pieejamajos TV operatoros. Ja neviens no šiem tev nav pieejams, tad cīņu apskati pieejami UFC sociālā tīkla Youtube kanālā, bet citos sociālajos tīklos iespējams redzēt atsevišķus nozīmīgākos ar cīņu redzamos izgriezumus, tostarp intervijas ar uzvarētājiem.

Cannonier vs. Strickland pie LV BET

Pagaidām uz Cannonier vs Strickland cīņu iespējams derēt uz tās uzvarētāju. Bukmeikeri par favorītu uzskata tieši Strickland, kuram dots koeficients 1.57. Lai arī pēdējā cīņā Strickland piedzīvoja zaudējumu, pirms tam viņš bija izcīnījis veselas sešas uzvaras pēc kārtas un, iespējams, tieši tamdēļ bukmeikeri ir lēmuši lemt par labu šim cīkstonim.

Cannonier izredzes gan nav nemaz tik bēdīgas. Viņa iespējamā uzvara visā cīņā prognozēta ar koeficientu 2.22. Bijušais middleweight čempions gan ir savā karjeras norietā – viņš šobrīd ir 38 gadus vecs, kamēr viņa pretinieks veselus septiņus gadus jaunāks. Lai arī labi sagatavojies, viņš var uzvarēt, tomēr jaunība, iespējams, var būt pārāk par pieredzi. Pie tam, no pēdējām četrām cīņām Cannonier divās zaudējis. Abi cīkstoņi UFC fight night 18. decembrī sagaidīs ar zaudējumiem iepriekšējās cīņās.

Lai uzzinātu visas iespējamās likmju iespējas LV BET Sporta totalizatorā, dodies uz mūsu mājaslapu un meklē Cannonier vs Strickland cīņu. Jo tuvāk nāks pati cīņa un UFC Fight night, jo plašākas likmes varēs veikt uz pašu cīņu. Tas nozīmē vien to, ka varēsi prognozēt krietni vairāk nevis tikai noteikt tās uzvarētāju.

UFC cīņas nakts derību padomi un likmes LV BET

Ja vēlies likt likmi uz MMA notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”MMA”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošās cīņas. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz UFC notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *