FAQ

 • Reģistrācija
 • Mans konts
 • Akcijas
 • Finanses
 • Iemaksa
 • Izmaksa
 • Tehnisks
 • Drošība
 • Sporta totalizators

Vai es varu reģistrēt vairāk kā vienu kontu?

Kā minēts mūsu noteikumos, katram spēlētājam var būt tikai viens konts.

Vai man ir jāveic depozīts, lai varētu atvērt kontu?

Jūs varat atvērt kontu ar LV BET neveicot depozītu. Pēc tam, kad Jūs verificēsiet savu identitāti un vecumu, Jūs varēsiet spēlēt Demo versijas. Depozīta veikšana Jums ļaus pilnībā izbaudīt spēles. Lai uzinātu vairāk, apskatiet mūsu noteikumus.

Kā es varu reģistrēties Jūsu mājas lapā?

Jūs varat reģistrēties www.lvbet.lv uzklikšķinot REĢISTRĒTIES, kas atrodas mājas lapas augšpusē. Piedāvātajā īsajā formā ievadiet savus datus, un apstipriniet savu e-pasta adresi un telefona numuru. Tiklīdz kā atbilstošais departaments būs verificējis Jūsu dokumentus, Jūs varēsiet piekļūt mūsu pakalpojumiem.

Kāpēc man vajag atvērt kontu, lai spēlētu Jūsu spēles?

Konta atvēršana, pirms Jūs varat spēlēt ir nepieciešama, jo to darot, Jūs piekrītat mūsu pakalpojumu noteikumiem un apstiprinat, ka esat vismaz 18 gadus vecs vai vecāks.

Vai es varu nomainīt savu lietotājvārdu?

Drošības apsvērumu dēļ, Jūs nevarat mainīt savu lietotājvārdu.

Kā es varu nomainīt savu paroli?

Jūs varat nomainīt sava profila paroli vienkārši uzklikšķinot uz Jūsu lietotājvārda mājas lapas augšpusē un tad nospiediet MAINĪT PAROLI pogu labajā pusē.

Kā es varu nomainīt savu reģistrēto e-pasta adresi?

Drošības apsvērumu dēļ, Jūs pats nevarat nomainīt savu reģistrēto e-pasta adresi. Lai to izdarītu, Jūs esat lapini lūgts sazināties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot epastu uz [email protected]

Es nevaru piekļūt savam kontam. Ko man darīt?

Lūdzu pārbaudiet vēlreiz ka lietotājvārds/e-pasta adrese un parole ir pareizas. Tāpat ņemiet vērā, ka parole ir jūtīga pret lieliem un maziem burtiem, tāpēc pārliecinieties, ka Jūsu Caps Lock taustiņš ir izslēgts. Ja Jums vēl joprojām ir preblēmas ieiet savā kontā, droši sazinieties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] jebkurā laikā. Mūsu konsultanti pārbaudīs, kas notiek un sniegs Jums palīdzību.

Es aizmirsu savu paroli. Ko es varu darīt, lai to atgūtu?

Noklikšķiniet AIZMIRSU PAROLI pogu, kas ir pieejama WWW.LVBET.LV augšējā labajā stūrī. Ievadiet savu e-pasta adresi, kuru izmantojāt reģistrājicai un sekojiet instrukcijām. 

Tāpat lūdzu ņemiet vērā, ka nepareizas paroles ievadīšana 5 reizes, nobloķēs Jūsu kontu uz 1 stundu. Pēc šī laika, Jūsu konts automātiski tiks atbloķēts. Jebkādu jautājumu gadījumā, Jūs varat sazināties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] jebkurā laikā. Mūsu konsultanti būs priecīgi palīdzēt Jums atgūt paroli.

Es aizmirsu savu lietotājvārdu. Ko es varu darīt, lai to atgūtu?

Lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas servisu ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums atgūt lietotājvārdu.

Es vēlos aizvērt savu kontu. Ko man darīt?

Lai aizvērtu Jūsu kontu, sazinieties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] Mūsu konsultanti aizvērs Jūsu kontu pēc veiksmīgas verifikācijas.

Mans konts ir bloķēts. Ko es tagad varu darīt?

Konta bloķēšana var notikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram: drošības apsvērumu dēļ, nepareizas paroles norādīšana 5 reizes. Lai uzzinātu detalizētāku izskaidrojumu, lūdzu sazinieties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu ar Jūsu konta informāciju uz [email protected]

Kur es varu atrast jaunākos piedāvājumus un akcijas?

Piedāvājumus un akcijas var atrast cilnē AKCIJAS vietnes augšpusē. Ja rodas jautājumi, jebkurā laikā varat sazināties ar mums, izmantojot Live Chat vai nosūtot e-pastu uz [email protected] Mūsu konsultanti ar prieku jums palīdzēs.

Vai es varu pārsūtīt naudu starp kontiem?

Tā kā ir atļauts tikai viens konts, naudas sūtīšana starp personīgajiem kontiem nav iespējama.

Vai es varu izmantot vairāk kā vienu maksājumu metodi?

Jā, Jūs varat, bet mums var būt nepieciešami dokumenti par jebkurām izmaiņām finanšu metodēs.

Vai es varu izmantot savu karti, lai veiktu depozītu sava drauga kontā?

Jūs nevarat veikt nevienu depozītu nevienā citā kontā, izņemot savu, jo tas būtu darījums ar trešo personu, kas nekādā gadījumā nav atļauts. Papildus informācijai skatiet mūsu noteikumus.

Depozīta iemaksa ar kredītkarti

Ja esat veicis depozītu ar iepriekš neizmantotu maksājumu karti, mums tā ir jāpārbauda. Lai to izdarītu, lūdzu, augšupielādējiet dokumentu, kas apstiprina maksājumu (maksājuma uzdevumu), vai ekrānuzņēmumu no jūsu interneta bankas. Lai veiksmīgi pārbaudītu maksājumu karti, dokumentā jābūt skaidri redzamai šādai informācijai:

 

❖ Jūsu vārds un uzvārds;

❖ pilns konta numurs (IBAN);

❖ daļējs kartes numurs;

❖ darījums ar www.lvbet.lv;

❖ dažos gadījumos var būt nepieciešams maksājumu kartes attēls.

 

Lūdzu, pārliecinieties, vai esat nosedzis maksājumu kartes vidējos ciparus, lai, nosūtot kartes attēlu vai maksājuma apliecinājumu ar kartes numuru, būtu redzami pirmie 6 un pēdējie 4 cipari.

Ko man darīt ja depozīts ar manu karti tiek noraidīts?

Visbiežākais iemesls noraidītam depozītam ir saistīts ar to, ka kādā no prasītajiem lauciņiem ir pieļauta kļūda. Jāņem vērā arī tas, ka daži kredītkaršu izsniedzēji ievēro noteikumu, kas neļauj veikt tiešus maksājumus uz tiešsaites spēļu vietnēm. Jūs varat sazināties ar savas kartes izsniedzēju, lai noskaidrotu šo informāciju.

Kas ir BIC kods un kur to atrast?

BIC (Biznesa Identifikatora kods), ko sauc arī par SWIFT kodu, ir unikāls kods veidots katrai bankai, ko izmanto identifickācijas nolūkos, lai veiktu starptautiskus pārskaitījumus. Šo kodu varat atrast Jūsu bankas mājas lapā vai savā personīgajā bankas izrakstā. Jūs varat arī sazināties ar savas bankas klientu apkalpošanas servisu un noskaidrot SWIFT kodu pie viņiem.

Kāds ir mans IBAN kods un kur to atrast?

IBAN apzīmē kā Starptautisko Bankas Konta numuru. Tas sastāv no Jūsu personīgā bankas konta numura, kam priekšā ir priedēklis, kas norāda Jūsu valsti. Piemēram, LV00 0000 00000000 00000 00000 00000 (Valsts iniciāļi un 26 cipari). Šo kodu varat atrast savā konta izrakstā, internetbankā vai arī sazinoties ar savas bankas klientu apkalpošanas servisu.

Kāda ir administrācijas maksa?

Kādas papildus maksas? Šeit nav nekādu papildus maksu! Jūsu LV BET kontu var atvērt bez maksas.

Kāda ir minimālā un maksimālā naudas izmaksas summa?

Minimālā izmaksas summa ir 10 € dienā, bet maksimālā summa ir 5000 € dienā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, dodieties uz IZMAKSU cilni.

Kādi ir sistēmas minimālās prasības, lai varētu spēlēt LV BET?

Lai varētu spēlēt mūsu kazino, Jūsu datoram/planšetdatoram ir jāatbalsta Flash Player 10 vai jaunāka versija. Tāpat Jūs varat izmantot savu viedtālruni, lai spēlētu LV BET. Ja Jūs neesat pārliecināts vai Jūsu ierīce atbilst programmatūras prasībām, Jūs varat izmēģināt mūsu spēļu demo versijas.

Es saņemu lietotājprogrammas kļūdu. Ko man darīt?

To var izraisīt īslaicīgi tehniski traucējumi. Mēs iesakām vispirms iztīrīt Jūsu ierīces pārlūkprogrammas kešatmiņu, sīkfailus un pagaidu failus, kā arī restartēt pārlūkprogrammu. Pēc tam, lūdzu, mēģiniet vēlreiz piekļūt mūsu vietnei. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu pamēģiniet pieslēgties Jūsu LV BET kontam no citas ierīces/ vai citas pārlūkprogrammas. Ja tas vēljoprojām nepalīdz, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu, izmantojot Live čatu. Mūsu konsultanti pārbaudīs Jūsu kontu un sniegs Jums turpmāku palīdzību.

Man nav skaņas. Ko man darīt?

Lūdzu pārliecinietes, ka Jūms ir derīga skaņas karte un, ka skaļruņi nav iestatīti uz klusumu. Pārbaudiet vai Jums ir ieslēgta skaņa poga Jūs ekrāna kreisajā apakšējajā stūrī.

Mājas lapa lādējas ļoti lēni, ko es varu darīt, lai to labotu?

Ja jums ir lēns interneta savienojums, lūdzu, ņemiet vērā šādus nosacījumus: ja ir atvērtas vairākas pārlūkprogrammas, darbojas mūzikas programmas vai tiek lejupielādēti faili, tas viss var palēnināt datora un / vai interneta savienojumu. Iespējams, ka Jūsu vietējais interneta pakalpojumu sniedzējs ir saskāries ar savienojuma traucējumiem. Arī interneta koplietošana Jūsu mājsaimniecībā vai tuvākajā apkārtnē var palēlināt interneta ātrumu.

Kas notiek, ja mans interneta savienojums pazūd?

Ja spēles sesija nebija pabeigta, nākošajā reizē, kad Jūs ieejat spēlē, tai būtu jāatsākas. Ja Jums arī turpmāk ir problēmas ar spēli, lūdzu sazinieties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected] Mūsu konsultanti pārbaudīts, kas notiek un sniegs Jums turpmāku palīdzību.

Kāpēc es nevaru izveidot savienojumu ar spēļu serveri?

Vēlreiz pārbaudiet, ka lietotājvārds/e-pasts un parole ir pareizi. Tāpat ņemiet vērā, ka parole ir jūtīga pret lielajiem un mazajiem burtiem, tāpēc pārliecinieties, ka Caps Lock taustiņš ir izslēgts. Ja Jums vēl joprojām nesanāk pieslēgties Jūsu kontam, droši sazinieties ar mums ar Live čata palīdzību vai sūtot e-pastu uz [email protected]

Kāpēc mana spēle ir tik lēna?

Saziņa starp Jūsu ierīci un mūsu serveriem ir optimizēta ātrākai reakcijai. Ja Jūs ievērojat, ka spēle ir palēnināta, ir iespējams, ka Jums nav labs interneta savienojums.

Kā es varu zināt, ka mana nauda ir drošībā?

Visi Jūsu naudas līdzekļi tiek turēti atsevišķā klientu trasta kontā - AS “LPB Banka”. Tas atbilst Latvijas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijai, kur mēs esam licencēti. Klientu naudas līdzekļi ir pilnībā nodalīti no korporatīvajiem līdzekļiem, un šādi tiek turēti drošībā, lai nodrošinātu, ka tie vienmēr ir pieejami klientiem.

Cik droša ir manas kredītkartes dati?

LV BET izmanto vismodernākās datu šifrēšanas metodes, lai garantētu, ka jūsu kartes informācija ir pieejama tikai izvēlētam darbinieku skaitam. Mēs šifrējam visu jūsu informāciju, izmantojot starptautiski pieņemtos nozares standartu SSL šifrēšanas algoritmus. Tie ir tāda paša līmeņa drošības pasākumi, kuras izmanto izmanto bankas.

Vai Jūsu mājas lapa ir licencēta?

Jā, mums ir derīga Latvijas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence.

Vai es varu atcelt savu likmi?

Tikko kā Jūs esat uzlicis un apstiprinājis likmi, tā nevar tikt atcelta vai mainīta. Lūdzu vēlreiz pārbaudiet savu likmju kuponu, pirms apstipriniet savu likmi. Tāpat mēs neapstrādājām pieprasījumus anulēt jubkuru likmi, kas veikta kļūdas dēļ.

Vai es varu kādam citam ļaut veikt likmes no mana konta?

Atbilstoši LVbet noteikumiem, neviens cits lietotājs nedrīkst veikt likmes Jūsu personiskajā kontā. Turklāt Jūs nedrīkstat dalīties ar savu lietotājvārdu un paroli. Jums ir jāliek savi likmju pieprasījumi kā individuālai personai. Ja LVbet uzskata, ka klienti rīkojas slepeni vai kā sindikāti, vai arī attiecīgās likmes ir izdarījis viens vai vairāki klienti īsā laika posmā, tad likmi var uzskatīt par spēkā neesošu pat pēc attiecīgo likmju izlases oficiālajiem rezultātiem.

Kā es varu izvēlēties manas mīļākās live spēles?

Dodieties uz Live likmju cilni un uzklikšķiniet uz zvaigznītes blakus Jūsu iecienītākajai spēlei. Šīs spēles tiks saglabātas kā iecienītākās Jūsu profilā. Jūs varat izvēlēties tik daudz spēles, cik vēlaties.

Kā es varu uzlikt vairākas likmes?

Lai veiktu vairākas likmes vienlaikus, atzīmējiet visas tās spēles uz kurām vēlaties likt likmes. Šīs likmes tiks pievienotas Jūsu likmju kuponā. Likmju kuponā izvēlaties opciju kombinētā likme, kas atrodas zem Jūsu izvēlētajām likmēm. Šeit tiek parādīti visi likmju veidi, atkarībā no atlasīto numuru skaita, ko esat iekļāvis savā likmju kuponā. Dodieties uz sadaļu ‘’Preferences’’ un pārliecinieties, ka pie likmju opcijām ir iestatīts ‘’rādīt visas’’ likmes. Lai izmaiņas tiktu apstiprinātas uz Jūsu konta, Jums būs būs vēlreiz jāpieslēdzas savam profilam. Ja vairāku likmju opcija vienā kuponā vēljoprojām neuzrādās, tad lūdzu sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru.

Cik ilgā laikā mana likme tiks aprēķināta?

Mēs vienmēr cenšamies aprēķināt likmes pēc iespējas ātrāk. Tomēr, dažos gadījumos, pirms mēs varam aprēķināt likmi, mums ir jāsagaida officiālie rezultāti, kas var izraisīt nelielu kavēšanos. Mēs smagi strādājam, lai mēģinātu aprēķināt visas likmes stundas laikā pēc pasākuma beigām un In-Play likmes pasākumā laikā, ja oficiālie rezultāti ir jau pieejami.  

Es uzliku likmi uz spēli, kas tika atlikta. Kas tagad notiks ar manu likmi?

Ja notikums, uz kuru Jūs veicāt likmi, kāda iemesla dēļ nenotiek kā plānots vai spēle nav pabeigta 30 vai 15 stundu laikā, no plānotā beigšanas laika (atkarībā no sporta veida, kas tiek precīzāk aprakstīts īpašajos noteikumos katram sporta veidam), tad likmes tiks atgrieztas (šis noteikums neattiecas, piemēram uz tenisu un beisbolu). Kombinētās likmes tiks vēlreiz pārrķinātas, neskaito šo spēli, kas tika pamesta. Izņēmums: Ja notikums uz kuru veikta likme, attiecas uz turnīru vai citu nozīmīgu notikumu, tādu kā Olimpiskās spēles, pasaules vai Eiropas čempionlīgas utt., un spēle ir atlikta, iekļaujoties oficiālajā laikā, kas ieplānots turnīram, tad visas likmes paliek derīgas, kamēr spēles ir pabeigtas noteiktajā oficiālajā laikā. 

Ja spēle, uz kuru veicāt likmi ir sākusies, bet vēlāk tiek pamesta un nav pabeigta (atsākta) tuvāko 30 vai 15 stundu laikā (atkarībā no sporta veida, kas tiek precīzāk aprakstīts īpašajos noteikumos katram sporta veidam), visas likmes tiks atgrieztas (šis noteikums neattiecas uz, piemēram, tenisu un beisbolu), izņemot jebkuras likmes, kuras ir veiktas tirgos, kuros šīs limes ir aprēķinātas pirms šī spēle tika pamesta (piemēram 1. puslaika rezultāts, pirmā seta uzvarētājs, virs/zem, utt). Šīs likmes paliks derīgas un tiks atbilstoši aprēķinātas. Izņēmums: Ja notikums uz kuru veikta likme, attiecas uz turnīru vai citu nozīmīgu notikumu, tādu kā Olimpiskās spēles, pauales vai Eiropas čempionlīgas utt., un spēle ir atlikta, iekļaujoties oficiālajā laikā, kas ieplānots turnīram, tad visas likmes paliek derīgas, kamēr spēles ir pabeigtas noteiktajā oficiālajā laikā.

Es aizmirsu savu paroli vai lietotājvārdu. Kas man ir jādara, lai to uzzinātu?

Ja esat aizmirsis savu paroli, vai Jūsu konts ir bloķēts, rīkojieties šādi: 

 1. Noklikšķiniet uz opcijas "Aizmirsāt savu paroli?"
 2. Ievadiet savu reģistrēto e-pasta adresi
 3. Noklikšķiniet uz opcijas ‘’atjaunot paroli’’ 

Jūs saņemsiet e-pastu uz Jūsu reģīstrēto adresi ar saiti, lai nomainītu savu paroli.

Mana likme ir aprēķināta kā spēkā neesoša? Ko tas nozīmē?

Spēkā neesoša likme nozīmē to, ka Jūsu likme ir atgriezta uz Jūsu spēlētāja kontu. Ja nēesat pārliecināts par to, kāpēc Jūsu likme ir atcelta, mēs iesakām pārbaudīt sīkāku informāciju par Jūsu likmes apstiprinājumu vai infromāciju attiecīgajā Sporta noteikumu sadaļā. Jūsu likmju apstiprināšanas kuponi atrodas Likmju Vēsturē. Vai arī sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Mana likme ir aprēķināta nepareizi. Ko man darīt?

Šādos gadījumos, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un norādiet viņiem savas likmes kupona ID (iespējams atrast Likmju Vēsturē). Mūsu komanda pārbaudīs Jūsu likmi.

Kas notiek ar manu vienkāršo likmi vai kombinēto likmi, ja viena vai vairākas no manām atlasītām likmēm nepiedalās?

Ja kāds no notikumiem uz kuru uzlikāt likmi nenotiek, tad šī likme tiek uzskatīta par spēkā neesošu un šī informācija parādās Jūsu likmju vēsturē. Likmei tiks piemēroti šādi noteikumi: Jūsu vienkāršā likme tiks atmaksāta/atgriezta, bet kombinētai likmei šī likme paliks atvērta un tiks aprēķināta tikai tad, kad visi pārējie notikumi iekļauti šajā likmē būs beigušies (piemēram, ja uzlikāt trīs likmes vienā kuponā un viena no šīm likmēm tika atcelta, tad atlikušās likmes tiks aprēķinātas kā uzliktas divas likmes). 

Kas ir Sistēmas likme?

Kas ir Sistēmas likme? 

Sistēmas likme sastāv no vairākām kombinētajām likmēm. Jums ir iespēja izvēlēties kādas kombinācijas vēlaties iekļaut savā sistēmas likmē. Ja izvēlēsities kuponā, piemēram, četrus notikumus un ievadīsiet summu EUR 1.00 pie Divkāršās (6x) un summu EUR 1.00 pie trīskāršās (4x), tad Jūsu kuponā tiks izveidotas 6 kombinētās likmes ar diviem notikumiem un četras kombinētās likmes ar 3 notikumiem, uz katru kombinēto likmi liekot 1.00 EUR, Jūsu kopējā likme būs EUR 10.00 (1.00 EUR x6 un 1.00 EUR x4). Lai sistēmas likme būtu laimēta, vismaz vienai no kombinētajām likmēm jābūt laimējušai, taču laimests var atšķirties atkarībā no uzvarēto notikumu un kombinēto likmju skaita. Sistēmas likmes laimestu veido kombinēto likmju laimestu summa.

Piemērs: 

Jūs veicat likmi uz trim piedāvājumiem (t.i. trīs prognozes kuponā):

1. piedāvājuma koeficients 3.00

2. piedāvājuma koeficients 1.72

3. piedāvājuma koeficients 1.25

Iespējamas izmaksas summas atbilstoši pareizi prognozētām kombinācijām:

1 kombinācija – A – iespējamais laimests = galējie koeficienti x likmes summas daļa t.i. 3.00 x 16.67 =  EUR 50.010

2 kombinācija – B – iespējamais laimests = galējie koeficienti x likmes summas daļa t.i. 1.72 x 16.67 =  EUR 28.672

3 kombinācija – C – iespējamais laimests = galējie koeficienti x likmes summas daļa t.i. 1.25 x 16.66 =  EUR 20.825

Iespējamas izmaksu summas atbilstoši kļūdu skaitam kuponā, ja ir:

0 kļūdas

 • maksimāli iespējamā izmaksa ir EUR 50.010 + EUR 28.672 + EUR 20.825 = noapaļots līdz EUR 99.51
 • minimāli iespējamā izmaksa ir tāda pati kā maksimālā iespējamā izmaksa (bez kļūdām kuponā)
 • 1 kļūda
 • maksimāli iespējamā izmaksa ir EUR 50.010 + EUR 28.672 = noapaļots līdz EUR 78.68
 • minimāli iespējama izmaksa ir EUR 28.672 + EUR 20.825 = noapaļots līdz EUR 49.50
 • 2 kļūdas
 • maksimāli iespējamā izmaksa ir EUR 50.01
 • minimāli iespējamā izmaksa ir EUR 20.82
 • 3 kļūdas
 • nav izmaksu

Piezīme:

Iepriekš minētajā piemērā, mēs ņemam vērā tikai SISTĒMU 1/3, kur nav grupu kombināciju. Sarežģītāka situācija varētu rasties, ja Jūs izvēlējāties SISTĒMU 2/3 (tad tiks ņemtas vērā kombinācijas AB, AC un BC) vai SISTĒMAS 3/3 (tiks ņemtas vērā trīskāršas grupas, t.i. ABC). Visos gadījumos mēs apskatīsimies trīs piedāvājumus vienā kuponā.

Ja, tomēr, kuponā izmanto vairāk piedāvājumu, tad arī būs vairāk kombināciju. Piemēram, attiecībā uz pieciem piedāvājumiem: A, B, C, D, E, AB, utt. līdz ABCDE, tad pavisam būs 31 ​​kombinācijās.

BANĶIERIS SISTĒMAS LIKMĒ: 

Veicot sistēmas likmi, Jūs variet izvēlēties vienu vai vairākus tā sauktos baņķierus. Ja baņķiera funkcija ir izvēlēta, tad sistēmas likme būs sastādīta tā, lai katra tās kombinētā likme iekļautu baņķiera spēles iznākumus. Izvēlēto baņķieru spēles iznākumiem ir jābūt pareizi uzminētiem, lai sistēmas likme laimētu.

Kas ir LIVE derības?

Tā ir darbība, kas ļauj Tev prognozēt sporta rezultātus un veiktu likmes uz tiešraides notikumu iznākumu. Salīdzinot ar ‘’pirms-spēles” derībām, LIVE derības ir vienmēr ar 5-10 sekunžu aizkavēšanos. Tas ir, lai aizsargātu likmi no pārsūtīšanas kavējumiem un lielo ietekmi spēles laikā.

Kāda ir maksimālā likme?

Likmju limiti mainās atkarībā no notikuma un tirgus, kurā tiek veiktas likmes. Ne visām likmēm ir noteikta maksimālā pieļaujamā summa. Ja ievadīsiet likmi, kas pārsniegs maksimālo pieļaujamo summu, jūs automātiski tiks informēta par maksimālo likmi, kas atļauta attiecīgajā likmē.

Kāda ir minimālā likme?

Minimālā likme ir EUR 0,50.

Kādi sporta piedāvājumi vai akcijas ir pieejamas?

Visus mūsu sporta piedāvājumus var atrast cilnē ‘’AKCIJAS’’, mūsu mājas lapas augšējā labajā stūrī. Noklikšķinot uz katru piedāvājumu, Jūs varat piekļūt detalizētai informācijai par katru no mūsu akcijas piedāvājumiem.

Kur es varu atrast Sporta noteikumus?

LV BET Sporta sadaļas noteikumus varat atrast zem “Noteikumi” - Īpašie noteikumi katram sporta veidam.

Kur es varu atrast Sporta totalizātora definīcijas?

Zemāk ir pieejama parocīga LV BETSporta totalizārota vārdnīca! Tajā Jūs atradīsiet izskaidrojumus spēlētāju žargonam. Ja Jūs tāpat nevarat atrast atbildi, lūdzu nekautrējaties sazināties ar mums. 

Zemākesošās definīcas ir norādītas alfabētiskā kārtībā:

Konts - Jūsu LV BET konts ir personisks konts, kurā Jūs varat veikt likmes uz Jūsu mīļākajiem Sporta notikumiem, Kazino spēļu aparātiem. Lai piekļūtu Jūsu kontam, Jums jāievada lietotājvārds un parole, kuru izvēlējāties, kad reģistrējāties LV BET. Tiklīdz kā Jūs esat ielogojies, Jūs varat sākt likt likmes un izbaudīt plašu spēļu klāstu. Daudzas opcijas var tikt piemērotas, lai atbilstu Jūsu prasībām. 

Amerikāņu koeficients - Amerikāņu koeficients var būt gan positīvs, gan negatīvs. Sistēma ir daudz sarežģītāka. Atkarībā no tā vai tas ir pozitīvs vai negatīvs, koeficients attieksies uz divām dažādām lietām:  pozitīvs koeficients parādīs peļņu par likmi 100, bet negatīvs koeficients parādīs cik daudz Jums jāuzliek, lai iegūtu pelņu 100. Piemēram: Jūs vēlaties veikt likmi uz spēli Nensija - Nica ar sekojošu koeficientu: Nica uzvar -200, neizšķirts +275, Nensija uzvar +500. Jūsu likme €20 uz to, ka Nica uzvarēs spēli, Jūs uzminat - 20 x (1 + 100/200) = €30. Jūsu peļņa būs 20 x 100/200 = €10. Tāpat skatīt arī koeficienta sadaļu. 

Likme - Likme ir jebkura naudas summa, par kuru Jūs riskējat, pamatojoties uz jebkuriem neparedzamiem notikumiem, kā piemēram sporta notikumi. Jūsu peļņa ir atkarīga no apgrozījuma un likmes koeficienta. Ja Jūs vēlaties laimēt vairāk, Jums vajadzētu koncentrēties uz pašas likmes nozīmīguma līmeni. 

Likmes apstiprināšana - Likmes apstiprināšana atbilst Jūsu uzlikto likmju kopsavilkumam. Jūs varat apskatīs katras savas spēlēs potenciālo laimestu summu. Pēc tam, jebkurā brīdī  Manas Likmes sadaļā, Jūs varat sekot Jūsu likmju rezultātiem. Vienkārši uzklikšķiniet uz saites, kas parādīta pārlūkprogrammas augšpusē (redzama tikai, kad esat ielogojies). 

Bukmeikeris - Bukmeikeris ir uzņēmums, kuram ir licence konsultēt likmes, kas saistītas ar sporta notikumiem. 

Kalendārs - Kalendārs ir noderīgs rīks, ko var izmantot kā diagrammu visiem nākamajiem notikumiem. Jūs varat to atrast mūsu mājas lapas augšējā kreisajā pusē. 

Kombinētā - Kombinētā likme ir vairāk vienkāršo likmju kombinācija. Šī iespēja ļauj Jums veikt likmes uz vairākām spēlēm vienlaicīgi (mačiem, sacīkstēm…), tādējādi palielinotot, reizinot savu laimestu. Uzlikt kombinēto likmi ir vienkārši: izvēlieties divus vai vairākus sporta notikumus, uz kuriem vēlaties veikt šo likmi. Pēc tam, katram notikumam Jūs prognozējat iznākumu, uzklikšķinot uz atbilstošajiem koeficientiem un saglabājat to savā izlasē. Tiklīdz visas likmes, ko vēlaties apvienot ir parādītas Jūsu “Izlasē”, uzklikšķiniet “Nākošais”. Nākošajā lapā Jums būs iespēja apvienot likmes, atzīmējot “Apvienotās” kolonnā sadaļas. Ja Jūsu visas savas likmes uzvar (un tikai šajā gadījumā) Jūs laimēsiet sākotnēji likto summu, kas būs reizināta ar katra Jūsu izvēlētā sporta notikuma koeficientu. Piemērs: Jūs vēlaties uzlikt kombinētu likmi uz Bordeaux-Marseilles apvienojumā ar likmi uz Monako Grand Prix. 

Marseille 1,25 neizšķirts 3.00 Bordeaux 6.00

Monako Grand Prix - uzvarētājs Luiss Hamiltons 15.00

Jūs uzliekat €10 kombinēto likmi ar Bordeaux kā uzvarētāju (koeficients 6.00) un ar Hamiltonu kā uzvarētāju Monako Grand Prix (koeficients 15.00). Ja abas Jūsu likmes ir veiksmīgas, Jūs iegūsiet sākotnējo likmi, kas reizināta ar Jūsu abu likmju koeficientu: 10 x 6.00 x 15.00 = 900 €. Šī ir laba metode kā palielināt savu laimestu, ka Jūs jūtaties iedvesmots! Tagad ir Jūsu kārta veikt likmes! Tāpat skaties vienkāršā likme. 

Dubultiespēja - Atšķirībā no parastās trīskāršās likmes, dubultiespējā ir divi vai trīs iespējamie iznākumi. Piemēram: 

Arsenāls - Čelsija, kurs Čelsija uzvar. Ja Jūs izvēlējāties “Arsenāls vai neizšķirts” vai “Arsenāls vai Čelsija”, Jūs uzvarējāt, bet, ja Jūs likāt likmi uz “neizšķirts vai Čelsija”, Jūs zaudējāt. 

Angļu koeficients - Angļu koeficents (dalītā likme) dod potenciālo peļņu, reizinot koeficientu tieši ar likmi. Piemēram: Jūs vēlaties likt likmi uz Nancy - Nīca. Jūs uzliekat 20 EUR likmi par Nancy kā uzvarētāju ar koeficientu 5/2. Ja Nancy uzvarēs, tad Jūs vinnēsiet 20 x (5/2 +1) = 2- +3,5 = 70 EUR. Jūsu peļņa būs: 20 x 5/2 = 50 EUR. Skatīt arī sadaļu Likmes. 

Eiropas koeficients - Eiropas koeficients (pozitīvs skaitlis virs 1) dod laimestu, reizinot koeficientu ar likmi. Šī ir visvinkāršākā sistēma. Piemērs: Jūs vēlaties likt likmi uz Nancy - Nīca. Jūs uzliekad 20 EUR likmi uz Nancy kā uzvarētāju ar koeficientu 5,30. Ja Nancy uzvar, tad Jūsu laimests ir: 20 x 5,30 = 106 EUR. Jūsu peļņa no šīs likmes ir 86 EUR. Skatīt arī sadaļu Likmes.  

Notikums/pasākums - LV BET piedāvā plašu sporta pasākumu klāstu, lai Jūs varētu atrast sev tikamāko piedāvājumu uz kuru likt likmes. Katram sporta veidam, mēs piedāvājam likmes uz visiem čempionātiem, kā arī visām nacionālajām un starptautiskajām sacensībām. Visas iespējamās sporta likmes ir norādītas LV BET vietnē - tagad ir Tavs laiks uzvarēt!

Puslaika/ Pilna laika likme -  Jūs uzliekat likmi uz spēles rezultātu puslaika vai pilna laika laikā. Piemēram, futbola spēlē starp A komandu un B komandu spēlētājs var likt likmes uz neizšķirtu (X) par spēles pirmo pusi, bet nolemj derēt uz B komandu, lai tas būtu spēles pēdējais uzvarētājs (2). Šajā gadījumā lietotājs izvēlēsies X / 2 derībai puslaikam/ pilnam laikam, izbaudot lielākas likmes.

Handikaps -Handikaps ir sistēma, ko lieto totalizatori, lai padarītu notikumus ar acīmredzamu favorītu pievilcīgākus likmju veicējiem. Piemēram, futbolā vājākā komanda varētu sākt spēli ar vienu vai vairāku vārtu handikapu. Ja tiek lietots daļu handikaps (0,5; 1,5 utt.), tad nav iespējams neizšķirts. Tātad, ja handikaps ir 1,5 par labu komandai A pār komandu B (B ir favorīti), tad komandai B ir jāuzvar vismaz ar 2 vārtu starpību, lai likme uz B skaitītos uzvaroša (B uzvara ar 2 vārtiem šajā gadījumā: 2 – 1,5=0,5 par labu komandai B). 

Āzijas handikaps - Likme uz uzvaru vai gala rezultātu ar handikapu, kuram piešķir 0.25 intervālus (nevis 0.5 intervālu kā to dara ar parastu handikapu). Šādas likmes tiek rēķinātas kā divas pus summu likmes: abas ar vienādu koeficientu un viena no likmēm uz pilnu handikapu vai gala rezultātu, t.i. 0, 1, 2, utt. Otra likmes puse tiek izdarīta uz, tā saukto, pus handikapu vai pus gala rezultātu, t.i. 0.5, 1.5, 2.5, utt., kur "puse" jābūt tieši blakus "pilnam", t.i. -1 un – 0.5 vai – 0.75. Gadījumā, ja Āzijas handikaps tiek iekļauts sistēmas vai kombinētajā likmē, tas tiek rēķināts tādā pašāveidā, kā tiktu rēķināts vienkāršajā likmē. Ja abas Āzijas handikapa likmes būs uzvarējušas, tad laimests tiks izmaksāts pēc kvītī uzrādītā koeficienta, t.i. 1.85 x 50 €. Bet, ja tikai puse no handikapa iz uzvarējusi, t.i., likme bija uz +0.25 un gala rezultāts bija 0-0, tad laimests likmei ar +0 tiks izmaksāts ar koeficientu "1" un otrā likmes puse tiks pareizināta ar koeficientu, kas redzams uz likmes kvīts, t.i. 25 € + 1.85 x 25 €. Ja abas likmes ir zaudētas, tad arī visa likme tiek pasludināta parzaudētu.

LV BET piedāvā dažādus Āzijas handikapu veidus: 

0,5 Āzijas handikaps: 1.95 Porto (-0.5) vs Arsenāls (0.5) 1.95 - pirmais skaitlis ir koeficients un skaitlis iekavās ir handikaps. Tas nozīmē, ka Arsenāls jau spēles sākumā saņem ‘’iedomātu’’ pusgolu. Jā Jūs liekat uz Porto kā uzvarētāju, kas sāk spēli ar -0.5 golu, tad viņiem šī spēle ir jauzvar, lai Jūs vinnētu savu likmi. Ja Jūs likāt likmi uz Arsenālu kā uzvarētāju, tad Jūsu likme uzvarēs ja viņi uzvar vai ja spēles rezultāts ir neizšķirts. 

0 Āzijas handikaps: Šis ir tad, ja abām komandām ir vienlīdzliela iespējamība neuzvarēt šajā spēlē. Jūs uzvarat šo likmi, ja uzvar Jūsu izvēlētā komanda. Ja spēles rezultāts būs neizšķirts, tad Jūs saņemsiet savu likmi atpakaļ. 

1 Āzijas handikaps - Ja izvēlaties -1 hadikapu, tad Jūsu izvēlētajai komandai ir jauzvar vismaz ar 2 goliem, lai Jūsu likme uzvarētu. Ja Jūsu komanda uzvar tikai ar vienu vārtu golu, tad Jūsu likme tiek atgriezta. Ja izvēlaties komandu, kurai ir viens vārtu pārsvars +1, tad Jūsu likme uzvar ja komanda uzvar vai ja ir neizšķirts. Ja Jūsu komande zaudē tikai ar vieniem vārtiem, tad Jūsu likme tiek atgriezta. 

1.5 Āzijas handikaps: Ja Jūs liekat kimi uz komandu ar -1.5 handikapu, tad Jūs uzvarēsiet, ja Jūsu komanda uzvar spēli ar diviem vai vairākiem iesistiem goliem. Ja uzlikāt likmi ar +1.5 handikapa koeficientu, tad Jūs uzvarēsiet, ja komanda uzvar šajā spēlē vai ir neizšķirts. Jūs uzvarēsiet arī tad, ja Jūsu izvēlētā komanda zaudēs ar vienu vārtu mazākumu. 

Koeficients - Tas ir skaitlis, kas tiek lietots, lai aprēķinātu naudas daudzumu, kas tiks saņemts uzvaras gadījumā. 

Odds - A sports bet offers several possibilities (also named choice or proposal) for a given sporting event. Šis koeficients (cipars) ļauj uzzināt jūsu iespējamo laimestu, ja jūsu likme ir veiksmīga.Jo grūtāk nosakāms rezultāts spēlei, jo lielāks būs koeficients, jo paredzamāks būs spēles iznākums, jo zemāks koificients. 

Ir pieejami 3 dažādi koeficientu veidi - Eiropas koeficients, Amerikāņu koeficients, un Angļu koeficients. 

Standartā, LV BET izmanto Eiropas koeficientu, kas arī ir vispopulārākais. Tomēr Jums ir iespēja izvēlēties un mainīt Jūsu koeficenta formātu, izmantojos sadaļu “Manas iespējas’’ zem cilnes ‘’Mans Konts”. 

Ir svarīgi atšķirt laimestu no likmes peļņas. Jūsu laimests atbilst naudas summai, kas ir laimēta par derību (ieskaitot likmi), bet Jūsu peļņa atbilst starpībai starp Jūsu laimest un uzlikto likmi. 

Piemēram: Jūs gribat uzlikt likmi uz Pasaules Kausu futbolā. Jūs uzliekat 20 EUR likmi par labu Anglijas komandai ar koeficientu 7. Ja Anglija uzvarēs, tad Jūs vinnēsiet 20 x7 = 140 EUR. Jūsu peļņa šajā gadījumā ir 120 EUR (140 - 20 EUR). Papildinformāciju, lūdzu, meklējiet atsevišķā sadaļā: EIropas koeficienti, Angļu koeficienti, Amerikāņu koeficienti. 

Virs/Zem(V/Z) - Virs vai zem ir likme, kurā sporta totalizātors paredz statistikas numuru dotajā spēlē (parasti kombinētu abu komandu rezultātu), un Jūs liekat likmi, ka īstais iznākuma cipars būs vai nu augstāks vai zemāks par to numuru. 

Punktu sadalījums - Punktu sadalījums ir tad, kad spēle ir ar handikapu. Ja viena puse tiek uzskatīta par 2.5 punktiem labāka nekā pretinieku komanda, tad Jūs varat veikt likmi, ka šī komanda uzvarēs par 2.5 punktiem. Tāpet Jūs varat derēt, ka pretinieks zaudēs par ne vairāk kā 2.5 punktiem vai uzvarēs spēli.  

Izvēles - “Izvēles sadaļa” lapas labajā stūri parāda kādas likmes Jūs esat izvēlējies. Izvēlieties likmi, ko vēlaties uzlikt. Ja Jūs pieļāvāt kļūdu savā izvēlē, Jūs varat izdzēst vienu vai vairākas likmes, uzklikšķinot uz X zīmes pirms turpināt. Kad Jūs esat pabeidzis, uzklikšķiniet “Nākošā”. Nākošā lapa dod iespējums uzlikt Jūsu likmi. Jums būs iespēja uzlikt likmi uz vienu notikumu vai vairākas kombinētas likmes. Šajā lapā skaidri būs parādītas Jūsu likmes, ar tām saistītie koeficienti, summa, ko uzlikāt un iespējamais laimests. 

Likme uz vienu notikumu - Likme uz vienu notikumu ir ideāla ar ko sākt spēlēt LV BET. Izvēlieties spēles notikumu, uz kuru gribat uzlikt likmi (spēle, sacīkstes, utt), pēc tam vienkārši uzlieciet vēlamo likmi uz spēles iznākumu (1.komandas uzvaru, neizšķirtu, …) uzklikšķinot uz atbilstošā koeficienta. Ja Jūsu likme uzvar, Jūs iegūsiet Jūsu likmes summu, kas būs reizināta ar koeficientu, kuru deva LV BET. 

Piemērs (likmes veids 1X2): Parīze 3.25 neizšķirts 3.00 Bordeaux 2.25

Jūs vēlaties veikt likmi uz spēli Parīze-Bordeaux. Ir trīs izvēles iespējas: Parīze uzvar (izvēle 1), neizšķirts (izvēle X) vai Bordeaux uzvar (izvēle 2). Jūs uzliekat likmi € 10, ka Parīze uzvarēs (izvēle 1) ar koeficientu 3.25. Ja Parīze uzvarēs, Jūs laimēsie: 10 x 3.25 = €32.5. Tagad ir Jūsu kārta spēlēt! Tāpat skatīt vairākas ilkmes. 

Sporta likme - Sporta likme, pirmkārt, ir spēle. Šī veida likme dod Jums iespēju minēt, kas notiks sporta spēles laikā. Ir ļoti daudz dažādu likmju veidu: mača iznākums, uz noteiktu rezultātu, cik daudz vārtu tiks gūti, pirmais, kurš gūs vārtus, sacīkšu uzvarētājs, turnīra uzvarētājs… Piemēram, likme 1x2 fultoba spēlei, piedāvā veikt likmi uz spēles iznākumu: vai 1.komanda uzvarēs, vai 2.komanda uzvarēs vai arī būs neizšķirts? Ja Jūs vēlaties veikt likmi, piemēram, ka 1. komanda uzvarēs, Jūs liksiet naudu uz uzvaru. Ja 1. komanda tiešām, uzvarēs, Jūs laimēsiet vairāk naudas. Tā kā visām likmēm nav vienas un tās pašas izredzes (piemēram futbolā, komandas ne vienmēr ir vienāda stipruma vai nav vienādā fiziskajā sagatovotībā), tad ar katru spēli saistītie koeficienti atspoguļos šīs atšķirības. Līdz ar to favorīta uzvarai būs mazāks koeficients (un mazāks iespējamais laimests) nekā autsidera uzvarai. Tagad ir Jūsu kārta veikt naudas likmes uz spēles iznākumu. Ja Jūsu veiktā likme uzvarēs, tad Jusu uzliktā naudas likme tiks reizināta ar attiecošo Jūsu izvēlētas spēles koeficientu. 

Ir daudzas likmju veikšanas taktiku, kas Jums palīdzētu uzvarēt un palielinātu Jūsu izredzes. Jūs varat vai nu spēlēt droši un veikt likmes uz favorītiem vai būs piedzīvojumu mīlošs un mēģināt veikt likmes uz autsideriem. Lūdzu atcerieties, ka ka sporta likmes ir un paliks tikai spēle, nekad nelieciet lielākas likmes kā varat atļauties. Vēlam veiksmi! 

Likme - Likme ir naudas summa, kuru Jūs liekat uz vienu vai vairākiem mačiem. Jūsu laimests tiek aprēķināts pamatojoties uz koeficientu un naudas summu, kuru esat uzlicis uz doto likmi. Lielāki potenciālie laimesti būs no augstākām likmēm.

Kur es varu apskatīt savas gaidāmās likmes un likmju vēsturi?

Savas gaidāmās likmes un likmju vēsturi, Jūs varat apskatīt, ieiejot savā kontā un dodoties uz Manas Likmes sadaļu lapas augšējā labajā stūrī.

Kādēļ es nevaru uzlikt likmi?

Ja Jūs nevarat uzlikt likmi pat pēc tam, kad izpildījāt visas nepieciešamās darbības, lūdzu nekautrējaties sazināties ar mums as Live čata palīdzību vai sūtot savu lietotājvārdu, vēlamo likmi, un padomu uz [email protected] Mūsu klientu apkalpošans komanda sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrāk.

Kāpēc mana likme tika anulēta/atcelta?

Ļoti retos gadījumos, LVbet patur tiesības paziņot par likmju anulēšanu - pilnībā vai daļēju - ja ir pierādāms, ka a) spēles rezultāts ir publiski pieejams pirms spēles beigām; b) likmes ir piedāvātas, veiktas un/vai pieņemtas kļūdas dēļ; c) bija acīmredzama iespieduma kļūda koeficientos vai ar likmi kopumā. Mēs varam apgalvot, ka tas nenotiek pārāk bieži.