FIVB sieviešu klubu volejbola pasaules čempionāts

FIVB sieviešu klubu volejbola pasaules čempionāts

No šī gada 14. līdz 18. decembrim Turcijas pilsētā Antaljā 15. reizi turnīra vēsturē norisināsies FIVB sieviešu klubu volejbola pasaules čempionāts. Tajā piedalīsies sešas pasaules komandas, kuras cīnīsies par pasaules čempioņu godu. Vai tevi interesē vairāk uzzināt par volejbolu? Ienāc LV BET Sporta blogā, uzzini vairāk par piedāvatajām likmju iespējām un dodies veikt derību!

Svarīgākā informācija par Pasaules klubu kausu volejbolā sievietēm

Pirmo reizi pasaules kauss klubu volejbolā sievietēm tika organizēts 1991. gadā. Tajā, tāpat kā mūsdienās, piedalījās sešas komandas no visas pasaules, kuras cīnījās par labākās godu. Par pirmajām čempionēm kļuva Brazīlijas vienība Sao Paulo ”Sadia”, kas finālā trijos setos ar 3-0 pārspēja citu Brazīlijas vienību ”Sao Caetano”.

Pēc trim notikšanas reizēm līdz 1994. gadam turnīra rīkošanā bija pārtraukums līdz pat 2009. gadam. To reanimēja 2010. gadā un kopš šī laika sacensības rīkotas ikgadēji. Izņēmums bija 2020. gads, kad visu pasauli uz brīdi apstādināja Covid-19 pandēmija. Par reanimētā čempionāta pirmo uzvarētāju 2010. gadā kļuva Turcijas klubs ”Fenerbahce”.

Turnīra vēsturē tas organizēts Brazīlijā, Itālijā, Katarā, Šveicē, Filipīnās, Japānā, Ķīnā un Turcijā. 2022. gadā šajā valstī FIVB sieviešu klubu volejbola pasaules turnīrs notiks jau otro reizi pēc kārtas. Visvairāk reižu – trīs – čempionāts organizēts Kataras pilsētā Dohā un Šveices pilsētā Cīrihē.

Visvairāk reižu par turnīra uzvarētāju kļuvusi Turcijas komanda Stambulas ”Vakifbank”, kas šeit triumfējusi veselas četras reizes. Kopumā šai komandai turnīrā ir septiņas medaļas – vēl viena sudraba un divas bronzas. Otra titulētākā ir cita Turcijas komanda ”VitrA”, kam divas uzvaras un pa vienai sudraba un bronzas godalgai. Stambulas klubs 2022. gadu sagaidīs kā čempione, 2021. gada finālā piecos setos ar 3-2 uzvarot Itālijas ”Imoco Volley”.

Pasaules čempionāta sieviešu volejbolā izspēles formāts un grafiks

Šī gada turnīrā piedalīsies sešas komandas – čempione Stambulas ”Vakribank” un cita Turcijas vienība ”Eczacibasi Dynavit”, Brazīlijas klubi ”Dentil Praia Clube” un ”Gerdau Minas”, Itālijas vienība ”Imocco Volley” un Kazahstānas komanda ”Kuanysh”.

Visas sešas tiks sadalītas divās grupās par sešām vienībām – A grupā spēlēs ”Eczacibasi Dynavit”, ”Imocco Volley” un ”Dentil Praia Clube”, bet B grupā ”Vakribank”, ”Gerdau Minas” un ”Kuanysh”. Katra ar katru izspēlēs pa spēlei, tādējādi komandas aizvadīs divus mačus grupā. Par uzvaru trijos un četros setos tiks piešķirti trīs punkti tabulā, bet par panākumu piecos setos uzvarētāja tiks pie diviem, bet zaudētāja pie viena punkta turnīrā.

Pēc grupu turnīra beigām divas labākās no katras apakšgrupas kvalificēsies pusfinālam. A grupas labākā tajā spēlēs pret B grupas otro vietu, bet B grupas labākā pret A grupas otro vietu. Līdz trim uzvarētiem setiem noskaidrosies divas finālistes, kuras cīnīsies par čempionu kausu.

Grupu spēles paredzētas no 14. līdz 16. decembrim. 17. decembrī plānoti pusfināli, bet noslēdzošajā turnīra dienā, 18. decembrī, gaidāmas cīņas par zeltu un bronzu. Tāpat tiks nosaukta turnīra labākā spēlētāja, kā arī labākā servētāja, bloķētāja, uzbrucēja un libero spēlētāja.

Likmes uz volejbolu LV BET

Ja vēlies izdarīt likmes uz pasaules klubu kausa volejbolā notiekošajām spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Volejbols”, kur atradīsi visas šī turnīra mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz volejbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Sporta likmes uz pasaules čempionātu volejbolā sievietēm LV BET

Gadījumā, ja bukmeikeri piedāvā outright iespēju, tas ir, uzzināt, kuri pēc totalizatora domām uzskatāmi par turnīra galvenajiem favorītiem, apskati šo iespēju. Visticamāk, galveno favorīšu lokā būs jau esošās čempiones no Turcijas – Stambulas ”Vakribank”. Arī Brazīlijas klubu iespējamā uzvara var tikt vērtēta augstu, tāpat kā pagājušās sezonas finālistei no Itālijas.

Uz visām pasaules klubu čempionāta volejbolā sievietēm spēlēm būs pieejamas likmes LV BET sporta totalizatorā. Pie tam, likt likmes uz volejbola spēlēm var ne tikai uz spēles uzvarētāju, bet arī citiem ar maču saistītiem aspektiem.

Tiek piedāvāts likt likmes uz setu handikapu un kopējo setu skaitu. Atceries, ka volejbola spēlē maksimums var tikt spēlēti pieci seti. Ja cīņa nonāk līdz izšķirošajam piektajam setam, tad tajā uzvarētājam pirmajam jāgūst 15 punkti vai jāuzvar ar divu punktu pārsvaru. Citos setos jāuzvar vismaz 25 punkti vai jāgūst divu punktu pārsvars. Punkti setā tiek minēti, jo pastāv opcija derēt uz kopā gūtajiem punktiem katrā no tiem. Ļoti aizraujošos setos kopējie punkti būs virs 50, bet pārliecinošos setos zem šī skaitļa.

Pilnīgi noteikti – 2022. gada sieviešu volejbola klubu čempionātā komandas cīnīsies par augstākajiem mērķiem. Šis ir prestižs čempionāts, kurā piedalās pašas labākās planētas komandas. Ja interesē volejbola derības, ienāc LV BET Sporta blogā un vēlāk veic likmi mūsu totalizatorā!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *